Google hariç hiç bir site açılmıyor

marjelative

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. Bugün başıma ilginç bi olay geldi. Google da arama yapabiliyorum ama hiç bir siteye giremiyorum. Google da arama yaptığım kısımdaki linklere tıkladığımda da açılmıyor siteler. Steam skype da açılmıyor. Modemde bi sıkıntı yok çünkü telefondan tabletten laptoptan giriliyor ama bilgisayardan girilmiyor. Sizce neden olmuş olabilir ?

Bu arada en son beta amd ekran kartı sürücüsünü yüklemiştim restart attım ondan sonra böyle oldu.

marjelative

Üyecik
Tarayıcının tüm verilerini geçmisi filan sıfırla bugun benzer bir durum bana da oldu .

Denedim ama olmadi yine sorun tarayici da degil zaten edge le de baglanamiyorm. Steam ve skype da calismiyor. Sorunlari gider dedigim zaman bu bilgisayarda bir veya daha cok ag protokolu eksik hatasi veriyor ama onaramiyor. Cildiricam ne yaptiysam olmadi

marjelative

Üyecik
Ne zaman beta ekran karti driverini yukledim ondan sonra oldu sistem geri yukleme noktasi olussaydi sorun hallolucakti ama ne yazik ki geri yuklleme noktasi yok

TechnoYoung

Profesör
İnternet bağlantısı driverlarını tekrar yükle silip (Not : Offline bir program indir dalgınlığına gelmesin)

Bilmiyorum ama aklıma gelen yöntemleri söylüyorum .