Arama sonuçlarınız

1. K

Yemekteyiz Nika :)

Selam dünyalı dostlarım artık Nika'yı bilmeyenimiz yok o bir fenomen. O bir rus azeri türk karışımı bir sarışın. O bir 18 yaşında ve o bir öss hazırlık öğrencisi. Bildiğiniz gibi bir yemekteyizdir gidiyor. Feysbukta fanları bile oluştu bu meretin. Nika'sıyla Naim'iyle ağzı güzel Burcu'suyla ve...
  2. K

iphone aşağı, iphone yukarı

iphone la yatıp iphone ile kalkıyoruz,touch-screen'ler kovalasın hepimizi... :)
  3. K

Teknoloji Haber İçeriği Nereden Geliyor?

Kopyala yapıştırdan dolayı kaynağı kimvurduya giden teknoloji haberleri hakkında bir şeyler yazmıştım nacizane :) Katılıp katılmadığınızı merak ediyorum.Türkiye de ne kadar teknoloji içeriği üreten kişi var(kuruluş neredeyse yok)? Görüşlerinizi bekliyorum. Kaynak vererek haber yapan büyük...
  4. K

Binary Kodlar

1 ve 0 larla donatılan elimizin altındaki meretin dilinden konuşmaya ne dersiniz.Bu site sizin yazdığınız kelime veya cümleleri 0 ve 1 li kodlara yani 2 li sayı sisteminde yazıyor. Denemek ve kullanmak isteyenler Burdan 01100010 01101001...
  5. K

Sizi Alkış Müptelası Yaparım!

:} Ben daha ne diyeyim ki bu adama? http://www.metacafe.com/watch/938322/721_claps_per_second
  6. K

Telefon Görüşmesi

Dııııt dıııııt dıııııt 1-Alooo 2-Alo iyi günler ben Nejla Hoppala Banktan arıyorum.Bir kampanyamız hakkında sizi bilgilendirmek istiyordum.Zamanınız var mıydı acaba. 1-Kampanya ney? 2-Şimdi efendim Hoppala bank yıllardır tecrübesini paylaştığı müşterilerine ıvır zıvır vermeyi planlıyor.Üstelik...
  7. K

Ağacı ve Tezeği Bol Bir Tatil

Yaklaşık 15 yıldır ilk defa gazetelerde yer bulan köyün haber başlığı"evinde beslediği 2 koyun tam 7 yavru doğurdu" işte koyunlar ve kuzuları :) Bunların bolca bulunduğu bir yerde tatil yaptığınızı düşünün.Eminim iğrenenler olacaktır ama inanın ki ne tezek mide bulandırıyor ne de...
  8. K

Flash Deyip Gemeyin Buyrun Bakalm

İlk 6 bölümü rahat geçiyoruz 7 8 6 ya nazaran biraz zor fakat 9 ve sonrası resmen terletiyor kaçıncı bölüme kadar gelebildiğinizi yazarsanız sevinirim... Buradan
  9. K

Aa Montenegro!

Belki can sıkıntısı belkide yaz beni yaz beni diye inleyen sokak oldu galiba benim yazmama neden olan şey. Devamını blogumda bulabileceğiniz bir mahalle hayatını anlatıyorum,her gün taze yazıyorum.İlgilenen olursa beklerim...
  10. K

Biraz Haha Hız...

http://www.metacafe.com/watch/1325401/need_more_speed Halimize şükredelim :)
  11. K

Pazartesi Cuma

Belirli saatlerde işe gidip geliyorsanız mutlaka cumaları pazartesilerden daha fazla seviyorsunuzdur. Peki kim pazartesileri bu kutup ayısından daha fazla seviyor :) http://www.metacafe.com/fplayer/884349/friday_vs_monday.swf
  12. K

Dancer Horse (Dans eden beygir) :)

http://www.metacafe.com/fplayer/1316820/amazing_horse_dance.swf" Ağzım hala açık...İlginç eğlencelere rabet var bu aralar :)
  13. K

Bilim ve Ik ?

Var mı ışığın hızının kaç km olduğunu, veya ışığın hızının varlığını insanların nasıl anladığını ya da ışıktan hızlı bir...
  14. K

Katıla Katıla Gülüyorum!

Cimriler üşüyünce ne yaparlar? Cevap:Mumun etrafında toplanırlar... Peki aynı cimriler daha çok üşüyünce ne yaparlar? Cevap:Aynı mumu yakarlar :) Ya ilk söylendiği an çok güzel oturdu konu ile bilemiyorum ama bu beni 1 gündür güldürüyor... :)
  15. K

Zeka Sorular(Mantk)

Ufak bir geometri sorusu genel kültürü geniş insanlar ve felsefe ile biraz olsun ilgilenmiş insanlar hatırlayacaklarıdır soruyu. 3 Güzel Soru 3 güzel cevap bekliyor arkadaşlar,kolay gelsin... Elimizde bir kare var ve bu karenin...
  16. K

Bir Bakkal Hesab! (Zeka Sorusu)

Bir bakkal muhtemelen anlamadığı için ticaretten bir kampanya başlatıyor fakat öyle böyle değil yani. Çikolata kutuları var her birinin içinde 1 kupon çıkıyor.5 kupona 1 kutu çikolata daha veriyor bakkal,daha...
  17. K

Anlamak?

Kelime onu anlatmak için onu kullanmamızı gerektiren nadir kelimelerden biri.Renk nedir dendiğinde mesela sarı bir renktir diyerek anlatmak kadar zor. Anlatım asıl kriter anlatılanın anlaşılabilmesi bakımından.Anlatanın ruh hali en büyük etken ağzından çıkan sözlerde ufak bir duraklama çok büyük...
  18. K

Tanrı Kendi Kaldıramayacağı Kadar Büyük Bir Taş Yaratabilir mi?

Blogumda yayınlayınca biraz tepki aldım ama düşünmeden konuşan kişiler tarafından olması bende gerçekten sorun olmadığı kanısını uyandırdı.Şimdi sizlere soruyorum Tanrı kendi kaldıramayacağı kadar büyük bir taş yaratabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum.Yanlış anlamalara açıklama yapmak için...
  19. K

Ne kadar doru!

Ya bu konu dışı bölümünün mantığını ya ben anlayamadım ya da zaten böyle.Konu dışı denilen yer diğer kategorilere uymayan yazıların yazıldığı yerdir ama bakıyorum son 1 haftada...
  20. K

Kakao Çekirdekleri!

Yaklaşık 1 hafta önce kurtulduğum,içinde kakao çekirdeği bulunan her türlü gıda maddesine karşı olan bağımlılığımdan bir arkadaşımda daha olduğunu öğrendim.O biraz daha geç başlamış benden ama şu sıralar hala çikolata manyağı olarak geziniyor ortalıklarda. Sana sesleniyorum Mavinok.ta ben...
  21. K

USB Hayat!!!

USB Hayat Elektriksiz yaşayamayacağımız şu dönemlerde gerçekten her icat ve ürün elektrik enerjisi ile çalışabilir hale getiriliyor. Sebebi şuan için bir diğer sınırlı kaynaktan (Su) elde edilebilir ve...
  22. K

Buyrun Oturun [Kültür Portakalı]

Her nereye gidersem gideyim otobüs ile yolculuk ediyorum.Yine bir dershane çıkışı arkadaş ile kordon yapalım dedik.Dershanede hocanın toplantısı varmış kimseye soru soramamam cabası birde uyukladım ve ceketimin bütün deseni sol yanaklarımda çıktı. :) Dışarı çıktığımda güvenlik görevlisi uyarmasa...
  23. K

En Saçma Kuralımız?

Beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kurallar vardır elbet.Hepsine birşeyler hissetmeden bağlanamazsınız. Kural sadece normal olanı devamlı yapmak için koyulan bir duvar,insan normal olanı bilirse zaten kurala gerek kalmaz dedim ben az önce. Neyse buyrun.Okuyoruz Saçma bulduğunuz kurallar...
  24. K

Adsl kota bilgisi almanın 10 yolu?

Öncelerde paşa paşa girer tek tıkla hallederdim işimi.Kalifiye oldukça resmen zorlaşmaya başladı öğrenmek ayın belli günleri sistem hatası aldım tekrar denemedim 3 4 gün sonra baktım ama iş işten geçmişti. Şimdi ise sistem hatası görünce vazgeçmiyorum,kullanım bilgileri ve aylık transfer...
  25. K

Dnyadan baka bir gezegen yaanlabilir olsa idi gidermiydiniz?

Bilim dergilerinin ve türevlerinin içinde yüzdüğüm şu günlerde konuların karadelikler (yazımı hakkında mutabakata varılamamıştır) olması gerçekten yaşamın olması gibi bir durumdan çok...
  26. K

Bilimkurgu Sever misiniz?

Profesör ‘Küçültme Makinesi’ üzerindeki tüm kontrolleri bitirmişti. Bakışlarını uzay gemisine çevirdi. İçine onlarca insan sığacak büyüklükte idi. Ama profesöre ait hangarın ancak yarısını dolduruyordu. Geri kalan alanda çeşit çeşit aletler çalışıp durmakta idi. Bu uzay gemisi uzaya...
  27. K

Spotlu Bakkal!(Mizah)

Her gün okuldan dönerken geçtiğim bir tekel bayisi var tabelasının tepesinde bir spot lambası var kendince dikkat çekmek amaçlı saniyede 1 defa çat çat yanıp söndürüyor.Ses te çıkartıyor caddeden araba...
  28. K

Piramitleri Karmlar!

Gerçekten kadim bir dostumun tavsiyesi üzerine izleme yanlışlığını yaptım.Video bitene kadar güldüm ama sonunda ağlamak gerektiğine karar kıldım.Komik videolara koyamadım çünkü komik...
  29. K

Msn messenger kişisel ileti mesajları!

Son 1 ayda gördüğüm bütün mesajlar adeta çaba harcanarak yapılmış sanat eserleri gibi.Okudukça gülesim güldükçe okuyasım okudukça kendim de yazasım geliyor.Bir kaç örnek ve benim yazdıklarım... -Kişisel ise burada işi ne? -Kişisel olan tek şeyim iletim di bırakın yazmayayım onuda. -Nush ile...
  30. K

Hepsi Byle!

Ya programda kameraya gözüken bayanların hepsi mi boyun ağrısı çekmek zorundalar :) Gerçekten inanası gelmiyor insanın ama,bunlarda var ve hayatlarından memnun gibi gözüküyorlar.Bu videolara ulaşırken başka...
  31. K

nklap ve nkilap

İnkılap : 1. değişme, bir durumdan başka bir duruma geçme. 2. toplum ve devlet hayatında kısa sürede meydana getirilen değişiklik. İnkılap, kelime anlamı ile değişme, bir halden başka bir hale dönmeyi...
  32. K

Kuantum Fiziği ve Felsefe

Fizikle felsefenin iç içe geçtiği bir alan olan Kuantum Fiziğini genel hatları ile inceleyelim. Kuantum, bir olasılıklar fiziğidir. Kuantum fiziği inanılması güç, şüpheyle beslenen, bir konu gibi gözükse de yaşamın varlığını ve dogmatik konular üzerinde kafa yorması yüzünden ilgi çekicidir...
  33. K

SDN Çay Ocağı

Sdn içinde bir çay ocağı olsun. Farklı eklentiler olabilir belki forum geliştiricileri ilgilenirlerse.Bir puan sistemi olacak ve her kullanıcı msg sayısına göre puan alacak.Bu puanları çay ocağında çay limonata kahve içmek için kullanacak.ee sonra ne olacak demeleri duyar gibiyim.Bir şey...
  34. K

Counter-Strike 1.6 & 1.5 Online

Half Life ile başlayan akımın sonu gelmeyecek gibi duruyor.Counter-Strike oynayanlar bilirler online oynayanlar aşırı derece de bağımlılık yapıyor,kendimden biliyorum oturdum mu başına temel ihtiyaçlar dışında kalkmazdım başından. Oyun şiddetten daha fazlasını içeriyor fakat hissedilen daha...
  35. K

Sdn de kaç Gün kaç Saat ve kaç Dakika geçirdiniz?

Kendimi konu dışına bağımlı hissediyorum. :) Ama bu konular nereye açılır ki başka dimi ama... Evet Sdn de kaç Gün kaç Saat ve kaç Dakika geçirdiniz? Ben:3 gün,19 saat ve 2 dakika geçirdim...
  36. K

1.000.000 YTL ? 1 Saatte Nasıl Harcanır?

Tutunuz ki 1.000.000 ytl paranız var.Keşke diyen vardır mutlaka ama ben sizden şimdi o parayı çarçur etmenizi isteyeceğim parayı en kısa zamanda harcayacak ve en az şey alacak arkadaşı seçecez :) (yok tabikide) Evet 1.000.000 ytl niz olsaydı ve harcamak için 1 saat süreniz olsa idi neler...
  37. K

Kaç Yaşınıza Dönmek İstersiniz?

Rivayete göre bir gün saat tam 21:30 sularında warkortali eşliğinde bir araya gelen 4 Rock Kültür Klüp üyesi bir geyik sırasında keşkelerle başlayan cümleler kurarak başlattılar bunu :)Sonra foruma konu açmayı düşündüler...İşte oldu. Sıra bende- Ben 6 yaşında olmak isterdim;Okulun nasıl birşey...
  38. K

Ufak bir enstantane

Jack Ma Asıl uzmanlık alanı ingilizce öğretmenliği olan Jack Ma 1999 yılında 18 arkadaşıyla birlikte www.alibaba.com sitesini kurmuştur.Çin'deki ve dünya'daki en popüler B2B sitelerinden biri olan Alibaba'nın 1,5 milyon kayıtlı üyesi bulunuyor. www.alibaba.com herşeyi...
  39. K

Gökten Blog Yağıyor (Kültür Portakalı!)

Bir blog reklamıda benden... Farklı bakış açıları üzerine kurulmuş bir hayatın tam tanımı... Kültür Portakalı Bir diğeri Doğal yaşam fotoğrafları ve hayvanların bir hayvanat bahçesindeki fotoğraflarını sergilediğim yer. Doğal Fotoğraflar (Fotoğraflar Güney Karolayna hayvanat bahçesindendir)...
  40. K

Angut ne demek?

Kısa bir konuşma arasında geçen angut kelimesinin anlamını gerçekten içten bir şekilde merak eden insanlar olarak araştırdık bulduk... :) Herkesin (haksız bir şekilde) kullandığı bir ifadedir Angut. Birisi bir aptallık yapınca, biri laftan anlamayınca, böle boş boş bakınca hemen ‘Angut...
  41. K

Uğraşmak ve Aklını Kaçırmak İsteyenlere Kripto'dan Sorular?

Kafayı sıyırmak ya da sıyırmamak işte o arada dengede durmalısınız.Sıyırmaz iseniz ışık yolun sonunda,fakat bir çokları gibi sıyırıpta hala ışığı arayanlardan olursanız durum vahim... Arkadaşlar,test gerçekten ilginç.Ben biraz uğraştım.Sanırım bir püf noktası var...Dikkat edin...
  42. K

Arama Şampiyonası!

İnternette ağustos ayındaki 61 milyar aramanın yüzde 60'ının Google ile yapıldığı, ancak Microsoft'u geçen Çin arama motoru Baidu'nun da hızlı bir yükseliş içinde olduğu belirlendi. Comscore adlı şirketin araştırmasında, 15 yaşından büyük 754 milyon internet kullanıcısının...
  43. K

Nobel karşıtı ödüller!

2007 Nobel karşıtı ödüller, sahiplerini buldu. Gerçek araştırmacıların ''deli saçması veya komik'' çalışmalarını ödüllendiren 'İg-Nobel'i kazananlar, Harvard Üniversitesi'nde düzenlenen törende buluştu. Yaklaşık bin davetlinin huzurunda düzenlenen 17'inci...
  44. K

Kopya Koyunlarımız!

Türkiye'nin ilk kopya koyunları kasımda dünyaya gelecek. Klon embriyonların transfer edildiği iki koyun üç aylık hamile. Yaklaşık yedi hafta sonra ilk yerli klonlanmış yavrular doğacak. 1950'lerde başlayan hayvan klonlama çalışmalarına Türk bilimadamları da katıldı. 1996'da ilk...
  45. K

SDN Abla! (Karanlıktaki Işığınız)

Arkadaşlar burda aynı Güzin abla gibi bir yer yaratayım dedim.Bildiğiniz gibi Güzin abla artık bir olgu.Gerçi burda tek kişi olmayacak Güzin ablalar olacak.Ciddi bir şekilde saçma sorular sorabilirsiniz ama soru sormak için değil gerçekten merak ettiğiniz için.Misal(Su damlalarının hepsi neden...
  46. K

Alarm melodisi teoremi!

Tutun ki bir müzik duydunuz ilk başta sözlerini anlamadığınız için beğendiniz melodisini falan,fakat sözlerinin anlamları ortaya çıkında dinlememeliyim dediniz.Vaz geçemiyorsunuz alışmış beterdir kudurmuştan hesabı. İşte size çözüm dinlemek istemediğiniz nefret etmek istediğiniz müziği...
  47. K

Mesaj Sayımda Dönüm Noktam!

333 msg atmıştım bu msg ı atmadan önce bu rakamın bende önemi büyüktür.Afroditimiz Banu Alkan bu sayıyı bir filminde teveccühünüz diyeceği sırada keşfetmiş ya da sayı varmışta Banu Alkan ortaya çıkartmış.Teveccühünüz Hikmet bey diyemeyen Afrodit 333 demiş ve arkasına dublaj yapılmıştır.Meşhur...
  48. K

Ağıza Bakın!

Büyük,Esnek ve Korkutucu... Buradan Metacafe Video Direk olarak eklemeyi yapamadım.Nasıl oluyor?
  49. K

Hey beleş kullanıcı gir bunu!

İf u don't have premium vait 54364567 minutes veya if u don't have premium pls enter code.Hatta Rapidshare emir kipi ile söylüyor bunu No premium yusır gir şunu lütfen gibisinden. Geleim konuya bu kodları benim kadar çok yanlış giren var mı ya klavyemden değil okuyamamaktan yanlış...
  50. K

Kitap:İstanbul Efsaneleri...

Bir varmış, bir yokmuş... Allah'ın kulu çokmuş. Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde, develer tellal iken, pireler berber iken; eşek mühürdar, katır silahtar iken; ben babamın beşiğini tıngır mıngır sallar iken; yaranı safa, kızıştı kafa, ak sakal, kara sakal, berber elinden yeni çıkmış...
  51. K

3N Teknolojisi ve Mobil Erişim

3N NEDİR NE DEĞİLDİR? Üçüncü nesil 3N teknolojisi görüntülü konuşmadaki başarısının yanında dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilecek mobil internet servisleri ve bu servislerdeki yüksek hızı ile adından çok söz ettiriyor. ADSL servislerine kafa tutan sistem limitli 2.8 mbps hızında mobil...
  52. K

İzmir Enternasyonel Fuarı 9 Eylül İzlenimlerim...

İzmir de oturduğum için her sene gelenekleşmiş olarak fuar görmeye giderdim son 5 6 yıldır fuarda sergilenenen ürünler hep aynı olunca sıkılmaya başladım ama güzel bir ortamı oldugu için gitmeyede devam edeceğim. Bu seneki izlenimlerim. 1.Kapıdan girerken yapılan aramalarda hiç bir anlam...
  53. K

Yönetim dersleri

Yönetim dersleri 1: Bir gün bir tavsan, agaç dalinda bos bos oturan baykusa sordu: -Senin gibi bütün gün bos bos oturabilir miyim? -Tabii, neden olmasin. Tavsan da öyle yapti. Birdenbire bir kaplan ortaya çikti ve tavsani yedi! Bos bos oturmak için çok çok yüksekte oturuyor olmaniz...
  54. K

La lune or La soleil

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. Videoyu yorumsuz huzurlarınıza sunuyorum belki bilerek yapıldı ama eğer düşündüğüm ve sizinde düşüneceğiniz gibi ise sanırım Fransız kalmak gerçekten az bir terim bu adamlar dünyadan fransız(sıfat olarak kullanıyorum)kalmışlar...<br /><br...
  55. K

Karikatür Kaplumbağalar

Alıntıdır...
  56. K

Hedefi gözleriniz bağlı iken vurmak hiç bu kadar eğlenceli oldu mu ?

Video silindiğinden konu kapatılmıştır. http://www.youtube.com/watch?v=ok2FqnaNmsg<br /><br /><br />Kameranın akibetinin ne olduğu hala bilinmiyor ama anlayabiliriz ki bir daha anı ölümsüzleştirme görevini yerine getiremeyecek... :)
  57. K

Komik şakalar :)

http://www.youtube.com/watch?v=3yRhyHyaIRk<br En sondaki adamın sonunun ne olacağını çok merak ediyorum...
  58. K

Öss ye tavsiyeler ve öss de bulundurulması gerekenler...

Bir adet yumuşak uçlu kurşun kalem: cinnet geçirip gözetmenlere saldırırsanız veya heyecanlanıp gözünüze sokarsanız zarar vermemesi için. * Bir torba kuru üzüm: olası rakiplerinizin kafasına çaktırmadan fırlatmak suretiyle dikkat dağıtarak adam eksiltmek için . * 80 c c lik limon kolonyası...
  59. K

Sen bizi gömersin kertenkele!

Godzilla’yı nasıl bilirsiniz efendim? Biz kıytırık karton gökdelenleri ezen mutant dinozor kostümü giymiş Japon bir adam olarak biliriz. Siz de böyle biliyorsanız doğru yoldasınız. Yok bilgisayarla yapılmış, gözleri fıldır fıldır Amerikan Godzilla’sını biliyorsanız, sizi ekmek dolu...
  60. K

Çocuklar (fotosentez yapan memeliler)

Son günlerde 4 yaş evresindeki çocukların tuhaf yaratıklar olduğunu dününmeye başladım. Bu kanıya nereden mi vardım? E, kızımdan biliyorum. O kadar kurnaz, o kadar yalancı, o kadar hayalperest, o kadar akıllılar ki bu yaştaki çocuklar, sorduğu sorulardan tutun da, sorularınıza aldığınız...
  61. K

Ağaç Dikelim(karikatür)

Konuyu farklı düşünmemize yardımcı olan fotoğraflar en azından farkında olmamıza yardımcı oluyorlar.Sonumuzun çimentodan geleceğine dair ilginç teorilerim bile var...
  62. K

Gerilim(Karikatür)

Hürriyet...
  63. K

Toplumun At Sineği

Ünlü Filozof Sokrates sürekli bulunduğu toplumda sorular sormuş ve bu sorularla toplumu ve /veya kişiyi doğruya yönlendirmeye çalışmıştır. Topluma ve /veya kişilere yönelttiği güzel sorularla “TOPLUMUN AT SİNEĞİ “olmuştur.Hepimiz her konu da “AT SİNEĞİ ” olmalıyız.;bunu...
  64. K

İlhan İrem

Bu adamın ismini daha önce duymuş olanınız var mı bilmem ama ben kendisini çok seviyorum çok dinlendirici bir sesi var her ne kadar görüşleri biraz ters düşse birazda tasavvuftan etkilensede sesi gerçekten mükemmel müzik ve yaptığı sanat olarak çok beğeniyorum var mı benim gibi İLHAN İREM i...
  65. K

Qulen

Gerçekten pek özgün olmasada güzel bir tasarıım var sitenin asp de bunları yapabilmek gerçekten güzel en azından php kadar kolay değil. Şiirler ve şairler bölümünü tavsiye ederim yeni açıldı ama gerçekten güzel bir site. www.qulen.com
  66. K

Argonot nedir?Nasıl bir canlıdır?

Bu Argonot dedikleri az bilinen bir deniz canlısıdır. Hani deniz anemonu gibi, bitkiye benzeyen ve deniz dibinde kayalara tutunarak yaşayan bir hayvan türüdür. Argonotun çok orijinal bir döllenme yöntemi vardır. Spermlerini, yumurtalarını diğer birçok deniz canlısı gibi suya, nasılsa...
  67. K

Kola, kahve ,soda ve sıcak su...

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kahve ile kolayı karıştırıp içmiştim.Arkadaş çok dinç tutuyor insanı sınavlardan önceki geceler iç konuyu 1 2 kere oku demişti bende yaptım 45 dk da konuyu silip süpürdüm gözlerim fıldır fıldır dı ama 45 dk sonra midem karıncalandı ve yatasım geldi yatağa yatar...
  68. K

Gizli aşkınız!!!

Sonuçların açık yüreklilikle gösterilmesini istiyorum arkadaşlar... Benim gizli aşkım KİM?
  69. K

Tatili fazla uzatmann bedeli...

Abla buhar olmuş...
  70. K

Bakın adamın işi neymiş?

Burdan Normalde evde yayıp yatmak varken işe gitmek bize hep zor gelmiştir.Ama sanırım bu arkadaşlar için durum biraz farklı ya da ben olsaydım farklı olurdu yani sette yatar kalkardım izleyin anlıyacaksınız... :-X
  71. K

Sarışından mükemmel frikik

Gerçekten inanılmaz bir pozisyon...;D
  72. K

Mizah çalışmalarım...2

Üstsüz gezmenin yararları… Ülkemizde uzun yıllar önce böyle bir durumun bahsi bile imkansızdı ama Avrupalı olma cart curt derken artık Üstsüz kavramı ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Üstsüzler plajı genelde turist olsa da artık aralarında yeterli çoğunluğu sağlayacak kadar Türk...
  73. K

Mizah çalışmalarım 1...

Podyumda manken defilesi seyredenler Hasmi, Münasıp,Kadri ve Yakup 4 arkadaştır.Bu insanlar manken defilesi seyrederler.Defileleri manken bazlı incelerler.Genellikle içgüdüsel olarak yazın belirirler.Gittikleri defilelerde mankenlerin ne tanıttıkları onlar için pek önem arz etmemekle birlikte...