Arama sonuçlarınız

1. A

Exp.7 - m.plyr 11

Sorun kaldıramamak da değil ki :) Kaldıramadığım, tune-up-dı, şu an mefta. ;) Sorun media player'ın çalışmaması, netteki dosyaları da göstermemesi. IE'de de sorun var. Örn: hotmail açamıyorum. Boşverin gitsin ;)
  2. A

Exp.7 - m.plyr 11

"Bilgisayar bilmeyen geçmesin karşısına kardeşim" diyebiliriz :$ Tune-up'ı kaldırabildim, ama IE ve media player sorunu devam ediyor.Etsin bakalım. :) İşin kötü tarafı, sistem geri yükleme de açılmıyor. XP yardım ve destek de açılmıyor. Kendim uğraşırım, yapamazsam da bi...
  3. A

Exp.7 - m.plyr 11

İndiriyorum, ama öyle bir yer yok C:\Program Files\Common Files\InstallShield böyle bir yer var. :) Aslında, xp'yi yeniden kurdurmam gerek, ama içinde çok dosyam var. Daha da çözemezsem, kalsın böylece.
  4. A

+18

Bunları 'gaz' verme olarak mı anlasam ki.. :) Hayır, çok samimi bir iltifat olarak anlasam daha iyi olur. :) Tevecchünüz efenim. Daha çok tutumlarım var, ama bunu burada anlatamam. "Erkek erkeğe muhabbetler" vardır ya, o tarzda da olması gerekebilir. (Bu paragrafta...
  5. A

Exp.7 - m.plyr 11

Sorunu buldum galiba, ama çözemiyorum. :( Tune-p programından kaynaklanıyor ! Label diye bi program var bilgisayarımda. Klasörleri ilk başta renklendirmişti, ama yine o program yüzünden olsa gerek; şu an isimleri şu şekilde: jhdjshidasdasds45sadsd olan klasörler üretiyor. Ücretsiz...
  6. A

Exp.7 - m.plyr 11

Sağlık olsun. PC'den benden daha iyi anlayan birini bulursam, bi çay ısmarlarım. Size de olabilir, S.Apaydın. ;) Çook teşekkürler. Kolay gele. :)
  7. A

Exp.7 - m.plyr 11

Media ile ilgili sorun İE'de olmayabilir, ama mailleri açmayan İE, suçlu, öldürcem. (&) Media player'a erişim izni mi yok diye bi soru geldi aklıma (A), program erişim ayarlarına bakıyorum. ? müzik dinlemek için winamp kullanırım neyse de, internetten video izleyemek için...
  8. A

Exp.7 - m.plyr 11

11 burdan indirdim. windoes da doğrulanmıştı. doğrulanmasa indirilmiiyor zaten. :^) URL http://download.microsoft.com/download/4/e/7/4e77d531-5c33-4f9b-a5c9-ea29fb79cc56/IE7-WindowsXP-x86-trk.exe
  9. A

+18

Yorumsuz. :) ya da önemsiz!
  10. A

Exp.7 - m.plyr 11

6'yı yüklemek istediğimde geri dönülmüyor demişti, ama şu an porgram ekle/kaldır'dan kaldırdım. Yalnız sorun devam ediyor. Plug-in eklentisi olmasına rağmen, ffox ile de netteki windows media player dosyalarını göremiyorum. Engelli de değil. :S mail önemli değil! Ffox ile...
  11. A

+18

O halde dünyadan da gitmem gerek, doğru mu ? ;)
  12. A

Exp.7 - m.plyr 11

Exp. 7 yüklemeden önce netten izlediğim windows media dosyalarını şu an açamıyorum. w.media player'ı kaldırdım, tekrar yükledim sorun gitmedi. Exp.7'de sorun var herhalde, maillerimi(hotmail) de açamıyorum. :S Exp.'ın eski sürümlerine geri döneyim dedim, dönülmüyormuş. (A)...
  13. A

+18

Kibarca kovulduk! Eyv. :)
  14. A

+18

Sadece eğlence/magazin bölümüne yazılsa amenna. (benim eğlence bölümüm kapalı, Avr. neden Türklerden korkar başlığını ana sayfada son mesaj yazılan konularda gördüm ve baktım, nerden bilebilirdim içeriğinin öyle olduğunu ) Ama komiklik anlayışı biraz farklıydı. +18'in hiç bir zaman komik...
  15. A

+18

Bundan şüphem yoktu. ;)
  16. A

Muz Yemeğe Bakarmısınız?

Bu mesajımda konuyu dini açıdan ele almak istememiştim. Dikkat çekmek istediğim daha farklıydı. Demokrasi derken kinaye yapmıştım ! Yapmıyorum, etmiyorum. ;-) Emin olun sizin (elmacik) fikirlerinize katılıyorum. Ben ifade edemedim, siz çok güzel anlatmışsınız. Teşekkürler.
  17. A

Papa!

Çok komik: ha ha ha... Hepbirlikte. :} :* :P
  18. A

Muz Yemeğe Bakarmısınız?

Elbet bir yerlerde tanıdık hatunlar vardır değil mi ? Ha ha... Sizi çok iyi anlayabiliyorum. Dini konuşmalara girmek istemem. Ne de olsa siz de söylersiniz değil mi herkesin dini kendine! ya da dinsizliği! Bir öngörüm yok, olsa da faydası olacağını sanmıyorum. Sapkın ve günahkar diye de...
  19. A

Kandırmaca mı? Gercek mi?

Bu cümlenizde ima, mecazi anlam yoksa karşı düşüncelerimiz var demektir, ama yok çünkü siz de bu durumdan rahatsızsınız. Yani sözüm size değildi ;)
  20. A

+18

Bakınız: "Laf olsun torba dolsun" ilkesine uygun olarak hareket eden; üyenin üyeye muhalefet olduğu durum. Yönetim daha fazla ilgilenmeyeceğine göre, konuyu daha fazla uzatmadan silebilirsiniz.
  21. A

+18

Hım, o zaman adminler öyle yapmaya devam etsinler. Bizim rahatsızlığımız önemli değil. O halde daha fazla vakit kaybetmemeliyim(z). Ama ben SDN'yi farklı bulmuştum,bu tür içeriklere ihtiyaç duymayan bir site sanmıştım! Fikrinizi söylediğiniz için teşekkürler "elmacik", çok...
  22. A

Muz Yemeğe Bakarmısınız?

Şaka yapıyor olmalısınız! Biz demokratik bir ülkedeyiz, muz da yediririz başka bir şey de... Ayıp da neymiş ?
  23. A

Kandırmaca mı? Gercek mi?

Cinsellikle ilgili bütün konularda uç noktalara varanlar IQ'su en düşük olan insanlardır. Bununla ilgili bilimsel tespitler var. Ee biz geri zekalı mıyız, IQ'muz inanılmaz derecede düşük mü ? Neden bilimle,bilişimle uğraşmaktansa +18'le ilgileniyoruz ? Veya da TV'ye...
  24. A

+18

Önemli olan 'sadece' benim rahatsız olmam değil, hormonlarım salgılanmış salgılanmamış bu beni bağlar zaten ama yukarıdaki yazımda da şu quote içindekileri yazdım. Bilişim sitesi olan SDN'de bunlara yer vermeyelim diyorum. Komik resme bakacağımız bir çok site var. Zamanını o...
  25. A

Muz Yemeğe Bakarmısınız?

Devam edin... 30 sene sonra görüşelim, bir de ölünce... !
  26. A

+18

Bence anket önemli değil. Yazımda da belirttim. SDN yöneticileri ankete göre karar verebilir ya da vermeyebilir. Ben (siz) rahatsızlığımı dile getirdim o kadar. Eğer bu konular böyle devam edecekse (ki bunun için bir cevap verseniz de beklemesem ) ben SDN'ye sadece download için gelirim o...
  27. A

+18

SDN'de açılan bazı bölümlerden rahatsız olduğumu dile getirmek istiyorum. Tek cümleyle:"+18 içeriklerini istemiyorum." Magazin bölümünde güzel kızlara yer vermek bana abes geliyor! Hatta öyle ki, bazılarının komik resim anlayışı bile çok farklı, ero+ik ! Bu gidişata dur denilmesi...
  28. A

Frmtr.com

vardır belki bi 500 USD :D
  29. A

Kendi Forum Sitenizi Kurmak İstermisiniz?

no problem o zaman. ;) Ben de teşekkür ettim. hoşçakalın...
  30. A

Bu milliyet'in amblemi değil mi ? Ama herhangi bir düşüncem yoktu. :# siyasi ya da ideo-lojistik mi neyse :) Ben yanlış bir şey mi söyledim ? (A) smf123 forumlarında yazan kuralda 7 gün mesaj yazılmayan forumlar siliniyor biliyorum (A) tamam, var mı başka yapabileceğim bir şey ?
  31. A

Milliyet gazetesinin amblemi var demek ki onlar sağlıyor host'u ??? Güzel site tonce tşk. Tabi 7 gün içinde mesaj yazılmayan forumlar siliniyorsa kötü :D 7 gün sonra forum yok, uğraş didin forum yap, 7 gün mesaj yazmadın diye silsinler :D
  32. A

Böyle güzel bir resme bakmak

rivayeti uydurma olarak tasvip etmeniz hoş olmamış ! Kız da güzel diil :P
  33. A

Eskiyen cep telefonlarınızı atmayın..

Çok doğru. telefonlarını zayi etmiyorlar. ::) Hatta eski telefonlardan yeni telefonlar yapışabiliyormuş. Artık içini mi kullanıyorlar dışını mı bilimyorum. ;) :) Benim var 3310 ;) ??? 8) :o 5 mi ? Yeni çıkan o kosskoca cep telefonları vardı ya, hala onları kullananlar var. kaç 10-15 sene...
  34. A

Sabah 05:16 tek aktif üye benim yaşasıııııııııın!!!!

ilk kez mi oluyor :)
  35. A

İstanbul için bir tanımlama yapar mısın?

gözbebeğim canım var. unutamadım seni yarr. kendimi unuttum. sesim kötü ama idare edin. Bu şarkıdan alınan bir söz gibi geldi bana. ;) Severim bu şarkıyı. istanbul için tanımım da böyle olsun şindilik. :)
  36. A

Bir Kurşunun Yaptıkları..(Resim)

Fotoğraf olarak yakalayamamışlardır diye tahmin ediyorum. ::) ??? Herhalde videodan kesip biçtiler...
  37. A

Merhaba. Çocukları sever misiniz ?

38. A

Şifreli bilgisayara Şifresiz Gir

Bu güvenli kipte açmak mı oluyor ? F8 tuşu da bunu sağlıyor galiba. :roll:
  39. A

Coca Cola'da alkol var!

Cola içinde alkol olmasına "aa oo aman pek yaman haram" denmesine gerek yok zaten. Gerek İslami gerek milli(!) bilinci olan bir insan içmez. Hadi bunları geçtik sağlığını da mı düşünmez dünyayı umursamayanlar. Şu karikatür herşeyi açıklıyor. Cola içmenin neleri nereye götürerek...
  40. A

ABD' den Gay Bombası

Hiç bir şey diyemedim. Akıllılar mı desem gerizekalılar mı desem :S
  41. A

Hangi Marka Laptop Alırsınız

Para çok olursa alması kolay. ;) Gelsin hp apple sony bi de sQny :D
  42. A

LaptopLa YapıLaßiLecekLer...

Sözümüz meclisten dışarı :D
  43. A

Coca Cola'da alkol var!

Teşekkürler... Alkol olmasa da sağlığa (dişlere) zararlı olduğu kesin. Kullanmamalı. ;)
  44. A

Askerine Sahip Çık

Düşürecek kadar büyük bir ateş değildi ki. Yanlış mı hatırlıyorum diycem.. ::) ??? sitesinde vardır belki... Sınırımızı ihlal etmişler, sonra da kaçmışlar. :o aa şimdi hatırladım bu büyük bi ihlaldi herhalde. ::) Neyse... :)
  45. A

Ne dinliyorsunuz?

Mehter: Hucüm marşı. :) Damalarımdaki kan yerinde zor duruyor. :)
  46. A

Askerine Sahip Çık

Ortaya koyduklarını çok kolay anlarlar. Asfaltta zedelenme olur. O yaralara da bakıyorlardır. Ama kenarı açılmaya daha müsait. Showtv'de turk F-16'ların yunan uçaklarına ateş açtığını da gösterdi. ;) youtube da yeteri kadar var.
  47. A

Güzele bakmak beyne faydalı

Bence öyle değil. Güzele bakmak sevaptır diyen atalarımız yanlış söylemiş.
  48. A

Eskiyen cep telefonlarınızı atmayın..

Ben de anlamadım. :)
  49. A

Askerine Sahip Çık

Engelleme değil de bence çok büyük sorumluluk var. Kurtların vadisi dizisinde Polat amcanın dediği gibi. Girsek de çıksak da girip kalsak da olacak olanlar var. Başına çuval geçirilen askerleri anlatan bir kitap görmüştüm. Sadece arkasını okuyabildim. (param olsa alırdım. ) Demiş ki...
  50. A

Wolksvagen Beetle

[img]http://www.meganame.ru/uploads/car/tn2954-large_bug06%5B1%5D.jpg[/img
  51. A

Neden baba ?

Alıntıııı.... Önemli not: Lütfen tartışma konusu yapmayınız. Önemli olan vermek istediği mesajdır. O veya bu siyasetçiye atıfta bulunmak ya da ideolojik bir görüş için paylaşılmamıştır. Teş...
  52. A

Askerine Sahip Çık

Tavsiye edilen siteler... ;) sitesi... :-\
  53. A

SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

Benim iki nedenim var. 1-4. ;) Adına vurulmuş da olabilirm :D
  54. A

İnsan ne için yaşar?

tanrı mı ? o kim ya da ne ? :S Pekmez tanrısı, ay tanrısı, güneş, helva:D .... Cenneti değişmem saçının teline... :) konu güzel, dalga geçmiyorum. ;)
  55. A

Frmtr.com

5 mesajda bir yeni sayfaya geçmesi kullanıcı profilinden ayarlanabiliyor. Vbuletin bir foruma üyeyim onda yapılabiliyor. sayfada 50 mesaj okuyorum. :D frmtr'ye üye değilim. bi kere karşılaştım üye olmayı da düşünmedim. ;) TR'nin en büyük forumu SDN :D
  56. A

Ferrarinin Arap Şeyhleri İçin Özel Ürettiği 2.000.000 dolarllık Araç

2 Milyon dolar mı ::) Bu araba çölde gidiyor mu ? :)
  57. A

LaptopLa YapıLaßiLecekLer...

Ya ürün tanıtımı ya da bu adam gerizekalı... ::)
  58. A

ObjectDock (Harika bir Masaustu Araci)

hım. tamam sağolasınız.
  59. A

Bir eşy sorabilir miyimmmm ? :) Bu programın arayüzlerine (skins) baktım ben, masaüstüne bir kaç tane eklemişlerdi. (seperator mü deniyor bilmiyorum. ) Örneğin bir tane üstte bir tane de sağda olmadı solda bir kaç tane eklemişlerdi. Bu nasıl yapılıyor ? acaba programı bir kaç kez mi...
  60. A

Foruma ailece üye olmak :)

18.600'üncü üye yaparsak gelebilir :D O beynini boş götürmek istiyormuş, kendi bilir, ben de bir şey yapamıyorum. ;)
  61. A

18.500'nc yemize kk bir hediye

Bunda şüphem yok. Ama en çok paylaşım yapana vericez derseniz bizim hiç ihtimalimiz yok. :) Sağlık olsun. Hediye olayı gerçekten çok güzel. :)
  62. A

3 boyutlu simgeler olmasını mı sağlıyor yani ? Araba güzelmiş. ::) Benim masaüstüm bazen çok dağınık oluyor. en basitinden bir resmi bile masaüstüne indiririm. Ama sonradan toparlarım 2-3 tane simge kalır. biri geri dönüşüm kutusu, biri de yeni klasör... ;) F.fox'a geçtiğimden beri...
  63. A

18.500'nc yemize kk bir hediye

El sallaya sallaya kullansın. :D Eski üyelere de hediye vermek güzel fikir, her ne kadar ihtimal 1/18500 olsa da :D Çekiliş mi olacak ??? gözümüzü kapatıp, elimizdeki kalemi mouse fırlatalım kime denk gelirse hediye ona olsun. :D :)
  64. A

Fazla artıstlık olum getırır...

Ben yaya artislik yapmış diye düşündüm. Ama buna artislik denmeyebilir ::) Biraz bekleseymiş, yaya. Araba fazla hızlı değil gibi diğerleriyle aynı. Tabi biraz *sağlama* var.
  65. A

Kaldırımlara döşenen taş. Nasıl desem, kelebek şeklinde. Galiba PALET de diyorlar. :) Troy: Abime söyledim, hiç üstüne bile alınmadı :D
  66. A

Bakırköyde patlama....

Bakırköy'de bombalı saldırı İstanbul Bakırköy'deki gezi parkında bir ses bombası patladı. İlk belirlemelere göre iki kişinin yaralandığı patlama cevrede maddi hasara sebep oldu. Pazar günü olnması sebebi ile en kalabalık gününü yaşayan İstanbul'un Bakırköy ilçesindeki gezi...
  67. A

Kablosuz elektirik bulundu !

inanmayarak söylemiştim zaten. :) ama Küresel ısınmaya karşıt olanların cebi de önemsemesi gerek herhalde. ;)
  68. A

müşterisi yok. :) Taş taşıyor. ;) Kilit taşı fabrikasında...
  69. A

Söylerim. :) ama önce buraya mesaj yazmayı öğrenmesi gerek,:D bunu da yapmak istediğini hiç sanmıyorum, o kadar ısrar etmeme rağmen. ee tabi bi de çalıştığı için zamanı olmuyor. ;)
  70. A

F.fox eklentisi. Quicktime...?

O kullanım alanlarını filan zamanla öğrenicez inş. :) Taşıma işini öylesine söylemiştim, zaten bu mesajı silinmekten başka bir işe yaramaz. Forum kurallarına uyalım uymayanları uyaralım. (ya da yetkiliye bildirelim) :) Tekrar teş. Selamlar...
  71. A

Abim daha bir tane foruma bile üye değil. Sohbetten (chat) başka bir şey yaptığı yok. Kızıyorum ;) öğren şundan bişeyler diyorum, o arkadaş bulmayı tercih ediyor galiba. bakalım. :)
  72. A

Güvenlik kodu olmadan Kota Öğrenme

Sen buna külüstür mü diyorsun ? benim ki 80 gb ama 248 mb RAM. ???
  73. A

Evde bilgisayarı öğrenme amaçlı bi ben kullanıyorum. (zaten bi de abim kullanıyo ) SDN'de de bana eğitim veriyor, ne güzel diyorum teşekkür ediyorum. Sonuç olarak ailecek burada değilim. :)
  74. A

Peygamberimiz (A.S) Hakkında Herşey

Sadece din ödevi için mi ? :( ??? ::) ;)
  75. A

tamam. şimdi indiriyorum. biraz bekliycez. :) Bu quicktime Real Player dosyalarını izlemeyi mi sağlıyor ? :) Mesela Adobe Flash plyer'ın youtube videolarını izlemeyi sağladığı gibi; tabi yanlış bilmiyorsam :-X ( bilgisayar kulanmak da bi yetenek galiba, bende olmayan :-[ - bağlantı 256...
  76. A

Firefox'la alakası yok mu? :S RealPlayer multimedialarını filan izleyemiyorum. anlatamadım mı ??? http://www.apple.com/quicktime/download/win.html buradan indirdim. Free download now. Niye kurulmaz ki bu program. :S
  77. A

Bedeva Web Sitesi

Türkçe bi site yok mu? :)
  78. A

Bazı videoları izleyemiyorum. ( ee tabi ki firefox'la... ) Quicktime kurmam gerekiyormuş. Gittim siteye indirdim. İnen dosyanın adında İtunesSetup yazıyordu. Tıklıyorum açılmıyor. Yani kuramadım. 2.kez indirdim dosyayı; yine açılmadı. Yardım bekliyorumm... :)
  79. A

Çok mu fazla reklam var?

:)
  80. A

Kablosuz elektirik bulundu !

zararı olduğu da belirtilmiş zaten. :) Cep telefonuna da hayır kampanyası başlasak mı :)
  81. A

Çok mu fazla reklam var?

Reklam olmazsa SDN de olmaz! REklamlar da olsun SDN de... Ben razıyım. :) Engelleme eklentisini de başka şeyler için kuracağım. :)
  82. A

Baba..! Nerdesin..

ben de bir şey demedim. :) Yanlış anlaşılma yoksa ne güzel. ;) Selamlar sevgiler. :)
  83. A

Ayasofya Camii

ve kendi malı. günümüzde vakfıyesi de mevcut deniliyor. ben de bunu söyleyim dedim. :)
  84. A

Gözlere şenlik. Bakın!

güzel resimler. insanı alıp başka diyarlara götürüyor. :)
  85. A

Baba..! Nerdesin..

ben kötü bişey demedim. :) Sizin babanızla aranızdaki muhabbete sözüm yok ki. Bizim ki yok, o kadar da etkilemedim dedim hepsi bu. :) ;)
  86. A

Çok mu fazla reklam var?

reklam fazla olabilir ama bu nike beni sinir etti. kırmızı şerit geliyor hiç gitmiyor yazıların üstünden. :S firefox eklentisini kursam iyi olcak. :) inş. tüm resimleri engellemez. ???
  87. A

Baba..! Nerdesin..

Runal çok güzel pages. ;) yoo sanmam. benim babam yok. ama o kadar da kötü değil. ;) derin mevzuu biraz. :)
  88. A

Her Dakikanın Bir Fotoğrafı Var

89. A

renci Mar

O zaman yukarıdaki mesajınızı silmeniz gerekecek. ??? Ben mesajımda kimseye hakaret etmedim. ;) Kimsenin Türklüğünü de ölçmeidm. Daha fazla bir şey söylememe gerek yok. ;)
  90. A

renci Mar

Ben diyorum ki; bu tür paylaşımlar bir Türk tarafından paylaşılamaz. Bu istiklal marşımıza hakarettir. Öğrenci(çocuk) de olsa bunu yapmamalı. Bilmiyorum siz ne diyorsunuz ? Ben olsam paylaşılmasını engellerdim. Sadece SDN'de değil tabi ki... ;)
  91. A

Çıldırtan diologlar

Allah sabır versin :D
  92. A

Mp3 çalar

Ürünün özellikleri arasında 16 sa müzik dinleme var tabi bi hafta gider, günde 2-3 saat dinlemeyle ;) Benim yukarıda verdiğim ürünün pil ömrü sadece 160 dk. Yani bi günlük sayılır dimi ;) yolculuğa çıksak yolda kalcaz yani. :)
  93. A

Mp3 çalar

--> Creative Divi Cam bu ürünü tavsiye eder misiniz ? fiyatı da çok uygun geldi almayı düşünüyorum. 220 Ytl civarında (tabi bulursan -yersen gibi oldu :D - ) Tek yakındığım radyosuz oluşu ::) Bu ürünü aldığımda hafızasını yükseltmem gerekir mi ? ilk kez alacağım için hiç bir bilgim yok. 500...
  94. A

Internet Online Radio player

Ben denedim. Gayet güzel diyebilirim. ;) Kopyaladığım linki de yürüttüm. 4 tane türkçe radyo var. 1-Marmarafm 2-Odtufm 3-Burçfm 4-Dinamo (eğer yanlış hatırlamıyorsam.) ;) Programın türkçe versiyonu da var ama çok iyi değil. Alttaki resimde görülen pencere ingilizce olarak kalıyor. ;)
  95. A

Bilgisayarcının Alışveriş Sepeti

Sony CyberShot DSC-S650 Bu ürünü neden bu kadar ucuza satıyorlar anlamış değilim. ::) >Bu <ürünle aynı özelliklere sahip değil mi ? Çok fazla anlamadığım için okumadım o kdar özelliğini ama fiyatları arasındaki uçurumun nedeni kafalarda soru işareti oluşturuyor ! ???
  96. A

2007 ÖSS için geri sayım başladı

Sağolunlar ;)
  97. A

TTnet kota sorgu şifresi ?

Tamam sağolasın. ;)
  98. A

TTnet kota sorgu şifresi ?

TTnet kota sorgulamasında kullanılan kullanıcı şifremi unutmuşum. Kotasız olunca pek gerek duymadım kullanmadım. Bağlantım superonline şirketinden. Nasıl öğrenebilirim ? Yardım edin lutfen.
  99. A

Video Araçları/Dönüştürücüler

Super'i SDN'de izledim ve kullanıyorum ya da kullanamıyorum :D Hep hata veriyor. :S Ben bu işleri öğrenemiycem. :( An error occured. click here read more. :S
  100. A

FlashGet 1.8.4.1001 (indirme yöneticisi)

Hım. kurayım onu ben. Flashget önce bi yeniden kurayım sağ tuşa gelir inş. Çok teşekkürler. :)
  101. A

İzle-Öğren: Speed Dial

Firefoxta sekmeler çok işime yarıyor zaten. exp.daki gibi onu aşağı al diğerini aç yapmıyoruz. ;) Şimdilik bu gerekli değil. Ama elinize sağlık. ;) Çok güzel olmuş. Afiyet olsun herkese :)
  102. A

2007 ÖSS için geri sayım başladı

strese girdim. :( Pc başından kalkıp bu saatten itibaren ders çalışsam, istediğim bölümü kazanmamam elde bile değil. SDN'liler beni dövseniz, ders çalışmaya gönderseniz ,ne güzel olur. :(
  103. A

Araç çubuğu için kullanım videosu ister misiniz?

tühh reklam kelimesinin iyi anlaşılmayacağını düşünmüştüm ama başka kelime bulamadım. Reklam değil de daha kullanılır desem olabilir mi. ??? Reklamdan öte faydası çok olur ;) (bu oldu galiba :) ) Şimdi ne diyordum. :) Daha öncelikli olanlar varsa... Elinize sağlık çok güzel oluyor. ;) (uykum...
  104. A

İzle-Öğren: Speed Dial

Elinize sağlık. Kullanmayı denerim inş. :)
  105. A

Araç çubuğu için kullanım videosu ister misiniz?

bu araç çubuklarını ben hiç kullanamıyorum. :S Bir çok site de çıkarır oldu bunları galiba. ben fazlaca görmeye başladım gibi. google var onun da sadece arama penceresini kullanıyorum. :D Diğerleri zorunlu kalıyor. Sadede geleyim: Reklamın daha iyi olması için yapın derim. :)
  106. A

Rafet el roman

Dinledim, farklı. ;) Bizde tutmaz gibi...
  107. A

Bunun ne oldugunu bilen varmı bakalım?...

nanoyla yapılan bişeye benziyor. Merakımı celbetti :D edit- göz yanıltıcı resimlere de benziyor diycektim de o diildir herhalde ::)
  108. A

Mp3 çalar

Minton-cu mu ? ??? ::) Bi siyasi parti ya da grubun çıkardığını bilmiyordum, :o sağlam ürünleri olmadığını da ??? :-\ :-X ;)
  109. A

FlashGet 1.8.4.1001 (indirme yöneticisi)

bi soru sorabilir miyim ? :) firefox'ta flash get'i kullanmayı bilmiyorum. exp.da sağ tuşta FG ile indir seçeneği vardı. firefoxta 'yer imlerini' 'geçmiş' (ctrl+H) gibi nasıl kenarda gösterebilirim bunu da bilmiyorum. Yardım eden olursa teşekkür ederim. :)...
  110. A

Tonce kimdir?

Ben diyceğimi dedim. :) Hiç misafirperver diilsiniz! ;) Muhabbetiniz güzel. Saygılar. :)
  111. A

Tonce kimdir?

Tonce senden önce gelmediğim için hoşgeldin demedim. Dağdan gelip bağdakini kovmak gibi anlaşılmasın diye ;) Konunu böldüysem özür dilerim ama senin yazını okuyunca içimden geldi yazmak istedim. Hoşgeldin diyim o zaman. ;)
  112. A

Who.is

Bazen mail adresi vermeyen siteler oluyor. Bununla cep telefonunu alır ararız biz de. yazmaktan daha iyi olur. :) Direk açar Söylerim. ;)
  113. A

Bu gezegen yanıyor!!!

Cehennem mi acaba ? :)
  114. A

Fazla Meraklı Olmamak Lazım

+18 :)
  115. A

Kurtlar Vadisi Cumhurbaşkanını Halkın Sececegini 2 YIL önce BİLMİŞTİ !

Senaryoda kimler var ? Ben tanımıyorum da bilmiyorum da. Cahillik başa bela :) Polat'ın kardeşi yazıyor sanırım. İsmini unuttum Sayın şaşmaz. Show haberde izlemiştim, genç bir kadro galiba. "Diziler hayal ürünü, yaşananlar gerçek." diye bir gazete yazısının başlığı vardı. :)
  116. A

Tonce kimdir?

Ben de hep gizemli durmuşumdur istemeden bir çok forumda. Ne kadar önyargı varsa toplarım. Dikkatler üzerimde oluyor zaman zaman. Ama ben de söylemek istiyorum; casus değilim. :D Burada sadece bilgi edinmek için varım diyebilirim. SDN'nin bilgi paylaşımını yürekten kutluyor, bunu her zaman...
  117. A

Sizde Video Ders Hazırlamak İstiyorsanız Tıklayın (Video Ders)

Hiç anlamayan biri olarak öğrendim usta oldum diyebilirim :D Teşekkürler. Elinize sağlık. :) itiraf etmeliyim biraz yavaş olmuştu ;) - özür, bu yavaşlık benim pcden kaynaklanmış galiba.
  118. A

Kurtlar Vadisi Cumhurbaşkanını Halkın Sececegini 2 YIL önce BİLMİŞTİ !

Bi dizi ancak bu kadar büyütülebilir, abartılabilir. :-\
  119. A

ADSL paylaşımına yasak geldi

Teşekkürler cevabınız için. :) Bu uygulama yapılmasın demiyorum ama eksik kalan tarafları da olduğu belli! Veya biz Türkler her şeye bi kılıf buluyoruz. ;) Yalnız 134 bilgisar benim apartmanımda, ya da villamda ::) olduğunda bunu tespit edip iptal etmeleri zor olacak. Bilmiyorum evlere ya da...
  120. A

Yapılacak Forum İşlemleri

Forumun yabancıyım ama anasayfadaki gibi son yazılan 5-10 konu forumda en altta yer alsa güzel olur. :) En popüler 10 konu 10 üye de isteğe bağlı olarak görülürse... Kolay gelsin.
  121. A

çok açıklayıcı olmuş sağol. :-X
  122. A

Bu konularda ayrıntılı bilgisi olan cevaplayabilir mi ? IP konusunda haklı evet ama ben para cezası yazdıklarını da duydum, yazıda hiç bahsedilmemiş. Şöyle düşünün: Evde 2 bilgisayar var. Eee... ' modem mi almalıyız, 2 bağlantı mı kurmalıyız ? Bu yönüyle hat paylaşılmaması çok saçma. 1...
  123. A

Mp3 çalar

Minton'un hem digi foto hem de mp3 ve mp4 çalar bi modeli var fiyatı da gayet uygun. çözünürlüğü de 4mpdi yanlış hatırlamıyorsam. Tavsiye ederim ben düşünüyorum. Ne zaman param olursa alırım. :)
  124. A

Gözlerime inanıyorum diyen varsa özel olarak görüşmemiz lazım

çok güzelmiş sağol.