Arama sonuçlarınız

1. G

HTuran.net l Kişisel Blogum

Merhaba. Yeni domainimle kişisel blog hayatıma devam ediyorum. Fikir sahibi olduğum her konuda yazıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum, umarım beğenirsiniz.
  2. G

Kişisel Blog l Harun TURAN.net

Kendi araştırmalarım sonucunda öğrendiklerimi, daha önceden bildiklerimi paylaştığım blogum. Umarım beğenirsiniz, faydalanırsınız... Harun TURAN
  3. G

Flash Dersleri ve Dosyaları l FlashKurdu.com V2!

Flashkurdu.com yenilendi. Sitede her gün yenileri eklenen 100den fazla ders var. Ayrıca forum bölümünde kullanıcılara flash hakkında destek veriliyor ve dosya indirmeleri sağlanıyor. link: Flashkurdu.com - Flash , Flash Dersleri , Flash Cs4 Forum link: FlashKurdu.com l...
  4. G

FlashKurdu.com l Flash Dersleri,Dosyaları

Merhaba arkadaşlar. Flash ve ActionScript kullanıcılarına sorunlarda yardım etmek,bir dosya arşivi oluşturmak ve site yazarları olarak hazırladığımız flash,actionscript derslerini yayınlamak için FlashKurdu.com'u açtık... Sitenin anasayfasında kategorilendirilmiş dersler bulabilirsiniz ayrıca...
  5. G

Flash sitesi için isim arıyorum

Arkadaşlar yeni açacağım Adobe flash öğretecek siteme isim arıyorum ama bir türlü bulamadım varmı sizin fikirleriniz?
  6. G

Ben tekrar geldim

Merhabalar... Uzun zamandır SDN'ye üyeyim ama okul ve diğer işlerimden dolayı bir türlü online olamadım.Şükür bu tatilde üyeliğim tarihinde ilk kez uzun süreli çevrimiçi olabileceğim. SDN çatısı altında ki herkese tekrar selamlar olsun.Kendimi tanıtmakla SDN'de ki yeni yayın hayatıma...
  7. G

Adobe Flash Eğitim Sitesi - Flasherpark

Arkadaşlar flash eğitim sitesi olan flasherpark.com yeni kategorileri ve arayüzüyle tekrar sizlerle. Flash öğrenmek isteyenler için güzel bir kaynak... www.flasherpark.com
  8. G

Video Flash Dersleri

Merhabalar. www.flasherpark.com adresinden video ve resimli flash dersleri bulabilirsiniz. Toplam 255 flash Ders ile Türkiye'nin En Büyük Flash Ders Sitesi. Flash konusunda her şeyi sitede bulabilirsiniz...
  9. G

Flash Dersleri,Dosyalar Grafik Yazılım

www.flasherpark.com Arkadaşlar site 225 flashders ile Türkiye'nin En Büyük Flash Ders Sitesi dir. Sitede Flashın yanısıra forum bölümünde Photoshop,3d gibi grafik tasarım programları için soru-cevap ve ders bölümleri bulunmaktadır. Forum bölümünde PHP,ASP,HTML,C# soru cevap bölümü ve...
  10. G

Ödüllü Logo Yarışması

Flasherpark.com Ödüllü Logo Yarışması Başlıyor. Bu yıl ilki düzenlenen Logo yarışmasına tüm yaratıcı tasarımcılar davetli. Yarışma web sitesi : www.flasherpark.com Yarışma Detayları : -Katılımcıların logolarının flasherpark.com konulu olması gerekmektedir.Farklı konularla katılan logolar yarışma...
  11. G

Flasherpark.com l video dersler

merhaba arkadaşlar.Flasherpark.com her geçen gün gelişen içeriğine yeni içerikler ekleyerek yoluna devam ediyor.Sitemiz artık video ders yayını yapmaktadır.Dersler ingilizce ve türkçedir.İngilizce derslerde ingilizce bilmesenizde ne yaptığına bakarak kolayca anlayabilirsiniz.Sitede flash CS3 ve...
  12. G

Gördüğüm En Karmaşık Site...

merhaba arkadaşlar bu gün internette bir reklama tıkladım.Çıkan sitede her şey yanıp sönüyor.Mavinin üstüne kırmızı kırmızının altında mor:).Eğer ziyaretçilerinizin gözlerini seviyorsanız böyle bir site yapmayın;):D Buradan
  13. G

111 Flash Dosya, 60 Flash Makale...

geçtiğimiz günlerde açtığımız flash sitemiz hızla büyüyerek 111 Dosya, 60 Makale, 4 Video,6 Habere ulaştı. Hızla büyüyen sitemize her gün dosya ve makaleler eklenmektedir.Sizde makale ve dosya ekleyebilirsiniz. ....................
  14. G

Flash sitemizi nihayet açtık

Merhaba. Uzun zamandır açmaya çalıştığımız flash sitemizi nihayet açtık. Bu gün açılan sitemizde 20 den fazla dosya ve 20'den fazla makale bulunmaktadır. Makaleler bölümünde flash ile ilgili makaleleri bulabilirsiniz.Dosyalar bölümünde flash...
  15. G

Toplum mu medyayı yönlendirir yoksa medya mı toplumu yönlendirir?

Bi ödevim var bu konu hakkında.Nette bulduğunuz makaleleri veya kendi görüşlerinizi yazabilirmisiniz?
  16. G

Gittiğin Yağmurla Gel...

Çok güzel bir şarkı herkese tavsiye ederim... http://www.imeem.com/people/sxgacdL/playlist/_PqnUARm/gittiin_yamurla_gel_video_playlist/
  17. G

Trkiye yar Finalde...

Türkiye: 4 - Hırvatistan: 2 Almanya'nın yarı finaldeki rakibi biz oluyoruz İLK DEVRE 1.dakika Karşılaşma Milli takımımızın vuruşuyla başladı. Haydi çocuklar bizlere bir zafer daha yaşatın 2.dakika...
  18. G

Video Paylaşımlarınız...

Videolarınızı bir çok başlık altında paylaşmak yerine burada paylaşabilirsiniz.Güzel paylaşımlar olması dileği ile...
  19. G

S.D.N'de Kaç saat geçirdiniz.

S.D.N'de Kaç saat geçirdiniz.Ben şu ana kadar 1 gün, 4 saat ve 45 dakika durmuşum belki benden kat kat fazla olanlar vardır siz kaç saat geçirdiniz?
  20. G

Günümüz Öğretmenlerini Nasıl Değerlendiriyosunuz?

Günümüz Öğretmenlerini Nasıl Değerlendiriyosunuz?Geleceğin öğretmenleri nasıl olmalı.Görüşleriniz...
  21. G

Masstival 2008 Detaylı Programı Açıklandı!..

2007’nin ardından bu yıl ikincisi yapılan festival ; 2.gün finalini Alanis Morissette , 3. gün kapanışını ise Whitesnake ve Def Leppard gibi dünyaca ünlü isimlerle yapacaktır. 4-5-6 Temmuz’da Parkormanda yapılacak olan festivalin detaylı programı aşağıdaki gibi açıklanamıştır...
  22. G

Şebnem Ferah fan Sitesi

seboist.com berbat bir site.Şebnem Ferah hayranı olsanız bile bu siteyi önermem.En çok güldüğüm noktasıda şu sözleri :: "az üyemizin oluşunu samimiyetimize bağlıyoruz:P:P" 30 Kişinin ayakta tuttuğu bir site berbat.Şebo'nun adına hiç mi hiç yakışmıyor.
  23. G

Sabahın Körü Online listesi...

Bağlı Kullanıcılar 117 Ziyaretçiler, 8 Kullanıcılar (0 Arkadaşlar) Son 45 dakika içinde bağlı olan üyeler: garintsi, ozgur101, subversa, kiker, keyloger, Saner Apaydın, m1903, oztechin sanırım saat 7:55 te liste böyleydi...
  24. G

RTÜK'e 'Bas gaza aşkım' baskısı

RTÜK'e İsmail YK'nın son günlerin en çok 'Bas gaza' adlı parçasının yasaklanması talebiyle çok sayıda başvuru yapıldığı öğrenildi. RTÜK konu için harekete geçiyor. Hız yapmaya eğilimli kişilerin, bu parçanın çalınmasının ardından hız yaptığını iddia eden şikateçilerin bir...
  25. G

Ben de Garintsi

selam arkadaşlar uzun süredir forumdayım fakat mesaj sayım pek fazla değil:P:)Herkese merhaba...Hoşbulduk
  26. G

Asistan oldum:D

Asistan oldum üyeciklikten terfi ettim.Beni tebrik edin:) Ben kimin asistanı oldum şimdi:)
  27. G

Flash bilen varmı?

tasarımın temel araçlarından biri flashtır.Aranızda flash bilen varmı?.Ben ileri düzeyde biliyorum...
  28. G

Bu Gün TV'de İzlenecek 2 program.

Bu Gün TV'de İzlenecek 2 program önerin..
  29. G

Bura BENM Duvarm...

burası benim duvarım.Biraz uğraştırdı ama ben beğendim.Sizce nasıl?sağ ve sol alttaki el işaretleriyle puanlandırabilirsiniz. duvarıma gitmek için..:http://yazduvara.milliyet.com.tr/Flash.aspx?id=31531
  30. G

Hediye Şarkı!...

dinlediğiniz,çok sevdiğiniz bir şarkıyı foruma,bir üyeye vs. hediye edin... İlk olarak ben başlıyorum: Şebnem Ferah'tan "Sil baştan" tüm SDN üyelerine gelsin...
  31. G

Sdn Flash-ActionScript Kulübü

SDN'nin flasherleri... flash ile prof. olarak ilgilenenler veya yeni başlayanlar buraya isimlerini yazdırabilirler. Kendim hazırladığım derslerde ekleyeceğim... buyrun...
  32. G

Otobüste Yolculuk

neler hissediyorsunuz kısa yollarda? :P bu gün lb.bingolle bi otobuse binişimiz vardı Allah muhafaza:)
  33. G

Ben Bir yalancıyım??!

bunu söyleyen yalancımıdır doğrucumu??
  34. G

Ve Şimdi İstanbul

Ve şimdi İstanbul Acı çekiyor Derin bir acı, unutulmuşluğun acısını çekiyor İstanbul Ve şimdi İstanbul gönlü suskun Gülümseyemiyor. Gözleri yorgun Ve şimdi İstanbul Hasret çekiyor Kendi geçmişine hasret, kaybolan güzelliğine hasret İstanbul Ey İstanbul Peygamberin duası Ey İstanbul...
  35. G

Şu an hangi şarkıyı dinliyorsun?

Şu an hangi şarkıyı dinliyorsun? Ben Açılışı yapayım hayko cepkin- yalnız kalsın.
  36. G

Netlog

netlog tan şikayetçiyim her gün bir mesaj atıyorlar. Beni davet ediyorlar gitmememe rağmen ısrarla mesaj atıyorlar pof:P
  37. G

Selam

merhaba forumu ziyaretçi olarak biraz takip ettim şimdi de üye oldun selamlar... forumda iyi vakit geçirme dileği ile...
  38. G

Hayko cepkin -- Tanışma Bitti

pek yeni bir albüm değil ama güzel bir albüm... 2 klip var http://www.youtube.com/watch?v=y0ouh-Lrpt0 http://www.youtube.com/watch?v=_qF_uywaMFM
  39. G

Flashokulu

www.flashokulu.com girmenizi üye olup soru sormanızı hiç istemem bir kere girip kaçmadım 1300 mesaj yazdım sonra kaçtım çünkü ancak anlayabildim nasıl ir yer olduğunu soru soran amatörlerin itilip kakıldığı herkesin memfaatçi olduğubir site...