Arama sonuçlarınız

1. Bullhenct

Deco Müjdesi!

Dikkat ette Fener koymasın size 6 filan :mrgreen:
  2. Bullhenct

Süper komik şiir (İddaa değil Gerçek)

BEL 60 KALÇA 90 Bel 60 kalça 90 ah arkadan bir soksam O aşçıyı mutfağa biz aç iken sen toksan --------------------------------------- Dilin ile yoklayıp ağzına al tada bak Kalkan balığı ise yağlayıp çatala tak --------------------------------------- Günlerce yememişsen ne istersen alırsın...
  3. Bullhenct

Galatasaray benim için bitmiştir

Lincoln Türkiye'ye ilk geldiğinde değerli Gs'li arkadaşlarımız ne kadar çok sahiplenmişti... Bu sahiplenme duygusunun altında yatan sevgi Lincoln'un Alex'in tahtını bile ele geçireceğini düşündürüyordu sizlere... Soruyorum şimdi N'oldu da böyle oldunuz..?
  4. Bullhenct

Hamburger SV - Galatasarayımız

Evet bizim bi daha ki sene için Uefa kupasında bi ümidimiz yok biz direk Şampiyonlar Ligiyle ilgileniyoruz... ;)
  5. Bullhenct

Galatasaray: 2 Hamburg: 3

Kusura bakma Frespo senin konuyu açtığın vakit ben de konuyu açmak için hazırlık yapıyordum... Benim için bu durumun önemi yok ne de olsa kaynaklarımız farklı... ;)
  6. Bullhenct

Galatasaray: 2 Hamburg: 3

Avrupa'daki tek temsilcimiz Galatasaray da kupaya veda etti !.. Sarı-kırmızılılar 2-0 öne geçtiği karşılaşmada rakibin üst üste bulduğu gollere engel olmayınca UEFA Kupasına veda etti. Karşılaşmanın ilk yarısını Galatasaray 42. dakikada Kewell'ın penaltıdan attığı golle 1-0 önde kapatırken...
  7. Bullhenct

md5 kırıcı

Daha ilk mesajı bu... Sanırım son olucak... :)
  8. Bullhenct

Fenerbahçe-Hacettepe canlı anlatım..(!)

Guiza ligin başından beri oLmasaydı Fenerbahçe en yakın rakibine 10-15 puan ve 20-30 avaraj fark atmıştı heralde..! :D
  9. Bullhenct

Fenerbahçe-Hacettepe canlı anlatım..(!)

49' : 6-0 oLdu..!
  10. Bullhenct

Mazlum İnternet Kullanıcılarını Kandırma Yöntemlerinden Biri

Herkes gibi bende Facebook nüfus idaresine kayıtlı bir kullanıcıyım. Az önce ne var ne yok diye bir göz atayım derken bir çok arkadaşımdan “Tıkla, seni kimler silmiş gör”, “Hangi üyeler profilini gezdi, tıkla, gör” tarzında grup davetiyeleri geldiğini gördüm. Nedir ne değildir diye grupları...
  11. Bullhenct

Jet Ski

"Eskiden jet skiydi evrim geçirdi kaya ski oldu." :D
  12. Bullhenct

My name is eşek :D Kopma garanti :D

Engin öğretmene teşekkürler.. :D
  13. Bullhenct

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne olur?

Şuraya Yazıyorum... !!.. [[ .. Fener bu yıl gol yemeden kupayı alır .. ]] ..!!
  14. Bullhenct

Herkes Biliyor Artik

ÇocukLar biLe biLiyor gs Fenerbahçe'yi Kadıköy de yenemiyor... Yenemiyecek... :D
  15. Bullhenct

Kızlar ve Erkekler

Muhteşem... :D
  16. Bullhenct

Trafik Canavarı Olmayın!

Polonya Televizyonlarında Reklam olarak verilen bir görüntü gerçekten etkileyici sahneler var içlerinde alkollu yorgun araç kullanmamayı ve dikkatsiz bir yaya olmama konularına değinilmiş.. İzlemenizi Öneririm.. http://patrz.pl/filmy/id/336046
  17. Bullhenct

Haftaya Galatasaray-Fenerbahçe Bayramı Var

Fenrbahçe kendi 100. yılında Şampiyon oLdu hatta gs ninde 100. yılında şampiyon oldu... EzeLi rekabetin 100. yıL şerefine gs Fenerbahçe'nin elini öpsün... ;)
  18. Bullhenct

Dünyanın En Mükemmel Üçlüleri

Alex, şut, gol
  19. Bullhenct

Fenerbahçe, Galatasaray'a fark attı

Sana bunun düz oLduğunu kanıtLayacak onLarca kaynak gösteririm ama sende diğerLeri gibi kabuLLenemeyip "2009 un sonunda 2009 un sonunda" diye söyLenip durucaksın...
  20. Bullhenct

Fenerbahçe, Galatasaray'a fark attı

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFHHS) 2008'in en iyi kulüpleri sıralamasının başını İngiliz kulübü Manchester United çekerken, Alman Bayern Münih ikinci ve bir başka İngiliz kulübü Liverpool ise üçüncü oldu. Barcelona'nın 4., Boca Juniors'ın 5. sırada yer aldığı...
  21. Bullhenct

Örtüdeki Sır - Necip Fazıl Kısakürek

Adına “yüksek sosyete” dedikleri bir toplantıda genç şair konuşuyor: -Bütün sır örtüde… Kadın soyundukça vazıhlaşıyor (manası anlaşılıyor) , böyle olunca da mana peçesi düşmüş bir şiir gibi basitleşiyor, yavanlaşıyor, çirkinleşiyor… Kadınlı erkekli bir kahkahadır...
  22. Bullhenct

Digiturk MaçLarını İzLeMek+AçıkLama+Caps...

O uzaktan bakan chimera değil mi..? :whistling: Bir uçuş daha mı gerçekLeşiyor? :D Forum KuraLLarı
  23. Bullhenct

Ödüllü Anket - Sapphire Radeon HD 4830 Kazanma Şansı!

Bende şimdi öğrendim... :D
  24. Bullhenct

Harika bir dans gösterisi.

muhteşem ya... PayLaşım için TeşekkürLer...
  25. Bullhenct

Neden İnanmıyorsunuz Bu Bir Gerçek

::Banned::
  26. Bullhenct

İşte Gerçek Dostluk Budur

Çok samimi iki dost ve arkadaşlardı. Fakat bir tanesi çok kurnaz atılgan ve hareketli, diğeri ise çok saf, dürüst ve sessizdi. Bir gün kurnaz olan arkadaş , diğer arkadaşın yanına giderek işlerinin bozulduğunu söyler ve kendisinden para ister. Samimi dostu onu hiç kırmaz ve elindeki bütün...
  27. Bullhenct

Evet Bir soru size; Ccevaplayın..??

aşk...
  28. Bullhenct

Öss'ye çalışan kaç kişiyiz?

Béndé béndé.. :D
  29. Bullhenct

Google kilitlendi mi

hem messenger hemde google acılmıyor... :S
  30. Bullhenct

Satranc'ın Hangi Ülkenin Oyunudur...

Satranca, eski yazıtlarda Taşlanmıştır. İ.Ö. 3 000 yıllarında satrancı andıran bir oyunun Mısır ve Hindistaı da oynandığı sanılır. Murret'ni 1913'te yazdığı satranç tarihinde, sc konusu oyunun 570 yıllarında Hindistan'da oynandığı belirtilmiştir. Ele geçen yazıtlardan ve gerçekleştirilen...
  31. Bullhenct

Evli Çiftin İlk Günleri

> > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Tabiki. > > >Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? > > >Damat: Tabiki hayır. > > >Gelin: Peki bana bir...
  32. Bullhenct

Örnek aile budur!

İyi bi göz doktoru çokta uzakta değildir umarım... :whistling: ;)
  33. Bullhenct

Örnek aile budur!

Var Troy abi var... O aileden daha güzeL tablo oluşturan 25 milyonluk FENERBAHÇE ailemiz var... İşte o tablo... :D
  34. Bullhenct

Çıldırtan Çocuk..!

Büyük şirketlerden birinin patronu bilgisayar sistemleriyle ilgili önemli bir arızanın acilen giderilmesi için bilgisayar mühendisinin evine telefon eder.Karşı taraftan fısıldayan bir çocuk sesi"alo!" der.bu kadar önemli bir konuyu çocukla konuşmak istemeyen patron sorar:"baban evde mi?"çocuk...
  35. Bullhenct

Resimdeki bebeği bulabilecek misiniz?

aL sana bebek :D Çizim kötü ama yaratıcıLığınızı kuLLanın göreceksiniz... :P
  36. Bullhenct

Zıkkımın Kökü

Forum yetkiLilerinden özür diLiyor.. Vé dé üzüLérék daha öncé açıLdığı için konuma ::KİLİT:: :(
  37. Bullhenct

2008 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS):10 Kasım 2008 Tarihli Basın Duyurusu

AçıkLaman için TéşékkürLér...
  38. Bullhenct

2008 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS):10 Kasım 2008 Tarihli Basın Duyurusu

Şimdi Türkçé ilé Matématik aynı puanamı éşdéğér oLdu.. :surprised:
  39. Bullhenct

Haddini bil Mahmut Uslu!

+1 ;)
  40. Bullhenct

Be5tE Tüm Fenerbahçelilerden Özür Diler.

ßende bu FB - Gs maçLarı yüzünden eLalemden çok kazak,pantoLon vs. aLmışLığım var... :mrgreen:
  41. Bullhenct

Fenerbahçe 4 - 1 Galatasaray

+1 :d
  42. Bullhenct

Maç Öncesi : Galatasaray : FenerBahçe

:):whistling:
  43. Bullhenct

GsLiLere sésLéniyorum... N'oLdu..? Mactan önce konusmak koLay... Biz mac öncesi deqiL sahada Konusuyoruz..! Hérkéz Haddini BiLicek..!
  44. Bullhenct

Fenerde Emre goL atar diyoduk... Gs Li emre kendi kaLesine attıı.. Nihahaha 2-1
  45. Bullhenct

Bir Tecavüzcünün Anatomisi

Belgrad Ormanları'ında bir akşam üstü Nihahahah boşuna kıpraşma yavrum.Elimden kurtulamazsın.. Bağırmakta fayda etmez. Bu ormanda seni kimseler duyamaz. Sen iyisi mi meşhur sözü hatırla ve rahatla.Tecavüz kaçınılmazsa uzan keyfine bak..Heheheheh.. Sen şimdi bana tecavüz mü edeceksin...
  46. Bullhenct

DertLi Üye

Savunman için çok téşékkür édérim Darknes$ Diğer yorum yazan arkadaşLar mesajın nereye yazıldığına hic merak edipte bakmamış biLe...
  47. Bullhenct

DertLi Üye

Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte...
  48. Bullhenct

Sağ tıklayın

héhé süpér oLmus :D
  49. Bullhenct

Seni Öldüm Susuyorum...

Uzayan hayallerimi kaybettim diye, kısalan cümlelerimle yetiniyoruz. Aslında yetinmeyi de bilmiyoruz seninle. Ben hasreti topluyorum üstüne, sen sevgiyi çıkarıyorsun... Acını bölmeye kalkıyorum, sancınla yüzümü çarpıyorsun... Ve eşittir yalnızlıklara eklediğim satırları yolluyorum şimdi sana...
  50. Bullhenct

İşte O Fotoğraf (pesimist Farkıyla)

Bana daha cok o koL Alperinmiş qibi qéLiyor ... 44. böLümde kiminmiş qörücez...
  51. Bullhenct

Metalist Kharkiv - Beşiktaş: 4-1

Jackson'ın attıqı iLk qoL mükémméLdi... Ayakta aLkışLanacak kadar qüzéL bir qoLdü...
  52. Bullhenct

CeBIT Bilişim Eurasia

10 Ekim Cuma qünü SusurLuk EML, TL, ATL ßiLişim TéknoLojiLéri ßöLümü oLarak orada oLucaz inş. SDN'i dé orada qörébiLirsém cok mutLu oLurum...
  53. Bullhenct

Sabit İp alma..?

Rica Ederim...
  54. Bullhenct

Sabit İp alma..?

Dün nétté qézinirkén én aLtta Linkini vérdiqim proqrama rastLadım... Tanıtımında '' Türk Telekom'un ücret karşılığı verdiği statik IP'yi bu program sayesinde ücretsiz elde edebiliyorsunuz '' yazıyor.. Sanırım bu proqram isini qörür... Link
  55. Bullhenct

PhotoshopLa Cinsiyet değiştirme böyle olur

Arkadaşlar süper photoshop bunlar.Netde cinsiyet değiştirme işlemide varmış.Bende şaşırdım.Yani her gördüğünüz hatunu hatun zannetmeyin.Belkide erkektir.
  56. Bullhenct

Aşk vé Gurur

AŞK ve GURUR ''Benim hikayelerim yaşadıklarımdan ibarettir; çünkü ne hayal, nede gerçektir...'' Bizde bu hesaptan yola çıkarak bir kaç satır karalamayı uygun buluyoruz... Birkaç sene önce, hatırası burnumda an gibi tüten bir arkadaşımın başından geçen bir hadiseyi, başından sonuna kadar...
  57. Bullhenct

İsminizin anlamı?

ßüLénT Yüksek, uzun, erişilmesi zor, yüce
  58. Bullhenct

Ataş Boyutunda USB Bellek

ßénim flash béLLéğin [ Kingston t100 4GB ] kabını cıkarınca biLé ataşın neredeyse 2 katı oLuyor... Atom Flash Drive'a héLaL oLsun..
  59. Bullhenct

Tüm İnsanlar Dört Kelime İle Aldanmıştır

ßénim payLaşımım inananLara...
  60. Bullhenct

Rica édérim ArkadaşLar...
  61. Bullhenct

Sıkıldım Artık

ßéndé dé oLuyordu..!! Merak etmeyin bi süre sonra sizi başarısızLığa hızLa sürükLedikLerinde gecer...
  62. Bullhenct

EĞER Birisi, eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der, Diğeri, eğer fakir olsaydım ibadet ederdim der, Öbürü, eğer genç olsaydım ibadet ederdim der, Başkası, eğer ihtiyar olsam ibadet edeceğim der. İşte dilin bir fenalığı budur. NEDEN İlim oku! Neden okuyayım? Sus! Neden susayım? Konuş! Neden...
  63. Bullhenct

Kırmızı Kutuyu Değdirmeyin 18sn

97 snyé.!! yiHuUuU :R (: şaqa şaqa photoshopLa yapdıM xD.!! Zzz
  64. Bullhenct

Scan Disk

Arkadaşım Sorunun cevabı en ayrıntıLı şekLiyLe megep in BiLişim TeknoLojiLeri ALanı için hazırLamış oLduğu aLtta da Linkini vermiş oLduğum Bakım Onarım 2 modüLünde yer aLmaktadır.!! İndir
  65. Bullhenct

Hayal Edin

Fotomantaj bu yha..!! 2. Resme dikkatLi bakın Kadının üzerindeki pixeLLer acayip bozuLmus..! Resmin büyütüLdüğü cok beLLi oLuyor..!
  66. Bullhenct

SDN 5 Yıl Sonra ne olur

5 Tane Cocuğu oLur..!! JuniorDN.. GoogLeDN.. YoutubeDN.. MyNetDN.. FrmTrDN.. oLabiLir..!! :P ;D
  67. Bullhenct

Galatasaray'da şok gelişme

Link'e katıLıyorum bu GS nin oyunLarından biridir..!! Fener ne oLursa oLsun bu aksam SampiyonLuk düğümünü Cözecek..!!
  68. Bullhenct

Espri Dediğin Böyle Olur :P

Onun hikayesi öle değil Erol adında profesörün biri varmıs Lakabı ise İT imiş sonra bu bi tatlı yapmış adını adını Prof-İt-Erol Koymuş :P (:
  69. Bullhenct

Bill Gates Kehanetleri

Bence gelecekte ki en büyük olay yapay zeka olucak... Bu yapay zeka sayesinde robotlar ilk başlarda insanlara hizmet edecekler ve daha sonra filmlerde de olduğu gibi kötü niyetli insanlar sayesinde Dünya yı ele geçirmek için insaonoğluyla savaşacaklardır :P Biliyorum saçma ama Neden Olmasın...
  70. Bullhenct

Eğitim Videolarını Yaparken Kullanılan Programlar?

En iyisi Adobe Captivate ;)
  71. Bullhenct

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

faworite_31@hotmail.com Şimdiden tşkler..
  72. Bullhenct

Dikkatli bakın!Ne var sizce?

Namaz Kılıyorlar :S
  73. Bullhenct

Torrentturk davetiyesi sınırsız!

Zahmet Olmazsa Banada Bi Davetiye Lütfen Bullhenct@gencfb.com Şimdiden Teşekkürler