Arama sonuçlarınız

1. J

GizLi kLasr. Aqa k (;

Slm ArkadaşLar.. ßenım Eski Pc'de GizLi Klasörleri Göremiyorum Ancak Arama Yapıp Klasör Yada ßeLqe İsminden buLuyorum. Ama IsımLerını Hatırlamadıqım O Kadar Çok ßeLqem Varkı  ;)...
  2. J

Msn'de Çirkin Kız Cam Açarsa Ne Denir?

Kız : ee nasil görünüyorum ? erkek : valla k*çıma iki göz çizsem senden daha güzel görünür Kız : nasıl görünüyorum ? erkek : önemli değil , herzaman yanımda poşet bulundururum Kız : kamera çok bulanık değil mi? erkek : no problem , abazaya cine5 bile şifresiz görünür Kız : nasıl yaniuuu ...
  3. J

Cem Uzan Admin oLursa...

Cem Uzan €ğer ßeni Admın Yaparsanız.. bLa bLa bLa :P *Eğer beni admin yaparsanız konularınız silinmeyecek *Eğer Beni admin yaparsanız user ler 1. sınıf muamele görecekler *Eğer Beni admin yaparsanız kimse banlanmayacak *Eğer Beni admin yaparsanız Tekrar mp3 bölümü açacağım *Eğer...
  4. J

Selam

Selam arkadaşlar ben Bulut. Forumunuzu bir program ararken tesadüfen gördüm. İçerik ve şimdiye Kadar gördüğüm kalite hoşuma gitti. Girdiğim beğendiğim her foruma üye olurum hep. Ama o forumlarda sadece J3uLuT nicki kaldı şimdiye kadar. Umarım burda paylaşımlarımızda kalır. Bir foruma yerLeşmek...