Arama sonuçlarınız

1. T

NewYork taksisi belli oldu!

karsan burada çıkarsın aracı,biraz memlekete uygun hale getirsin,doblo'ya ,connet'e rakip olur.
  2. T

Kabe'de Melekler Gözüktü!

Ya arkadaşlar,kim demiş o şeylerin melek olduğunu,ikinci görüşümü bu da meleğin nasıl olduğunu biliyor.Şeytan olamazmı,belki tevbe etmeye gelmiştir.
  3. T

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası

Yarın abd takımı kibirli bir şekilde çıkacak karşımıza,inşallah çomağı sokarız da şişen yerleri iner böylece,içlerinden biri bizim oyuncular için mi ne '' kötü kokuyorlar'' demiş,imkanım olsada onu söyleyeni tenhada kıstırsam ondan ne kokular çıkartırım zart zurt cümle alem şaşar..
  4. T

2010 Dünya Basketbol Şampiyonası

0,5 saniye kala topu oyuna nasıl soktular valla şaşırdım kaldım,az daha çomağın yönü değişiyordu,diğer bir şey de bu kadar yüksek isabet oranı ile oynamalarına rağmen sırpları nasıl yendik seyrettiğim halde hala aklım almıyor,bu maçı aldık ya abd maçınıda alırız evellallah.:clap:
  5. T

Korsan İndiriyorum Çünkü...!

Korsan indiriyorum çünkü ortam müsait.
  6. T

Hala unutamadığınız birisi varmı?

Sev seni seveni Kadir kıymet bileni Arama hiç boşuna Burakıp ta gideni.
  7. T

Hala unutamadığınız birisi varmı?

Cuma, 11 Aralık 2009 02:26 Bim'e doğru yola çıktım. zaten iki adım ötesi bim. Annemin terliklerini giyip çıkayım lan dedim, kim iki saat şimdi bağcık bağlayacak. Ama olgun bir erkekte eğreti duran şeylerin başında anne terliği geliyormuş canlar, ben bunu anladım.Bim her zamanki gibi...
  8. T

Asker Nurhak'ta PKK ile çatışıyor

insanlıktan çıkmış azılı teröristler kurda kuşa yem olurlar inşallah.
  9. T

Bu ilana dikkat !!

Hoş olmamış tabii ama fıkra gibi,görünce çok güldüm,yok böyle birşey.
  10. T

Üç bin yılda bir defa açan çiçek

bir milimetre çapında olduğu için kimse farkedemiyordur,ta ki gözü açık bir teyze çamaşır makinesinin altına bakana kadar,aynı zamanda botankçi de galiba ki hemen bitkinin ne menem şey olduğunu anlayıveriyor.
  11. T

Allah ile Konuştuğunu Zanneden Dede.!

uyanırken ııııııh deyişi varya,orada koptum.
  12. T

Windows Vistayı Hızlandırmak

Win 7 ( 32 bit,64 bit ) kullandım evet hızlı ama vista dan bariz olarak hızlı değil,görsellik olarak daha gelişmiş.Şu an vista premium kullanıyorum çok memnunum.2gb ram,2.5 ghz core2duo işlemci,250 gb hdd,laptop.
  13. T

Açılış sayfası sorunu [Çözüldü]

başlat-çalıştır-regedit yolu ile kayıt defteri düzenleyicisini aç. HKEY_USERS yazan yere sağ tıkla ve açılan pencerede ''bul'' yazan yere ''start page'' yazıp sonrakini bul de. Sağda yer alan kısımda ''start page'' yazan yeri bulup üstüne sağ tıkla ve değiştir de,istediğin adresi yaz,mesela...
  14. T

Dumura uğradım "AVATAR"

Konunun özünden kavram karmaşasına kaymayalım,insan olarak bence almamız gereken dersler var filmde,kıssadan hisse misali.
  15. T

Slov Müzik

http://www.youtube.com/watch?v=uWng-Ct-I9M ---------- saat 23:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:42 eklenmişti ---------- http://www.youtube.com/watch?v=EKySPF4yYns
  16. T

Dumura uğradım "AVATAR"

Filmde bahsedilen ırkın yaşadığı tabiata entegre oluşu etkiledi beni,keşke biz insan ırkı olarak böyle bir yolu keşfedebilsek.
  17. T

Windows 7'ye Xp kurmak ve HP 910 Driver

http://downloads.vmware.com/d/details/workstation_7_0_for_windows/ZGolYmQlJSViZGVkZQ== Arkadaşım,bu linkten vmware vorkstation programını indirip kur,kurduğun programın içine istediğin işletim sistemini kurup her türlü programı çalıştırabilirsin.
  18. T

Kablo tv Kulllanan varmı ?

http://www.turksat.com.tr/index.php
  19. T

Yazılımda Türk Mucizesi

Hele şükür,memleketimden güzel haberler geliyor.
  20. T

Metin2 yasaklanıyor

Bu velet ya fitik olmuştur ya da basur.
  21. T

Bütün erkekler aynısınız.

öyle bir kadına rastlasam da öküz olsam.
  22. T

Metin2 yasaklanıyor

arkadaşım kırk yaşında,çocukları yüzünden bulaştı şimdide tiryakisi oldu,yasaklansın kardeşim.
  23. T

Visata altina xp kurmak

vmware workststion programını kur,ondan sonra bu programın içine istediğin işletim sistemlerini yükle,tek eksisi ekran kartını kullanamıyor oluşu,bunun dışında harika bir program ve vista altında sorunsuz çalışıyor.
  24. T

Fantastik severlere

http://www.youtube.com/watch?v=cRdxXPV9GNQ AVATAR'ı tek geçerim.
  25. T

Montevina 1066 MHz. 2.8 GHz. 6 MB Cache Notebook

Samsung Notebook NP-R522-JS03TR İşlemci Intel® Core 2 Duo P8700 (2.53GHz. 3MB 1066 MHz FSB) Chipset Intel GM45 + ICH9M Wireless Wireless LAN 802.11g/N Ekran Özellikleri 15.6" HD CrystalBrite (220 nit) LCD 1366x768 Çözünürlük Ekran Kartı 2 GB ATI Mobility Radeon HD4650 GDDR3 VGA (1024 MB...
  26. T

Adsl devri artık bitiyor.

Baz istasyonları gibi radyasyon yayacaksa eksik olsun.
  27. T

Beşiktaş 1-2 CSKA Moskova - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 6. Maç

hep keek beşiktaş.
  28. T

Abdullah Öcalan'ın öldürülme korkusu

Arkadaş olarak Apdurrahman çelebiyi verin,malum,koyunun olmadığı yerde onun adı geçiyor.
  29. T

Gazi Mahallesi'ne takviye için giden çevik kuvvet ekipleri slogan atarak yürüdü

Orada yürüyen hainlerin başı ********** kurtulmasın.Biraz amiyane oldu kusura bakmayın ama sabrında bir sonu vardır. Yakaladığını sınır dışı edeceksin,Tanzanya'ya göndereceksin.
  30. T

Call of Duty: Modern Warfare 2 Video İnceleme

Bir önceki serisi daha güzeldi bence,bu seferde düşman baskısından başımızı kaldırıp nefes alamıyoruz çok oğun geçiyor çatışmalar ayrıca kısa tutulmuş çabuk bitiyor.
  31. T

Dünyanın En İyi Askeri (Bordo Bereliler)

ciğeri beş para etmez hainler için gönderdiğimiz aslanlara bak,biri binine bedel.
  32. T

DTP'lilerin İzmirliler'i ezdiği o an kamerada

Arkadaşlar,,bunların içinde o kadar cahilleri var ki Nuh der peygamber demez,beyinleri yıkanmış,insanlıktan çıkmışlar,bir de bunlar gurup halinde yaşadığı için evinde, mahallesinde,sığ dünyalarında sadece kendileri var sanırlar.Asıl aramıza nifak sokan işte bu zihniyettir,bu zihniyeti tek başına...
  33. T

Bir PKKlı 10milyon dolar eder mi?

Kürt kardeşlerimize önce kendi aşiret liderleri adil davransın,garibanın Türk'ü, Kürd'ü yoktur.Büyük şehirlerde aç olan ,iş bulamayan sadece kürtlermi,birde olay şu;Arkadaş bakamayacağın çocuğu yapmayacaksın,yap on tane ondan sonra açız kimse bize bakmıyor iş vermiyor de.Saldım çayıra mevlam...
  34. T

İşletim Sisteminizin Hızını Ölçün

C2D T9300 2.5 GHZ. 2GB Vista 12sn.
  35. T

Fatih Terim'in yerine gelecek isim belli oldu!

On iki dev adam gibi,geçen dönemde ismlseri oynattık sonuç alamadık,gerçi bu dönemde sonunu getiremedik ama başarılı sonuçlar aldık,bence oyuncuları değiştirmek lazım,gençler gelsin hoca da Rıdvan Dilmen olsun.
  36. T

Windows 7 Siyah iNCi

Bir sorun görünmüyor,belki gözlerini dinlendirmen gerekli.
  37. T

Windows 7 SDN Gamer Edition V5

Sivasspor arkadaşım,maalesef şimdiki gençliğin büyük bir çoğunluğu bu şekilde konuşuyor,birbirlerine bu şekilde hitap ediyor''feci güzel'',''baba korkunçsun'',''moruk naber'',''neber lan manyak''vs.vs.vs..Bende hemen hemen hergün okuyorum bu formu ve senin bir hayli aktif olduğunu...
  38. T

Windows 7 Satışa Çıktı

apple 29 dolar karşılığı yükseltme imkanı tanıyorken microsoft'un yaptığına bak,ondan sonra korsan kullanım artıyor diye yaygara kopartırlar
  39. T

Dexter Yeni Sezona Göz Kırptı!

İzlemeyenler için üzülüyorum,hayatımda iyi ki seyretmişim dediğim,her bölümünden zevk aldığım ender dizilerden,hele ki ikinci sezonda ingiliz hatunun yer aldığı bölümler muhteşemdi.
  40. T

TTnet sınırsıza 54 dedi?

Bir ara sınırsızdan kasıt ortalama 15GB falan muhabbetleri ediliyordu,neymiş efendim diğer kulanıcılara daha iyi hizmet vermek için tam sınırsız uygulama kalkacakmış.
  41. T

Şehidimiz!

şimdi ntv haberde gördüm,özellikle terör olaylarına müdahale eden güvenlik güçlerimizin elinde silah hazır olacak,örnekte görüldüğü üzere terörist kahpedir,arkadan vurur,silahsız hazırlıksız yakalar.Şehidimize Allah'tan rahmet,vuranada lanet okuyorum.
  42. T

Aktivasyon sonrası error

Evet,sorun halloldu,win7 dvd sini takıp onardım.
  43. T

Aktivasyon sonrası error

MBR olayını hallettim ama win7 işletim sistemini seçtiğimde şöyle bir uyarı çıkıyor; Dosya: \windows\system32\winload.exe windows bu dosyanın dijital imzasını doğrulayamıyor.
  44. T

Aktivasyon sonrası error

Arkadaşlar,vista ya format atınca mbr ekranından win7 silindi haliyle,şimdi sadece vista açılıyor ama d bölüntüsünde win7 olduğu gibi duruyor. EasyBCD adlı bir programla birşeyler yapmaya çalıştım ama olmadı,yardımlarınızı bekliyorum.
  45. T

Aktivasyon sonrası error

Arkadaşlar,bilgisayarımda c bölümünde vista 32bit, d bölümünde win7 64 bit işletim sistemi kurulu,şimdi win7 7600 aktivasyonunu yapmıştım ama sonra yeni bir aktivasyon denedim ve sonucunda bilgisayar açılmadı, error verdi.Bu sorunu düzeltmek adına vistanın kurulu olduğu c bölümünü formatladım. D...
  46. T

Notebook Tercihi... Lütfen Yardım...

Seçtiklerinin haricinde çok daha güzel modeller var,neden ikisinden biri diyorsun?
  47. T

Windows 7 SDN Edition Final! V1 32/64Bit

32bit ya da 64bit , hangisini kullanıyorsan onu indirip açıyorsun ve içindeki güncellemeleri tek tek kuruyorsun,exe gibi
  48. T

Windows 7 SDN Edition Final! V1 32/64Bit

Yeni güncellemeler, RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting 16399 upgrade linkleri kaynak.....Cevap : Windows 7 -ANA KONU- (Tanıtım-Kurulum-Sorun)
  49. T

Türkiye ayağa kalktı: HAİNE GÜVERCİN UÇMAZ

Abdullah öcalana istiklal marşının on kıtası ile Atatürk'ün gençliğe hitabesini ezberlettirip sabah akşam tv6 da okutacaksın
  50. T

Windows 7 RTM Full Aktivasyon !

İşlem tamam,hayırlı tezkereler.
  51. T

Win7 7600 64bit sürümünde shiftdelete toolbar sorunu

Arkadaşlar,bu gün firefox güncellemesinden sonra shiftdelete toolbar eklentisini kullanamıyorum,aynı problemi yaşayan varmı ya da nasıl çözebilirim bu sorunu?
  52. T

Firefox 3.5.1 Çıktı indirin...

shiftdelete.net toolbar eklentisini kullanamıyorum bu sürümde.
  53. T

Pardus kuracağım, bir yardım edin

:: Pardus :: TÜBİTAK/UEKAE :: bu adresten indirebilir,forumlarında tüm sorularına cevap alabilirsin,ben sanal işletim sistemi olarak kullanıyorum,pardus 2009,fedora,ubuntu,hiç biri alışılmış windows deneyimini yaşatmıyor ( tabii buun çok nedeni var,en önemlisi ar-ge için maddi kaynak vs.)Ama...
  54. T

Türkiye PKK'ya 78 bin 500 euro para ödeyecek

Sadecer yüzümüzü batıya çevirdiğimiz için oluyor bunlar,sıra önümüzü çevirmekte. :devil2:
  55. T

Güiza'dan inanılmaz bir söz!

Bedava gitmek için ara nağme yapıyor,ama aziz babanın inadından haberi yok galiba. :devil2:
  56. T

Sizin Windows 7'niz Gerçek mi?

torrenten indirdim,activatör ile lisansladım 7600 rtm diye bilinen sürüm 64 bit orjinal değil diyor
  57. T

Citroen GT Araba Budur Arkadaşlar !!!!

güzel bir konsept
  58. T

Pardus 2009'a Hemen Yama Geldi

Celeron 750 mhz işlemci 256mb bellek kullanan hp laptop'a kurulum yaptım,ses dahil hiçbir sürücüde sorun yaşamadım ama konfigürasyondan olsa gerek biraz yavaş geldi tepki süreleri,bunun dışında Asus M51sn laptop'ta sanal makineye kurulum yaptım,nedense pisi paket kurulumunda hata veriyor ve...
  59. T

Boyunun iki katı balık tuttu

Bu balık bu kızı her türlü yer :scared:
  60. T

Asus vs Casper (Kararsız Kaldım)

CPU TeknolojisiIntel® Core™ 2 Duo CPU AilesiIntel® Centrino®2 Islemci CPU NumarasıT9400 CPU Hızı2,53 GHz CPU Bus Hızı1066 Mhz CPU Ön Bellek6MB RAM Kapasitesi3 GB RAM TipiDDR3 HD Kapasite320 Gb VGA RAM512 Mb VGA Chipset...
  61. T

[Çözüldü!] Netbook'um açılmıyor, öneri bekliyorum :(

Yetkili servise telefon edip bilgi alın.
  62. T

Pardus 2009 Alfa'dan Kareler

:clap: Pardus'un son beta sürümünü kurdum,ilk defa linux kullanan biri olarak baka kaldım,gerçi VMware içinden kurmuştum belki ondandır,işletim sistemi çok yavaş ve kullanımı zor geldi,şimdi ubuntu kuruyorum bakalım belki fikrim değişir Linux sürümleri hakkında.
  63. T

Windows 7 'yi Test Edenler!!??

En son pardus 2009 Alfa sürümünü kurdum denemek için,açıkcası windows'dan sonra bayağı zorlandım,şindi de Ubuntu-9.04-desktop-i386 sürümünü kuruyorum.Linux sürümlerini denemeye kullanmaya istekliyim ama alıştığımızdan mı ne MS'nin uygulamaları daha kolay geliyor.Windows 7 32bit ve 64bit...
  64. T

Windows 7 RC Yarın Saat Kaç Gibi Çıkar?

kullandığım sürüm gayet iyi.
  65. T

XP vs Win7 Benchmark Test (Bizzat tarafımdan)

Bu güzel inceleme ve açıklamalar için teşekkür ederim,faydalı olmuş.
  66. T

Windows7 Türkçe MUI Projesi, Gönüllü Katılım

Heyecanla çalışmanın sonucunu bekliyor ve başarılar diliyorum.
  67. T

Peygamber (s.a.v) Efendimiz Hiç Esnemezdi

Peygamber efendimiz en güzel ahlak abidesi olarak örnek olmuş,yaşayışı ve davranışları ile misal teşkil etmiştir,muhakkak esnerken ağzı kapatmak görgü kurallarına ve estetiğe uygun bir davranıştır ama bu hareketin şeytanla alakası tavsiyenin dozunu arttırmak ile ilgilidir. ''Şeytanın gülmesinden...
  68. T

Windows Vista'yı Kim İster?

win7 görsel olarak daha başarılı olmasına rağmen bellek kullanımında vista'dan daha iyi,en azından kullandığım 7077 sürümünde durum bu şekilde.
  69. T

Internet Explorer Giriş Sayfası Sorunu

çalıştır aç regedit yaz tamam de-kayıt defteri açılacak f3 tuşuna bas arama penceresi çıkacak internet explorer açılış sayfasındaki linki kopyalayıp bu pencereye yapıştır ve sonraki hedefi bul yazan yere tıkla ve arat çıkan sayfanın sağında ''start page'' yazan yerin önünde açılış sayfanın linki...
  70. T

Anti virüs tek başına koruma sağlayamaz.

Hepimiz,hadi büyük çoğunluğumuz diyelim,internetten bir sürü dosya,program,film, vs. indiriyor,girip çıkmadığımız yer bırakmıyoruz,yüzde kaçımızın kullandığı işletim sistemi ve programları lisanslı,orjinal? Yani bazı hırsızlar var ki, kilit bile çare olmuyor, virüs bu,her türlü girer...
  71. T

Karikatür

teşekkürler.bu da benden.
  72. T

İnternet hızı artık % 600

Bit taş da benden...Jdownloader..:sorcerer:
  73. T

Biraz da Gülelim

:) gayet güzel.
  74. T

Sanırım zor durumdayım:(

Ayrılıklar küçük aşkları söndürür büyük aşkları alevlendirirmiş,senin ki hoşlanma mı,sevda mı,önce kendine karşı dürüst ol.Geçmişte birlikte olmuşsunuz,sizi ayıran sebep şu an içinde geçerli ise hiç dönme,kendin yıpranacak isen selam dahi verme,aşk ile dostluk yaşayan sevdiğinin yanında kalbini...
  75. T

KIS 2009 kaldırdım ve ESET 4 kurdum...4 tane trojan buldu..

Norton İnternet Security 2009 kimse kulanmıyormu?
  76. T

Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

İstasyon çok güzel,her telden :img-music:
  77. T

Hangi Müzik Çaları tercih ediyorsunuz

Radio,Tv,Müzik çalar hepsi bir arada VLC Media Player..:walkman:
  78. T

Bilgisayarıma antivirüs yükleyemiyorum

yönetici olarak çalıştırmayı denedinmi,gerçekten ilginç bir sorun.! Daha önce bir virüs programı yüklümüydü ve yüklü ise tamamen kaldırdığına eminmisin?
  79. T

VLC Media Player Güncellendi

evet,GOM Player bir numara üstelik türkçeyaması mevcut http://www.dosya.tc/17948-gomturkceyama.exe.html
  80. T

SDN araç çubuğu-posta bilgilendiricisi

İnternet explorer 8 yükledim tabii sdn araç çubuğu eklentilerinden e-posta bilgilendiricisi de aktif ama bir sorun var.Daha önceki sürümlerde ulaşabildiğim halde explorer 8 sürümünde gmail e-posta hesabımı açmıyor,yahoo.com uzantılı e-posta hesabıma ise sorunsuz bağlanıyor.Aynı sorunu yaşayan...
  81. T

SDN e-posta bilgilendiricisi

sdn araç çubuğundanmı kaynaklanıyor acaba?Neden olabilir?
  82. T

Windows 7 build 7070 ScreenShot

işletim sistemlerini ev kullanıcısı,profesyonel ve iş kullanıcılarına göre yapıyoruz diyorlar,standart bir ev kullanıcısının ihtiyaç duymayacağı tüm hizmetleri ve programları yüklüyorlar,niye bu kadar şişirirler anlamıyorum.?
  83. T

SDN e-posta bilgilendiricisi

yeni sürüm explorer kullanıyorum ve sdn araç çubuğu yükledim.Benim sorunum e-posta bildiricisi ile,yahoo.com uzantılı e-posta hesabımı açıyor ama gmail.com uzantılı hesabıma tıkladığımda boş sayfa gösteriyor,ayarların hepsi tamam.firefox tarayıcısında ise hiç sorun yok,sdn araç çubuğu posta...
  84. T

Sd kart okuyucu sorunu:

Teşekkürler
  85. T

Sd kart okuyucu sorunu:

Sorun çözüldü,vista işletim sistemini yeniden başlattım,SD card'ı taktım yeni donanım bulundu sürücü yüklendi ve kulanıma hazır.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.
  86. T

Sd kart okuyucu sorunu:

orjinal NİS 2009 kullanıyorum ve format atalı iki gün oldu. Şimdi bir daha aygıt yöneticisine baktım Depolama birimleri altında ''genel birim'' yazan yerde sorun yaşıyorum,sd card memory sekmesinde sorun görünmemesine rağmen yine kullanamıyorum ve görünmüyor.
  87. T

Sd kart okuyucu sorunu:

Arkadaşlar,bilgisayarda hem Vista 32 bit hemde Windows 7 kurulu,SD memory card okuyucusu vista altında (genel birim ) olarak görünmesine rağmen ''bu aygıt başlatılamıyor '' uyarısı veriyor. İlginç olan ise windows 7 altında hiç sorun yaşamıyorum ve SD kartı bilgisayarım altında hem görüyor hemde...
  88. T

Çıldırtan Windows 7 Hatası ve Çözümü!

Bunun üstesinden de geldik çok şükür:)
  89. T

Bir Yıl Ücretsiz Windows 7

Buradan indirebilir ve aktive edebilirsiniz.;)http://www.mydigitallife.info/2009/01/11/free-unlimited-activation-product-key-to-activate-windows-7-beta/
  90. T

Bende 30 günlük deneme sürümünü indirmişim.
  91. T

hallettim,ilgilenen arkadaşlara teşekkürler:)
  92. T

Bir Yıl Ücretsiz Windows 7

ben indirdim ama kurduğumda 30 days to activate yazıyor bilgisayarda.
  93. T

''folder options'' penceresinden ''open each folder in the same window'' seçeneği işaretli olarak'' wiew'' sekmesine geliyoruz ve'' show hidden files,folders and drivers'' seçeneğini aktif hale getiriyoruz değilmi? öyle ise C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup yolunda son...
  94. T

eyvallah.şu yukarıdaki işlemi yapayım bakalım birden cesaret geldi,ya bismillah.
  95. T

bana çok karışık geldi ,bu arada arkadaşlar win 7 işletim sistemini bugün kurdum 7057.0.090305-2000_x86free_client_en_us_Retail_Ultimate adlı iso dosyasını DVD ye yazdırıp vista içinden kurulumunu yaptım ( D disk bölümüne ).Oysa o bölümde dosyalarım vardı ve işletim sistemi kurulduğu halde o...
  96. T

WİNDOWS 7 uyumlu hangi antivirüs programını kullanıyorsunuz?

http://www.pandasecurity.com/windows7/ Bu programı tavsiye ediyorlar,kullanan var mı?
  97. T

Windows 7 Codec'lerini Güncelleyin

http://www.pandasecurity.com/windows7
  98. T

Vista Sürücü Yardım

http://www.driverfiles.net/Sound-Cards/Intel/AC97/download/page,sh,16998,904,7,.html
  99. T

Internet Explorer 8 Tamamlandı!

firefox-orca
  100. T

Rapidshare'de Beklemeye Son!

jdownloader diyen arkadaşlar,yerden göğe haklı,şimdiye kadar kullandığım en iyi indirme yöneticisi,sırf rapid değil,megaupload,megashare,filefactory,netload gibi 105 adet download linkini tanıyor,aynı zamanda rapid-netload-filefactory dosyalarını indirebiliyor,rapid 15 dk.,netload için 30 dk...
  101. T

Windows installer

geri yükleme yap,programı kurduğun tarihten öncesi olsun.Olmadı format..:wassat:
  102. T

Bu Sistem Nasıl? İş Görür mü?

AMD - ATHLON 64 X2 6000+ 190,00 TL BIOSTAR MCP6PB-M2+ AM2+ NVIDIA 90,00 TL FEEL HURRICANE II ATX GÜMÜŞ 0508SS FL550 400W - 140,00 TL SAMSUNG - 320 GB SATA2 16 MB NCQ - 100,00 TL OEM 2 GB 800 MHz DDR2 RAM CL5 - 45 TL SAPPHIRE ATI HD4830 512MB 256BIT GDDR3 - 240,00 TL YADA XFX...
  103. T

En Hızlı Tarayıcı ile Son Sürüme Doğru

tarayıcı tüm girilen adresleri hafızasında tutuyor ve tek tıklama ile süratle sayfaya gidebiliyor bu sayede,biraz fazla ram kullanmasının sebebi bu olabilir.
  104. T

En Hızlı Tarayıcı ile Son Sürüme Doğru

özellikleri çok hoşuma gitti kurar kurmaz firefox sık kullanılan listemi favorilere kaydetmiş,yalnız menü kısmı sağ tarafta, ters geldi bana, birde donanımhaber başlığı altında forum kısmına giremedim bu tarayıcı ile,ilginç.!
  105. T

Vista SP2 RC'yi İlk Kim İndirecek?

Vista'da mavi ekran almak için ne yapmak lazım ? :wassat:
  106. T

Filmlere Anında Alt Yazı

programın kullanımı hakkında bilgi edinebileceğimiz bir yer varmı?Kurulumu tamamlayıp vlc media player'ı tanıttım oynatıcı olarak fakat bir kaç deneme yaptım ama '' At least one genre must be selected '' şeklinde uyarı aldım. Neyi eksik yapmış olabilirim?
  107. T

"Şerefsiz ve Çirkin"

:icon_-1: :icon_-1:
  108. T

Bu Laptop Kaç para Eder.

Acer Aspire 5930G-843G32MN Ürün kodu: 1002-101274 Fiyatı: 1.297,00 USD + KDV...
  109. T

Ben de Bilgisayar Topluyorum... :)

P6T Deluxe/OC Palm Intel X58 i7 Socet 1366 DDR3 2000MHz (O/C) Anakart KDV Dahil 839 TL Core i7 965 Extreme,3.2Ghz, 64Bit, 8 MB L3 Cache, 6.4 QPI, 45Nm KDV Dahil 2.518 TL 2 adet (SLI modunda) GTX295 GDDR3 1792MB 896Bit Nvidia DX10 Ekran Kartı KDV Dahil 2.536 TL BFG Tech BFGRPHYSX128P PhysX...
  110. T

Prison Break Ekranlara Veda Ediyor!

Dizi çok güzeldi,ne zamana kadar,izleyici artık her kötü durumdan kahramanlarımızın bir şekilde kurtulmalarına alışana kadar.Sağolsun senarist o kadar kıvırıyor ki, bizim tv'lere çıksa reyting şampiyonu olur.
  111. T

Mükemmel Ötesi Karikatür!..

sadece dört tane
  112. T

Ben bu işe dayanamıyorum (ÖZÜR DİLİYORUZ)

Amerika'da ki Ermeni diasporasıın tek derdi para.Türkiye'yi uluslar arası baskı ile köşeye sıkıştırıp nemalanmak,Bu olayı kullanıp bizlere baskı yapanların amacı ise sadece pazarlık konusu yapılacak bir koz elde etmek.Büyük acılar çekmiş şehitlerimize Allah'tan rahmet dilerim,gerçek niyetlerini...
  113. T

Ekran alıntısı aracı

vista işletim sisteminin ekran alıntısı aracını kullanıyorum fakat bu araçla aldığım imaj dosyalarını jpeg olarak kaydetse dahi başka bir forum veya siteye yüklemeye çalıştığımda hata veriyor,mecburen başka bir programla tekrar jpeg olarak kaydedip öyle yükleyebiliyorum.Ben mi yanlış yapıyorum...
  114. T

Bu ldizüstü nasıl acaba yardım edermisiniz ?

http://www.istanbulbilisim.com.tr/Pa...YASI,7348.html bu linkteki laptop çok iyi.
  115. T

Firefox yer imleri

ilgilenen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum Foxmarks ve mozbackup işimi görür,deneyeceğim,tekrar teşekkürler.
  116. T

Firefox yer imleri

format atmadan önce firefox yer imlerini yedeklemek ve formattan sonra geri yüklemek istiyorum, bunun bir yolu var mı?
  117. T

Audi RSQ Concept

4x4 versiyonu olunca belki buralarda kullanılır.:D
  118. T

Ermenilerde özür dileyenlerden utanıyorum..

Aydınlarımız.!Özürlü oldukları için özür dilemişler.
  119. T

HamlLelik :)

:D:D:D:D:D:icon_:
  120. T

USB Sorunu

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=recuva&lid=3820 recuva adlı türkçe olabilen dosya kurtarma yazılımı,ben kullanıyorum,dene istersen.
  121. T

Heroes 3. Sezonuyla Geri Dönüyor

3.sezon 6.bölüm yayınlandı,Türkçe alt yazı mevcut.Bilmeyenler için,seyrederken asla sıkılmayacağınız bir dizi. Chimera Not : Link silinmiştir. Dizi bölümleri ve filmlerin download linklerini sitede paylaşmayınız.
  122. T

Gül'ü şok eden "yuh" sesleri!

Siz Biz derseniz bu muhabbet bitmez.Asıl olan memleketin cumhurbaşkanı'nın yuhalanmasıdır.Ne yapmış bu adam? memleketimi satmış,trilyonlar mı yemiş? Taraflı tarafsız herkez elini vicdanına koysun,Abdullah Gül bu memleket için şanstır.Ne nemiş lucuescu; Köpekler havladı diye Atlar ölmez....
  123. T

İspanyol Gocü Ayrılıyor mu?

4 yıllık anlaşması var,daha yolun başında böyle söylemesi hiç etik değil,yönetim konuşmalı,fenerin verdiği paradan daha fazla veren varsa satılmalı,işte o ka.
  124. T

Apple da Nvidia Mağduru

nvidea 9500gs ekran kartı bulunan bir laptop kullanıyorum,ne film seyrederken ne de saatlerce oyun oynarken,hiçbir problem yaşamadım.Buna rağmen nvidea yetkililerinin sessizliğini kınıyorum,bundan sonraki ekran kartı seçimlerimde diğer alternatifleri ciddi biçimde düşüneceğim sıkı bir nvida...
  125. T

Youtube.com.tr ve Youtube.tr

Konu İngiltere veya Hindistan olduğunda YouTube hassasiyetleri gözetiyor ve gereken düzenlemeleri yapıyor,sıra ülkemize geldiğinde üç maymunu oynuyor,iki yüzlü tutumunu kınıyor ve yasağa destek veriyorum.
  126. T

Nvidia Fazla Sorun Yaşamıyor

Asus marka laptop'umda Nvidea 9500gs ekran kartı var ve uygulamalarda,oyunlarda herhangi bir problem yaşamıyorum.
  127. T

Ölüm Aletleri

Lanet olsun böyle hastalıklı ruhlara,şundan eminimki torunlarında extrası vardır bu aletlerin.
  128. T

Dün Mahmut Tuncer izleyen Oldumu?

SAKIP SABANCI:yes:
  129. T

Windows Vista'mın Durumu Çok Kötü!!! :'(

arkadaşım sisteminde kurtarma bölüntüsü varsa bilgisayarı kapat, tekrar aç ekran gelmeden f9 tuşuna bas,sabit diskindeki kurtarma bölüntüsü(recovery)devreye girer tekrar format atmış olursun.
  130. T

ASUS veya ACER,iki laptop arasında kaldım!

teşekkür edrim..
  131. T

tüm arkadaşlara teşekkürler,ben asus m51sn aldım,vista sp1 ile kullanıyorum,ram ilavesi veya driver güncellemesi yapmadım,high performance modunda masa ütünde kullanıyorum,fanı devamlı çalışıyor ama rahatsız etmiyor(uzun süre oyun oynayınca gece sessizliğinde bayağı duyuluyor)kibar,hafif,şık bir...
  132. T

Tavsiyeleriniz için tüm arkadaşlara teşekkür ederim,yalnız siz parlak ekran yerine mat olanı tercih et demişsiniz,bildiğim kadarı ile bu modellerin ekranları mat değil,bana model numarasını yazarsanız inceleme fırsatım olabilir.Bu arada bir üst model M51 almaya karar verdim.
  133. T

Arkadaşlar,beni uzun süre idare edecek çoklu görevlere uygun arasıra oyun oynayabileceğimi düşündüğüm iki seçeneğim var.Bu konuda ki görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Özellikle sistem bileşenleri ( ekran kartı ve işlemci uyumu gibi ) bakımından hangisini tavsiye edersiniz...
  134. T

Laptopu Ne Hale Getirmis

hava atmak mı bu?
  135. T

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

Bende istiyorum mümkünse talatcaner@mynet.com
  136. T

talatcaner@mynet.com
  137. T

banada-banadatalatcaner@mynet.com
  138. T

Film

blogcu.com
  139. T

Aldatan Sistem Hizmetleri

Şahsen bende yeni öğrendim ve hemen görev yöneticisine baktım,çok şükür bir yaramazlık yok.
  140. T

Aldatan Sistem Hizmetleri

http://www.pcworld.com.tr/iste-aldatanlar-makale_2441-2.html
  141. T

Barzani tazminat istedi

TSK mr.Barzani'ye tazminat olarak birkaç bomba gönderiversin....
  142. T

Bilgisayar kapanmıyor!

geri yükleme ile sorun halloldu ilgilenen herkese teşekkür ederim.
  143. T

Bilgisayar kapanmıyor!

nasıl yapacağımı nereye bakacağımı bilemiyorum,geri yüklemeyi deneyeyim,program kurulurken kendi geri yükleme noktası oluşturmuştu.
  144. T

Bilgisayar kapanmıyor!

evet aynen dediğiniz gibi oldu,yeni program görünce dayanamıyorum
  145. T

Bilgisayar kapanmıyor!

Advanced WindowsCare W2 Personal
  146. T

Bilgisayar kapanmıyor!

Başlat-bilgisayarı kapat-yolu ile bilgisayarı kapatamıyorum,ne yapmalıyım?
  147. T

Masaüstü takvim Rainlendar

Allah'tan ümit kesilmez bekliyorum
  148. T

Masaüstü takvim Rainlendar

yılın son günü kurdum ve tarifteki gibi türkçeleştirdim ama masa üstü takvim hala ingilizce menü türkçe.Neyi eksik veya yanlış yaptım?
  149. T

WMP de Sorun?

sağ tıkla, farklı çalıştır dene
  150. T

WMP de Sorun?

sistem geri yükleme yapsan eski ayarlarına gelir dedine çare olur sanıyorum.
  151. T

VLC Media Player İle İlgili Sorun

teşekkür ederim
  152. T

VLC Media Player İle İlgili Sorun

vlc media player programında arayüzlerden skin 2 ye geçtim,sonrası tam bir kabus,kaldırıp yeniden programı kurduğum halde hata verip kapanıyor.İlginç olan guest hesabıyla açıp kullanabiliyorum.VLC den vazgeçmek istemiyorum...
  153. T

Msnden Gül Yağmuru

şifrelenmiş dosya için parola gir şeklinde bir ibare çıkıyor exe dosyasını açmak istediğimde
  154. T

Müjde Ar şaşkına çevirdi

çok komik.
  155. T

Radio player

teşekkürler
  156. T

Radio player

firefox a kurduğum sdn araç çubuğu eklentilerinden radio player çalışmıyor.Oysa explorer da gayet rahat kullanıyorum.Neden olabilir?