Arama sonuçlarınız

1. marjelative

Google hariç hiç bir site açılmıyor

Merhaba arkadaşlar. Bugün başıma ilginç bi olay geldi. Google da arama yapabiliyorum ama hiç bir siteye giremiyorum. Google da arama yaptığım kısımdaki linklere tıkladığımda da açılmıyor siteler. Steam skype da açılmıyor. Modemde bi sıkıntı yok çünkü telefondan tabletten laptoptan giriliyor ama...
  2. marjelative

Amazon Kindle Fire HD 7"

Baya bir süredir fiyat/performans açısından en iyi puanı veren tableti bulmaya çalışırken Kindle Fire HD ile karşılaştım ve bu puanı hak eden tabletin bu olduğuna karar verdim. 199 $ olması en büyük etkendi bunda. Ancak amazon sitesinden bu ürünü Türkiye' ye göndermiyor. Türkiye'den nereden...
  3. marjelative

Mirror's Edge sorunsalı(Steam)

Arkadaşlar zamanında bu oyunu illegal yollardan adam akıllı oynamak için çok taklalar atmıştım. Malumuz oyun bir sahnede takılıyordu. 3 gün önce Steam de 5 dolara görünce gözüm döndü bir anda oyunu satın aldım. Güzel bir şekilde indirdim ama daha ilk seferde oyun başlamadı. Mirror's Edge...
  4. marjelative

Ekran kartım bozuldu. Yeni ekran kartı tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Ekran kartım normalde çalışıyor ancak herhangi bir oyunda ya da videoda bilgisayar kapanıyor. Bende çözümü ekran kartını değiştirmek de buldum zaten baya eskiydi. Sistemim şöyle: Güç Kaynağı: 550 W Anakart:Gigabyte GA-MA74GM-S2H (ATI chipsetli) İşlemci:AMD Athlon 64 X2...
  5. marjelative

Hangi Blackberry Curve ?

Merhaba arkadaşlar. Tüm arkadaşlarım artık bbm kullanıyo diyebilirim benim de alma vaktim geldi galiba. 700 Tl nin altında hangi blackberry curve ü almamı tavsiye edersiniz ? Ayrıca Bis paketleri hakkında beni bilgilendirir misiniz ?
  6. marjelative

Oyun oynarken görüntü gidiyor

Arkadaşlar 2 hafta önce işlemci fanı almıştım. Takmak için anakartı çıkarmam lazımdı bende anakartı çıkartmışken tüm parçaları çıkartıp kasanın içini temizliyim dedim. Temizledikten birkaç gün sonra league of legends ı yükledim. Eskiden hiç sorunsuz çalıştırıyordu ama şimdi oyunun başlarındayken...