Arama sonuçlarınız

1. onair

FSX 747 Test Flight Mission

Merhaba arkadaşlar. Eminim aranızda FSX oynayan forumdaşlarım vardır. Oyunun "747 Test Flight" bölümünde ne yaptıysam uçağı "Stall" konumundan kurtaramıyorum. Videoları da izledim fakat olmadı. Bu bölümü geçen arkadaşlarımdan yardım bekliyorum. Forumumuzda iyi vakit geçirmeniz dileklerimle..
  2. onair

"Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" İletisi

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Autocad 2012 ile uğraşırken ekran kapanıp açılıyor ve "görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu" iletisi ile karşılaşıyorum. Sürücülerimin güncellemek istediğimde "güncel" uyarısı alıyorum. Bilgisayarım ile ilgili bilgileri yazayım ve bu...
  3. onair

Youtube da 404 Not Found uyarısı

Merhaba arkadaşlar. Az önce ardarda denememe rağmen youtube da hiçbir sayfaya gidemedim. Ana sayfa açılıyor, arama kısmına ne yazarsam yazayım karşıma "We're sorry, the page you requested cannot be found." yazan bir sayfa çıkıyor. Sizde de aynı sorun var mı yoksa DNS kaynaklı bir problem mi...
  4. onair

Fotoğraflarla Atatürk

Merhaba S.D.N. okurları. Üyelerimizden gelen istek üzerine Ulu Önder M. Kemal ATATÜRK' ün fotoğraflarına ulaşabileceğiniz ve fotoğraf ekleyebileceğiniz bu bölüm hizmetinizdedir. Forum kurallarına uygun, güzel paylaşımlar dilerim. Sevgilerimle. Onair
  5. onair

Deklanşöre "o anda" basınca

Kaynak :D
  6. onair

Dükkana Kim Bakıyor?

Kayseri'li bir paragöz, ölüm döşeğinde iken son sözleri: - Karıcığım burda mısın? * Evet hayatım. Seni hiç yanlız bırakır mıyım. - Oğlum Yavuz, sen burda mısın? * Tabikide babacığım. - Peki küçük kızım Rabia' ya haber verdiniz mi? * Bende burdayım babacığım, merak etme. Adam bir anda...
  7. onair

Toprak Sevdalar/red-bird

Toprak Sevdalar Bir hayat bağımlılığı. Sevgi, saygı, hoşgörü, hırs, nefret, kin… Her duygunun bir arada yaşandığı, kıssadan hissesi ‘HAYAT’ olan nefes alış-verişler… Her nefes alışta küf tutan nefretlerin üzerine binen temiz havanın verimliliğini yitirişleri ve her...
  8. onair

Körü Körüne Yaşamak

Bağlanmayacaksın bir şeye, öyle körü körüne. "O olmazsa yaşayamam." demeyeceksin. Demeyeceksin işte. Yaşarsın çünkü. Öyle beylik laflar etmeye gerek yok ki. Çok sevmeyeceksin mesela. O daha az severse kırılırsın. Ve zaten genellikle o daha az sever seni, Senin onu sevdiğinden. Çok sevmezsen, çok...
  9. onair

Aziz Yıldırım Bırakıyor

Aziz Yıldırım bırakıyor Kulüpler Birliği Vakfı bugün toplanıyor. Süper Lig'in 18 kulüp başkanı bir araya gelerek 15 maddelik günden için genel kurul yapacak. Maddeler arasında başkanlık seçimi de var. Mevcut Başkan Aziz Yıldırım'ın görevi bırakmak istediği ve diğer üyelerin göreve devam etmesi...
  10. onair

Alex' te Son Durum

ALEX'TE SON DURUM Brezilyalı yıldızımızın hafta sonu oynanacak Ankaraspor maçında oynaması zor Fenerbahçemiz'de, sakatlığı nedeniyle Arsenal ve Galatasaray maçlarında forma giyemeyen büyük kaptan Alex de Souza'nın hafta sonu oynanacak Ankaraspor maçında da forma giymesinin zor olduğu ifade...
  11. onair

Korksamda Yaparım Dediğiniz Neler Var?

Herkesin bir korkusu ya da diğer adıyla bir fobisi var. Gerçi bu fobi birden fazlada olabiliyor insanda. Peki ya siz, "fobim olmasına rağmen yinede yaparım" dediğiniz ne var? Bir yılanı elinize alabilir misiniz? Yada bir hamamböceğini üzerinizde gezdirebilir misiniz? 1. katta oturmanıza...
  12. onair

Anıtkabir'i Gezmek İster Misiniz?

Anıtkabir'i gezmek ister misiniz? Daha önce hiç gitmeyenler ve tekrar gidip görmek isteyenler için bir fırsat. Buraya tıklayın ve Anıtkabir'i gezin. İyi seyirler...
  13. onair

Gazeteye Evlatlıktan Ret İlanı Nasıl Verilir?

Nişan bozma ilanından sonra evlatlıktan ret ilanıda artık gazetelerde :D
  14. onair

Hayko Cepkin Adana' da

Sevgili Rock severler. Türk Rock müziğinin yükselen ismi Hayko Cepkin, 28 Ekim Salı günü Çukurova Üniversitesi Açık Hava Anfi Tiyatrosunda konser verecetir. Biletler Cafe Ora' nın Baraj Yolu ve Gazipaşa standlarında 15 YTL, konser günü gişe satışı 20 YTL dir. Ayrıca 29 Ekimde yine Cafe Ora' da...
  15. onair

S.D.N Rap ve Hiphop Kültür Kulübü

Merhaba S.D.N. in Rap ve Hiphop dinleyicileri :happy: S.D.N. de yenilikler sürüyor.. Artık sizinde S.D.N. de tarzınızı paylaşabileceğiniz bir platformunuz var. Burada sanatçılar hakkında konuşabilir, video ve grafiti yayımlayabilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz :) Haydi Mc ler...
  16. onair

Adaletsiz Seçim

ADALETSİZ SEÇİM Dünyada inanmazdım biteceğine Beni böyle bırakıp gideceğine Şarkıların günahı yok Acıtan sensin içimi Hangimiz istedi söyle Bu adaletsiz seçimi Hayalin kırılınca İmkansızı umunca Korkular gerçek olunca Gözyaşım kurumuyor Bu yürek ilk defa Bugün kırılmıyor Ben unuttun desem...
  17. onair

Dizüstü Mü yoksa Masaüstü Mü Kullanıyorsunuz?

Evinizde, ofisinizde ya da SDN ye bağlandığınız her yerde kullandığınız bilgisayar masaüstü mü yoksa dizüstü mü?
  18. onair

P!nk

Merhaba SDN üyeleri. Sizlere bu hafta tanıtacağımız pop rock ın asi ve hırçın kızı PINK :happy: (ben pek severim kendisini :mrgreen:) Peki Ya Kimdir Bu Pink ? Asıl adı Alecia Beth Moore olan ünlü Amerikalı pop şarkıcısı Pink, 8 Eylül 1979' da Amerika'nın Pensilvanya eyaletinin Doylestown...
  19. onair

Serkan Altuniğne' den

:D:happy::mrgreen: Kaynak
  20. onair

30 Ağustos Zafer Haftası Nedeniyle T.S.K.' nın Hazırladığı Afişler

Kaynak: Genel Kurmay Başkanlığı
  21. onair

İran nükleer hedefine ulaşıyor

İran'ın ilk nükleer santralinin yıl sonuna kadar hizmete girecek. Rusya'nın Tahran Büyükelçisi Aleksander Sadovnikov, "Rusya, Buşehr'deki nükleer santrali mümkün olan en kısa sürede bitirmeye kararlı" dedi. Sadovnikov, "Batılı ülkelerin İran'a uyguladığı ambargolar nedeniyle söz konusu...
  22. onair

İnternete vergi indirimi geliyor

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, telekomünikasyon faturaları üzerinde indirime gidileceğini söyledi. Yıldırım, Erzincan'ın Refahiye ilçesinde Kaymakamlık binası önündeki Atatürk Anıtı'nda düzenlenen 11'inci Bal ve Kültür Festivalinin açılış törenine katıldı. Bakan Yıldırım, gazetecilere...
  23. onair

Siirt'te karakola roketli saldırı

Siirt'in Pervari ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarınca jandarma karakoluna roketatarlı saldırı düzenlendi. Alınan bilgiye göre, Belenoluk beldesi jandarma karakoluna terör örgütü PKK mensuplarınca roketatarlı saldırı düzenlendi. Güvenlik güçlerinin anında karşılık vermesi üzerine...
  24. onair

Muğla'daki orman yangını sürüyor

Muğla'nın Merkez ilçesine bağlı Özlüce Köyü Köseler mevkisinde çıkan ve kontrol altına alınamayan yangına müdahale çalışmaları devam ediyor. Yangında zarar gören alan yaklaşık 100 hektarı aştı. Yangına müdahale çalışmalarını yöneten Muğla Orman Bölge Müdürü İbrahim Aydın yangının yıldırım...
  25. onair

Atatürk'ün Liderlik ve Yöneticilik Özellikleri

1. Açık Olma 2. Adam Yetiştirme 3. Bilgi ve Tecrübe Sahibi olma 4. Bilgi Toplama Yeteneği 5. Bilgilendirme Alışkanlığı 6. Kendini Bilme 7. Cesur Olma 8. Çevre Bilincine Sahip Olma 9. Dayanıklı Olma 10. Karşısındakini Dinleme Alışkanlığı 11. Emrivakiye İzin Vermeme 12. Esnek Olabilme...
  26. onair

Acı Kaybımız

Acı Kaybımız 3 ay önce ailemize katılan, Necmi ismini verdiğimiz kaplumbağamız dün vefat etmiş. Aile arasında sade bir törenle evin arka bahçesine gömdük. Hayvancağız durduk yerde can verdiği için gidip Necmi'yi aldığımız dükkanın sahibine sebebinin ne olabileceğini sorduğumuzda ''Abi onlar...
  27. onair

Atatürk' ün Balmumu Heykeli

Türkiye Cumhuriyeti' nin kurucusu, başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Londra Madame Tussouds Müzesinde sergilenen balmumundan heykeli. Heykel Londra Madame Tussouds Müzesi Stüdyolarında yapılmıştır. Halen müzede sergilenmektedir.
  28. onair

Ölme Bülent

:} ;D :D Onair' dan saygılar..
  29. onair

Finiş çizgisini geçti ve yere yığıldı

ABD'nin ve hatta dünyanın en ünlü at yarışlarından Kentucky Derbisi çoşkuyla başladı ama bugün öyle bir talihsizlik yaşandı ki şampiyon bile fazla sevinemedi. Derbinin bugünkü yarışında birinci olan Big Brown'ın ardından finiş çizgisini ikinci sırada geçen Eight Belles adlı at birkaç...
  30. onair

Tersten Yaşamak - Can Yücel

Şüphesiz ki yaşamı tersten yaşamak daha güzel hatta mükemmel olurdu. Nasıl mı ? Cami'de uyanıyorsunuz. Bir tahta sandık içersinde, herkes karşınızda saf durmuş, iyiliğinize dua ediyor ve tüm haklar helal edilmiş vaziyette. Tabuttan doğruluyorsunuz, yaslı, olgun ve ağırbaşlı olarak. Herkes...
  31. onair

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ( Özel Bölüm )

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, TBMM'nin 23 Nisan 1920 günü kurulmasının onuruna, TBMM tarafından sadece Türk çocuklarına değil, bütün Dünya çocuklarına hediye edilen, her yıl 23 Nisan günü kutlanan, Türkiye'nin milli bayramıdır. 23 Nisan, TBMM'nin açılışı ve...
  32. onair

Atatürk' ün Ali Fuat CEBESOY' a Mektupları

4 teşrinievvel 1327 Kardeşim, Bilirsin ki, Trablus meselesinin bidayet-i zuhurundan beri oraya gitmek teşebbüsünden geri durulmadı. Bir defa Şam vapurunda üç gece kaldıktan sonra döndürüldük. Bundan sonra Tunus veya Mısır yoluyla gitmeye teşebbüs ettik. Harbiye nazırı kat-ı ümid etmiş olduğu...
  33. onair

57nci Alay

Resimdeki sancak, Çanakkale Savaşı'nda son erine kadar şehit olan Kahraman57nci Alay'ın Sancağıdır. Hâlen Melbourne-Avusturalya müzesinde sergilenmekte olan sancağın tanıtım plâketinde şöyle yazmaktadır: "Bu Alay Sancağı Gelibolu savaş alanından getirtilmiştir, ama esir...
  34. onair

Atatürk' den Anılar

İZMİR SUİKASTI İzmir'de hazırlanan o alçakça suikastın sonuçsuz kalmasından sonra bir gün bize şu olayı anlatmıştı: - "Ziya Hurşit'in beni öldürmeye memur ettiği iki zavallı vardı. Sorguları yapıldıktan sonra bunların birisini yanıma çağırdım. Odada kimse yoktu. Kendisine sordum...
  35. onair

Mustafa Kemal' den Annesine Mektup

Ağustos 1335 (1919) Muhterem Valdeciğim, İstanbul'dan mufarakatımdan beri sizlere birkaç telgraftan başka bir şey yazmadım. Bu sebeple büyük merak içinde kaldığınızı tahmin ediyorum. Bilhassa hakkımda gerek ötekinden berikinden ve gerek gazetelerden işittiğiniz natamam haberler şüphesiz...
  36. onair

Mustafa Kemal' in Salih Bozok' a Mektupları

Mustafa Kemal' in Salih Bozok' a yazdığı birkaç mektup. 11 Eylül 1327 (1911) Salih'çiğim, Erkânıharbiye-i Umumiye 1. Şube'ye memur edildim. Başka hiç kimse bir kelime sormadı. Kimseden vaziyeti anlamak mümkün değil. Herkes birbirinden korkuyor. Abdül-hamid devrinde olduğu...
  37. onair

Türkçe ( Arıyorum )

ARIYORUM Karaman oğlu Mehmet Beyi arıyorum. Göreniniz, bileniniz, duyanınız var mı? Bir ferman yayımlamıştı; Bu günden sonra divanda, dergahta, bergahta, mecliste, meydanda, Türkçe’den başka dil konuşulmaya diye, Hatırlayanınız var mı? Dolanın yurdun dört bir yanını, Çarşıyı...
  38. onair

Aşık Veysel - Atatürk'e Ağıt

Ağlayalım Atatürk'e Bütün dünya kan ağladı Başboğa olmuştu mülke Geldi ecel can ağladı Şüphesiz bu dünya fani Tanrı'nın aslanı hani İnsi cinsi cem'i mahluk Hepisi birden ağladı Doğu batı cenup şimal Aman tanrım bu nasıl hal Atatürk'e erdi zeval Yas çekip nevsen ağladı...
  39. onair

Hayat Bazen Hüzünlüdür...

Hoşuma giden bir video. Sizlerle paylaşmak istedim. Hayat her zaman güzel olacak değil ya, bazen hüzünde gerekir. İnsan gereksiz yere hüzünlenmek ister, içini boşaltıp deşarj olmak ister bazen. İlla hep gülmek zorunda değil ya, ağlamak da ister insan.Yaşamın güzelliğini ve farklılıklarını...
  40. onair

Nutuk

Ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK' ün Kurtuluş Savaşı'nı anlattığı büyük eseri "Nutuk", S.D.N. Forumda. Hergün bir bölümünün yayınlanacağımız bu forumda, Yüce Önderimizin Kurtuluş Savaşı sırasında yaşanılan olayları, belgelere dayandırarak varlığından üstün tuttuğu aziz Türk...
  41. onair

Kınalı Ali (Lütfen İzleyin)

http://www.youtube.com/watch?v=23gz433JR-4 Kelimeler boğazımda düğümlendi, sözün bittiği yer bu olsa gerek. Lütfen sonuna kadar izleyin.
  42. onair

Anzak Koyu Kitabesi

Atatürk’ün 1934 yılında yazdığı ve dönemin İçişleri Bakanı ile duyurduğu evrensel mesajıdır. “Bu memleketin toprakları üzerinde kanlarını döken kahramanlar! Burada dost bir vatanın toprağındasınız. Huzur ve sükut içinde uyuyunuz. Sizler Mehmetçiklerle yan yana, koyun koyunasınız...
  43. onair

Çanakkale Şehitlerine

Çanakkale Şehitlerine Şu Boğaz harbi nedir? Var mı ki dünyada eşi? En kesif orduların yükleniyor dördü beşi, -Tepeden yol bularak geçmek için Marmara'ya- Kaç donanmayla sarılmış ufacık bir karaya. Ne hayâsızca tehaşşüd ki ufuklar kapalı! Nerde -gösterdiği vahşetle- "Bu bir...
  44. onair

Sigara Sizi Bitirmeden Siz Onu Bitirin!

Lütfen videoyu izleyin ve tekrar düşünün. http://video.mynet.com/e/91779
  45. onair

Türkçenin Doğru Kullanılması

Merhaba sevgili S.D.N. üyeleri. Bildiğiniz üzere Türkçe' mizi düzgün bir şekilde kullanmak hepimizin en önemli görevlerinden birisi. Türkçe kelimelerin kullanımında ve yazımında oluşan hatalar gün geçtikçe artmakta, zamanla bunlar dilimize yerleşmekte ve günlük konuşmalarımıza...
  46. onair

Atatürk ve Bilim

Atatürk bilimin insan yaşamındaki önemli yerini Özgürlük Savaşımızın sona ermesi sıralarından başlayarak hemen her vesile ile tekrarlamış, vurgulamıştır. 22 Ekim 1922’de Bursa’da yaptığı bir konuşmada, Atatürk, Türkçe'si biraz sadeleştirilmiş şekliyle şöyle demiştir ...
  47. onair

Dinine Gönülden Bağlı Bir Lider

"Türk Milleti daha dindar olmalıdır, yani bütün sadeliği ile dindar olmalıdır demek istiyorum. Dinime, bizzat hakikate nasıl inanıyorsam, buna da öyle inanıyorum." -Mustafa Kemal Atatürk- Atatürk, İslam ahlakını ve dinimizin vecibelerini daha aile ocağındayken öğrenmiş, tahsil...
  48. onair

Atatürk Diyor Ki

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. Türk Milleti yeni bir iman ve kesin bir milli azim ile yeni bir devlet kurmuştur bu devletin dayandığı esaslar "Tam Bağımsızlık" ve "Kayıtsız Şartsız Milli Egemenlik"ten ibarettir. Yeni Türkiye devletinin yapısının ruhu Milli...
  49. onair

Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

Tüm S.D.N. üyelerinin sevgiler günü kutlu olsun ^^
  50. onair

Ben Mustafa Kemal'im

Ben Mustafa Kemal'im. Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim, Hala en hakiki mürşit değilse ilim, Kurusun damağım dilim, Özür dilerim, Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi... Özgürlük hala en yüce değer değilse eğer, Prangalı kalsın diyorsanız köleler, Unutun tüm...
  51. onair

Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili açılacak konular ve yapılacak yorumlar hakkında...

S.D.N. Forum Atatürk Köşesi'ne göstermiş olduğunuz ilgiden ve paylaşımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Forum hakkında birkaç notum olacak. 1. Yazılarınızda Ulu Önder'e hakaret etmek veya Atatürk'ü aşağılayıcı yazı, belge ve kaynak yayınlamak yasaktır. Türkiye Cumhuriyeti Türk Ceza Kanunu'na...
  52. onair

Atatürk ve Yaşlı Teyze

Gazi Çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladık. Atatürk attan inerek bu ihiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi. - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp, - Neden sordun ki...
  53. onair

Mustafa Kemal' den Güzel Cevap

Cumhuriyet’ in ilânından sonra İstanbul’ da bir resepsiyon verilir. Bu resepsiyona tüm dünya ülkelerinin elçileri ve ateşeleri de davet edilir. Davet güzel bir şekilde devam etmektedir fakat İngiliz ateşesi olan binbaşının bakışları Mustafa Kemal’ in gözünden kaçmaz. Bütün...
  54. onair

Hayatı Çaresizliklerle Dolu Bir Adamın Öyküsüdür.

7 Yaşındayken babasını kaybetti ve yetim kaldı. Yalnız ve içine kapanık biri olarak yaşamaya, oradan oraya sürüklenmeye başladı. 8 Yaşında okuldan alındı ve köyde yaşadı. Zamanını tarlalarda kargaları kovalamakla geçirdi. 10 Yaşında yüzü kanlar içinde kalacak şekilde, yeni okulundaki...
  55. onair

Dünya Liderlerinin Atatürk İçin Söyledikleri

Atatürk bu yüzyılın büyük insanlarından birinin tarihi başarılarını, Türk halkına ilham veren liderliğini, modern dünyanın ileri görüşlü anlayışını ve bir askeri lider olarak kudret ve yüksek cesaretini hatırlatmaktadır... Çöküntü halinde bulunan bir imparatorluktan özgür Türkiye'nin...
  56. onair

Bebek demiş ki.. :)

http://www.youtube.com/watch?v=fI4TeQ8iO_s Yorumu siz yapın. Ben bebeğe bayıldım :D :D :D
  57. onair

Hatalı parka böyle ceza!..

Eğer hatalı park ettiğinizde sadece polisin yazacağı ceza ile kalacağınızı düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz… Hatanızın bedeli bazen daha ağır olabilir, tıpkı bu sürücünün başına gelenler gibi… Rusya’daki merkezi caddelerden biri ve sürücü aracını park etmemesi gereken bir yere...
  58. onair

Aşırı Hız Felakettir!

Sürat felakettir. Bu herkesin bildiği bir gerçek. Fakat bunu sürekli bir birimize hatırlatmak zorunda kalıyoruz. Biz unutsak bile, ölümcül kazalardaki korkunç manzaralar ve yürek burkan hikâyeler, bunu bir defa daha hatırlayıp düşünmemize yardımcı oluyor. Süratin ne kadar tehlikeli olduğunu...
  59. onair

Sultanlar Aşkına

Bu şiir Fatih Sultan Mehmet Han Hz.nin İstanbul sevdası için yazılmış bir şiir ve sizinle paylaşmak istedim. Giriş bölümü şöyle başlamakta: Yıl 1431. Önce güneş tutuldu ve Kostatiniye' de ortalık kapkaranlık oldu. Güpegündüz gökte yıldızlar parladı. Aniden bir kuyruklu yıldız bütün...
  60. onair

Msnde Karşıdakinin Nickiyle Kendine Yazı Yazmak

Arkadaşlar msn de karşıdakinin nickiyle kendine yazı yazmak için msgdiscoveryx kuruyoruz buraya kadar herşey tamam. Bundan sonrasında ayralarını nasıl yapıyoruz ve başlıkta belirttiğim şakayı yapmak için neler yapıyoruz, bilenler bizimle paylaşırsa çok seviniriz. ^^
  61. onair

İnternet

62. onair

İdare Edemem Anne!!

http://www.youtube.com/watch?v=JHJMP-G8r38
  63. onair

Sdn Adana Buluşması

Sevgili shiftdelete.net üyeleri... SDN ailesi tüm Türkiye den üyelerle genişlemeye ve ilerlemeye gün geçtikçe artarak devam ediyor. SDN Adana Kulübü olarak ortak belirlenen bir tarihte ve yerde, Adana' da bulunan üyelerimizle toplanıp tanışmak, kaynaşmak ve bir SDN yumağı olmak için tüm...
  64. onair

Ağla Sevdam...

Ağla sevdam.. Ağla zorba bu dünya.. Ağla susma ağla.. Ağla ağla.. Kördüğüm çember.. Dört duvar.. Canevinde bıkar can uçar.. Boş kalır o hanlar saraylar.. Beni sen al yeminim var.. Kül oldum söndüm ateşine sar.. Sar al beni sana sar.. Sar sar bana sensin yar.. Habersiz kuşlar geçer.. Geceler...
  65. onair

Haklıydın Aslında...

Yine geceyle örtüldü sokaklar Yine sen yoksun yanımda Umutlar öğüten hırsız geceler Ve yalnızlığım kolkola. Altmış dört gündür ayrıyız Çıkmıyorsun aklımdan Nefes almak yaşamak değil Vurulmuşum aşkından. Aaah seni unuttum sanma Aaah yanıyor içim hâlâ. Yarabbim ne güzeldi paylaşmak o sevgiyi...
  66. onair

Windows Configures Search Settings Hatası

Selam arkadaşlar. Şöyle bir sorunum var. PC de hangi dosyayı açarsam açayım "windows configures search settings" uyarısı geliyor. Ardından yükleme işlemi başlıyor ve dosya uzantısı bulunamadı uyarısıyla sona erip yüklemeyi durdururyor. Zannımca dosya silindi ve ben bunu tekrar nasıl...
  67. onair

Dünyayı Bekleyen Tehlike !

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) uzmanları, Ocak ayının sonunda Mars gezegenine bir asteroidin çarpabileceğini düşünüyor. NASA’nın gök cisimlerini inceleyen özel birimi NEOP, söz konusu asteroidin yörüngesinin önceden kestirilmesinin zor olduğunu, bununla birlikte 75’de bir...
  68. onair

Kamyoncular Yazarda Pilotlar Yazamaz mı?

Kamyoncular Yazarda Pilotlar Yazamaz mı? :D
  69. onair

Delikanlı Bilgisayarcının Kuralları

DELİKANLI BİLGİSAYARCI ; 1) Delikanlı Bilgisayarcı, silmek istediği bir dosyayı shift+del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. 2) Delikanlı Bilgisayarcı, Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur! 3) Delikanlı bilgisayarcı, IP numarasını...
  70. onair

Şampiyonlar Ligi Fenerbahçe - PSV Eindhoven

Çok güzel bir maçtı. Yakaladığımız fırsatları değerlendirebilseydik skor daha da farklı olabilirdi. Büyük taraftarımızın desteği ve güzel bir futbol. İşte skor Fenerbahçe: 2 - PSV Eindhoven: 0 Canım takımıma şampiyonlar liginde başarılarının devamını diliyorum.
  71. onair

ÖSS ye hazırlananlara S.D.N. den bir ilk daha (bu iyiliği kimse yapmaz vallaha)

İşte yine bir S.D.N. farkı daha. Türk internet tarihinde bir ilki gerçekleştiren S.D.N. Forum, yılmadı usanmadı siz ÖSS ye hazırlanan üyelerini düşündü, hatta gecelerce gözlerine uyku girmedi. Ve işte ÖSS ye hazırlanan üyelerimiz için ÖSS soruları. Çözün, çözdürün ve %100 başarı sağlayın. İşte...
  72. onair

Kim lan bu Reha Muhtar ?

Bir gün otururken pamuk prenses demiş ki: - Benim çadırımda sihirli ayna var girip sorayım hala en güzel ben miyim ? Çadıra girip çıkan pamuk prenses demiş ki: - Aynaya sordum hala en güzel benmişim. Bunun üzerine herkul : - Bir de ben sorayım hala en kuvvetli ben miyim ? Ve çadıra girer...
  73. onair

Çoktan gitmiş ol !

Adam elindeki son 500 dolarla kumar oynamaya karar verir ve LasVegas'ın yolunu tutar... Ve inanılmaz bir talih; tam 3 milyon dolar kazanır. Hemen otel yönetiminin kendisine tahsis ettiği kral dairesine çıkar ve karısına telefon eder: - "Hayatim, evde misin?" - "Evet...
  74. onair

Allahım!!!

Ateist bir adam bir gün ormanda geziyor ve etrafindaki güzelliklere bakıyormuş. "Evrim ne güzellikler yaratıyor!" diye düşünüp mest oluyormuş. Birden arkasında kocaman bir ayı belirmiş ve onu kovalamaya baslamış. Adam bütün gücüyle kaçıyormuş ama her arkasına bakışta ayının daha...
  75. onair

Buradan Atlayamazsınız !!!

Uçakta pilot aniden hostesleri çağırmış ve demiş ki: "Uçak düşmek üzere. tüm yolculara atlamalarını söyleyin. Şu anda deniz üzerindeyiz ve denize çok yakın uçuyorum, atlarlarsa kurtulma şansları var ama atlamazlarsa herkes ölecek!!!" Tabi böyle bir şeyi insanlara yaptırmak çok zor...
  76. onair

Bill Gates ve Volkswagen

Bill Gates, Microsoft'un bir seminerinde bilgisayar sektöründeki gelişmenin hızını anlatmak için şöyle bir benzetme yapmış: "Eğer Volkswagen firması son 25 yıl içinde bilgisayar sektörü kadar hızlı gelişmiş olsaydı bugün 500 dolara alacağınız arabalara 25 dolarlık benzin koyup...
  77. onair

Google YouTube videolarını paylaşacak

Google, bir yıl önce satın aldığı internetin en büyük video paylaşım sitesi YouTube’un videolarının başka sitelerde de yayınlanmasına izin vereceğini duyurdu. YouTube’u 1,76 milyar dolarlık rekor fiyata satın alan Google, site üzerinden bugüne kadarki en büyük kar hamlesini yapmaya...
  78. onair

Google, internetin hala ezici lideri

Comscore adlı şirketin araştırmasında, 15 yaşından büyük 754 milyon internet kullanıcısının ağustosta bir veya birkaç kelime ile arama motorlarında arama yaptıkları, bunların dünyadaki internet kullanıcılarının yüzde 95’ini oluşturduğu ve kişi başına ortalama 80 arama, toplam olarak da 61...
  79. onair

Space'e ziyaretçi sayacı eklemek

arkadaşlar spacemime ziyaretçi sayacı eklemek istiyorum. nasıl yapıldığını bilen var ise bizimle paylaşırsa çok sevinirim. harbiden sevinirim yaw şaka yapmıyorum :P