Arama sonuçlarınız

1. Bullhenct

Galatasaray: 2 Hamburg: 3

Avrupa'daki tek temsilcimiz Galatasaray da kupaya veda etti !.. Sarı-kırmızılılar 2-0 öne geçtiği karşılaşmada rakibin üst üste bulduğu gollere engel olmayınca UEFA Kupasına veda etti. Karşılaşmanın ilk yarısını Galatasaray 42. dakikada Kewell'ın penaltıdan attığı golle 1-0 önde kapatırken...
  2. Bullhenct

Mazlum İnternet Kullanıcılarını Kandırma Yöntemlerinden Biri

Herkes gibi bende Facebook nüfus idaresine kayıtlı bir kullanıcıyım. Az önce ne var ne yok diye bir göz atayım derken bir çok arkadaşımdan “Tıkla, seni kimler silmiş gör”, “Hangi üyeler profilini gezdi, tıkla, gör” tarzında grup davetiyeleri geldiğini gördüm. Nedir ne değildir diye grupları...
  3. Bullhenct

Trafik Canavarı Olmayın!

Polonya Televizyonlarında Reklam olarak verilen bir görüntü gerçekten etkileyici sahneler var içlerinde alkollu yorgun araç kullanmamayı ve dikkatsiz bir yaya olmama konularına değinilmiş.. İzlemenizi Öneririm.. http://patrz.pl/filmy/id/336046
  4. Bullhenct

Fenerbahçe, Galatasaray'a fark attı

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFHHS) 2008'in en iyi kulüpleri sıralamasının başını İngiliz kulübü Manchester United çekerken, Alman Bayern Münih ikinci ve bir başka İngiliz kulübü Liverpool ise üçüncü oldu. Barcelona'nın 4., Boca Juniors'ın 5. sırada yer aldığı...
  5. Bullhenct

Örtüdeki Sır - Necip Fazıl Kısakürek

Adına “yüksek sosyete” dedikleri bir toplantıda genç şair konuşuyor: -Bütün sır örtüde… Kadın soyundukça vazıhlaşıyor (manası anlaşılıyor) , böyle olunca da mana peçesi düşmüş bir şiir gibi basitleşiyor, yavanlaşıyor, çirkinleşiyor… Kadınlı erkekli bir kahkahadır...
  6. Bullhenct

İşte Gerçek Dostluk Budur

Çok samimi iki dost ve arkadaşlardı. Fakat bir tanesi çok kurnaz atılgan ve hareketli, diğeri ise çok saf, dürüst ve sessizdi. Bir gün kurnaz olan arkadaş , diğer arkadaşın yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve kendisinden para ister. Samimi dostu onu hiç kırmaz ve elindeki bütün...
  7. Bullhenct

Evli Çiftin İlk Günleri

> > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Tabiki. > > >Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? > > >Damat: Tabiki hayır. > > >Gelin: Peki bana bir...
  8. Bullhenct

Çıldırtan Çocuk..!

Büyük şirketlerden birinin patronu bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendisinin evine telefon eder.Karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi"alo!" der.bu kadar önemli bir konuyu çocukla konuşmak istemeyen patron sorar:"baban evde mi?"çocuk...
  9. Bullhenct

Bir Tecavüzcünün Anatomisi

Belgrad Ormanları'ında bir akşam üstü Nihahahah boşuna kıpraşma yavrum.Elimden kurtulamazsın.. Bağırmakta fayda etmez. Bu ormanda seni kimseler duyamaz. Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla.Tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak..Heheheheh.. Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin...
  10. Bullhenct

DertLi Üye

Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte...
  11. Bullhenct

Seni Öldüm Susuyorum...

Uzayan hayallerimi kaybettim diye, kısalan cümlelerimle yetiniyoruz. Aslında yetinmeyi de bilmiyoruz seninle. Ben hasreti topluyorum üstüne, sen sevgiyi çıkarıyorsun... Acını bölmeye kalkıyorum, sancınla yüzümü çarpıyorsun... Ve eşittir yalnızlıklara eklediğim satırları yolluyorum şimdi sana...
  12. Bullhenct

PhotoshopLa Cinsiyet değiştirme böyle olur

Arkadaşlar süper photoshop bunlar.Netde cinsiyet değiştirme işlemide varmış.Bende şaşırdım.Yani her gördüğünüz hatunu hatun zannetmeyin.Belkide erkektir.
  13. Bullhenct

Aşk vé Gurur

AŞK ve GURUR ''Benim hikayelerim yaşadıklarımdan ibarettir; çünkü ne hayal, nede gerçektir...'' Bizde bu hesaptan yola çıkarak bir kaç satır karalamayı uygun buluyoruz... Birkaç sene önce, hatırası burnumda an gibi tüten bir arkadaşımın başından geçen bir hadiseyi, başından sonuna kadar...
  14. Bullhenct

Tüm İnsanlar Dört Kelime İle Aldanmıştır

EĞER Birisi, eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der, Diğeri, eğer fakir olsaydım ibadet ederdim der, Öbürü, eğer genç olsaydım ibadet ederdim der, Başkası, eğer ihtiyar olsam ibadet edeceğim der. İşte dilin bir fenalığı budur. NEDEN İlim oku! Neden okuyayım? Sus! Neden susayım? Konuş! Neden...