Arama sonuçlarınız

1. M@STER

Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

Merhaba, Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile ilgili bilgi almak isteyenler ücretsiz eğitimler ve makalelerden faydalanabilirler. Türkiye’nin ilk ve tek stratejik hedef (KPI) odaklı Satış, Pazarlama, Yönetim, Liderlik ve İş Hukuku, Koçluk ve...
  2. M@STER

Türk Telekom Samsung Galaxy S7 Edge Cihaz Kampanyası

Samsung Galaxy S7 edge ile İki Kat internet Keyfi! Hayran bırakacak Teknolojisi ve Kusursuz Tasarımı ile Samsung Galaxy S7 edge'i Türk Telekom’dan alın, cepte internetinizi ikiye katlayın!* *Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB tarifelerinde geçerlidir. Tarifeye Ek 90 TL 'den başlayan...
  3. M@STER

Avea iPhone 6s Plus Cihaz Kampanyası

Değişen Tek Şey, Her Şey! iPhone 6s Plus Avea ayrıcalıklarıyla! Ekran3D Touch özelliğine sahip 5.5 inç Retina HD ekran Kamera12 MP arka kamera & 5 MP ön kamera İşlemciApple A9 + M9 yardımcı hareket işlemcisi İşletim SistemiiOS 9 Dahili Hafıza16/64/128 GB Boyutlar158.2 x 77.9 x 7.3 mm...
  4. M@STER

Avea iPhone 6s Cihaz Kampanyası

Değişen Tek Şey, Her Şey! iPhone 6s Avea ayrıcalıklarıyla! Ekran3D Touch özelliğine sahip 4.7 inç Retina HD ekran Kamera12 MP arka kamera & 5 MP ön kamera İşlemciApple A9 + M9 yardımcı hareket işlemcisi İşletim SistemiiOS 9 Dahili Hafıza16/64/128 GB Boyutlar138.3 x 67.1 x 7.1 mm Ağırlık143...
  5. M@STER

29 Eylül Dünya Kalp Günü

"29 Eylül Dünya Kalp Günü” nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanımızın Basın açıklaması… Çocuklarımızın kalplerini kazanalım… Dünya Kalp Günü, dünyada başlıca ölüm nedeni olan kalp hastalıkları ve inme hakkında tüm insanları bilgilendirmek için düzenlenen bir gündür. Kalp ve dolaşım sisteminin...
  6. M@STER

Avea Samsung Galaxy S6 Edge Cihaz Kampanyası

Gelecek Sensin Dünyanın ilk çift kenar ekranlı telefonu Samsung Galaxy S6 edge Avea’da. Üstelik Samsung Galaxy S6 edge’i alanlar tam 1 yıl boyunca fatura ödemiyor! 24 ve 36 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt...
  7. M@STER

Avea Samsung Galaxy S6 Cihaz Kampanyası

Gelecek Sensin Metal ve camı kusursuz bir işçilikle buluşturan Samsung Galaxy S6 Avea’da. Üstelik Samsung Galaxy S6’yı alanlar tam 1 yıl boyunca fatura ödemiyor! 24 ay ve 36 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt...
  8. M@STER

Avea Htc One M9 Cihaz Kampanyası

HTC BoomSound TM ve Dolby Audio TM ile olağanüstü ses deneyimi sunan HTC One M9 Avea'da! 24 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye! Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Taahhüt Süresi Tarife Ücreti*(TL) Ek Ödeme(TL) Aylık Ödeme(TL) Grup 1 Diğer tarifeler...
  9. M@STER

Turkcell İnterneti Bol Tarife

İnterneti Bol 1000dk 4GB 1000SMS4GB internetle artık videolar sizden korksun! Bol bol turbo internetin keyfini çıkartın, yanında da 1000 dakika ve 1000 SMS'inizi de doya doya kullanın. Hepsi; hem cazip fiyat ile, hem de Turkcell kalitesiyle! Yıllık abonelik ücreti Aylık abonelik ücreti...
  10. M@STER

Avea Büyük Fırsat 1 Gb Paketi

Paket BilgisiBüyük Fırsat 1 GB Paketi ile Her Yöne 500 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 1 GB Cepten İnternet sadece 17 TL! Şimdi siz de Avea’ya gelin, bu “fırsatı” kaçırmayın! Büyük Fırsat 1 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Avea’ya...
  11. M@STER

Avea Bol Kepçe 3Gb Tarifesi

Tarife BilgisiBol Kepçe 3GB Tarifesi ile ayda 35 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Avealılarla & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 3 GB cepten internet! Ücretlendirme Bol Kepçe 3GB Tarifesi Taahhütlü Aylık Ücret 35 TL* Taahhütsüz Aylık Ücret 45 TL** Aylık...
  12. M@STER

Avea Bol Kepçe 6Gb Tarifesi

Tarife BilgisiBol Kepçe 6GB Tarifesi ile ayda 45 TL’ye her yöne tam 600 dakika + Avealılarla & Sabit hatlarla sınırsız konuşma + her yöne sınırsız SMS + 6 GB cepten internet! Ücretlendirme Bol Kepçe 6GB Tarifesi Taahhütlü Aylık Ücret 45 TL* Taahhütsüz Aylık Ücret 55 TL** Aylık...
  13. M@STER

Avea L Bello Cihaz Kampanyası

Avea ve LG’nin stratejik işbirliğiyle üretilen Avea L Bello; 5 inçlik büyük ekranı, 8 MP kamerası, Akıllı Selfie ve Knock Code gibi teknolojiye öncülük eden üstün özellikleri ile sadece Avea Bayilerinde. Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Tarife Ücreti*(TL) Ek Ödeme(TL) Aylık...
  14. M@STER

Yemek Guru Turkcell Teknoloji Zirvesinde

Türkiye'nin ilk elinizdeki malzemeye göre yemek tarifi veren platformu Yemek Guru Turkcell Teknoloji Zirvesinde.. Kurucusu abim Ümit Ünker yarın konusmacı olarak Turkcell Teknoloji Zirvesinde yer alacak. Tabi ki bizde oradayiz [emoji1]
  15. M@STER

Avea Prime Klasik Tarifesi

Detaylar en kısa zamanda
  16. M@STER

Avea Apple Iphone Cihaz Kampanyası

Kampanya Bilgisi iPhone 6, 4.7 inç Retina HD ekranı, son derece ince ve şık tasarımı, içinde sunulan yepyeni teknolojisiyle iPhone tarihinin en büyük yeniliği. iPhone 6 şimdi tarifeye ek 39 TL’den başlayan taksitlerle, 36 ay taahhütle Avea Bayileri’nde sizinle buluşmayı bekliyor! Kaynak
  17. M@STER

Avea Ailece Tarifesi

Tarife BilgisiAilece Tarife ile 5 kişiye kadar ortak paylaşım yapabileceğiniz her yöne 3000 dakika + aile içi SINIRSIZ dakika + her yöne SINIRSIZ SMS + 6 GB cepten internet! Kampanya TekliflerimizKampanya Tekliflerimiz Ailece Tarife Taahhütlü Aylık Ücret 60 TL* Taahhütsüz Aylık...
  18. M@STER

Avea LG G3 Cihaz Kampanyası

Tarifeye Ek Ödemeli Teklifler Tarife Grubu Tarife İsmi Tarife içeriği Taahhüt Süresi Tarife Ücreti* Ek Ödeme Aylık Ödeme Grup 1 Diğer tarifeler için tıklayınız. Kamu 300 Plus Tarifesi GRUPİÇİ LİMİTSİZ DK + AVEALILARLA 3000DK+HER YÖNE 300DK 24 Ay 33 TL 106 TL 139 TL 36 Ay 33 TL 77 TL 110...
  19. M@STER

En Çok Kullandığınız Operatör Servisleri

Merhaba dostlar; Akilli cihazlarin teknolojik olarak uctugu bir donemde yuzbinlerce uygulama hergun gelismeye devam ediyor, hayatimizi kolaylastiran uygulamar diye adlandiriliyor bir cogu, operatorlerin musterilerine sundugu kendi uygulamalarindan sizler hangilerini kullaniyorsunuz? Ben...
  20. M@STER

Avea Sony M2 Cihaz Kampanyası

Kampanya BilgisiGeliştirilmiş 4,8 inç qHD ekranı, olağanüstü kalitede resimler çekebilen 8 MP kamerası ve ultra hızlı dört çekirdekli işlemcisiyle Sony Xperia M2, tarifeye ek ayda 15 TL’den başlayan fiyatlarla Avea bayilerinde! Kampanya Tekliflerimiz1-TARİFEYE EK ÖDEMELİ TEKLİF İlk 3 ay...
  21. M@STER

Operatörlerin 24 Ay Taksit Savaşı

Merhaba dostlar; Kredi kartlarına taksit imkanları yasaklandığından bugune kadar ki gördugum operatör magazlarinin camlarinda 'Kefilsiz,Senetsiz,Kartsız 24 ay taksit' yazılarının ic yuzunu sizlerle paylasacagim.. Herhangi bir operatorden yeni tesis hat, Numara tasima gibi faturali hat...
  22. M@STER

HTC Desire 816-Sadece Vodafone’da

Red Classic 70 TL Red 95 TL Red Elite 150 TL Red Classic 70 TL Red 95 TL Red Elite 150 TL Tarifenize Ek / Ayda + 55 TL + 45 TL + 35 TL + 35 TL + 25 TL + 20 TL Abonelik Süresi 24 Ay 36 Ay 5.5" 720p HD EkranOlağanüstü video oynatma kalitesi, büyük fotoğraf görüntüleme ve internet...
  23. M@STER

Vodafone Sony Xperia Z2 Cihaz Kampanyası

Sony Xperia Z2, Vodafone Red tarifelerine ek ayda 40 TL'den başlayan ek ödemeler ile Vodafone Red farkıyla sizi bekliyor Kampanyalı cihaz alan abonelerimiz, aynı zamanda Vodafone Red %30 Aile İndirimi kampanyasından faydalanamamaktadır. Unutamayacağınız bir izleme deneyimi Xperia Z2, cep...
  24. M@STER

Avea Htc One M8 Cihaz Kampanyası

HTC UltraPixel™ arka kamera, 5 MP ön kamera, 5” lik dev ekranı, güçlü bataryası ve şık tasarımı tarifeye ek ayda 50 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da, üstelik HTC ONE (M8)’in taahhütlü kampanya tekliflerinden faydalananların ilk 2 aylık faturası Avea’dan. Cihaz özellikleri İşletim Sistemi...
  25. M@STER

Avea Samsung Galaxy S5 Cihaz kampanyası

5.1 inç Super Amoled Ekran, 16MP kamera, suya dayanıklılık özelliği, Samsung Galaxy S5; 12, 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle tarifeye ek 39 TL’den başlayan çok avantajlı tekliflerle Avea’da! Üstelik 9 Haziran 2014 tarihinden itibaren, Samsung Galaxy S5 taahhütlü tekliflerinden faydalanan...
  26. M@STER

Turkcell Alcatel OneTouch IDOL X Cihaz Kampanyası

Alcatel OneTouch IDOL X 999 TL'lik fiyati ve üstün özellikleri ile akıllı cihaz piyasasında bende varım diyen eski ve güçlü markalardan Alcatel One touch Idol X modeli ile karşımızda.. Android İşletim Sistemiv4.2 (Jelly Bean) İşlemci 1.5 GHz Dört Çekirdek Bellek (RAM) 2 GB Boy 140.4 mm...
  27. M@STER

Turkcell Huawei Ascend G700 Akıllı Cihaz Kampanyası

Huawei Ascend G700 akıllı cihazı 24 ay taksit imkanlarıyla Turkcell'de Genel özellikler Android İşletim Sistemiv4.2 (Jelly Bean) İşlemci MT6589, 1.2 GHz Dört Çekirdek Bellek (RAM) 2 GB Dahili Hafıza 8 GB Harici Hafıza 32 GB'ye Kadar MicroSD Kart Ekran Boyutu 5 İnç Ekran Çözünürlüğü 1280 x...
  28. M@STER

Turkcell'den Yeni Servis Yemek Guru

Turkcell Yemek Guru Nedir? Evinizdeki malzemelerle mutfakta neler yapabileceğinizi söyleyen yepyeni bir servis! İster malzemelerinize uygun ünlü şeflerin özel tariflerini sorgulayın, ister yapmak istediğiniz yemeğin tarifini bir de Yemek Guru'dan öğrenin! Nasıl Kullanırım? GURU yazıp...
  29. M@STER

Avea Neden LG Cihazlarını Satmıyor?

Dostlar Merhaba; Hiç dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama Avea cihaz kampanyalarında Lg cihazlarına yer vermiyor, araştırma yaptım ancak sebebini bulamadım Turkcell ve Vodafone Lg cihazlarına önem verirken Avea neden Lg satmıyor olabilir?
  30. M@STER

Casus Yazılım Algılandı!

Anlamsız ve saçma sapan bir reklam gözümüzün içine soka soka birde yanıp sönmüyor mu sinir oluyorum şu reklamlar Milliyet.com.tr'de bile var :cursing: Bizim milletimizde paniğe kapılır aman virüs var diye :D reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ancak bu kadarında pes doğrusu.
  31. M@STER

Google Play' Yeni Kitaplar Geldi

Google play mağazasında kitaplar bölümü açıldı daha önce Ülkemizde bir türlü desteklenmeyen bölüm nihayet Türkiye'de kullanıma açıldı. Birçok Kitap türüne sahip kitaplıkta ücretli ve ücretsiz kitap seçenekleri sunulmakta E-book cepte ve tablette tabi iyi derece ingilizceniz varsa :D Kaynak
  32. M@STER

Samsung Galaxy S3 4.3 Rom

Dostlar Merhaba; Sammobile Galaxy S3 cihazlar için Android 4.3 Yazılımını yayınladı İrlanda Rom'u 931 MB civarında isteyen indirip odin ile kurabilir Android 4.3 GÜNCELLEME DEĞİŞİM VE GELİŞMELER - GALAXY DİŞLİ Destek - TRIM desteği (çok daha hızlı cihaz yapar) - ANT + Destek - Galaxy S4...
  33. M@STER

Turkcell Nokia Lumia 1020 cihaz Kampanyası

Nokia Lumia 1020'nin 41 Megapiksel Kamera Sensörü ile Detayları Yakalayın! ​31.12.2013’e kadar Nokia Lumia 1024’e 24 aylık sözleşme ile tarifenize ek ayda sadece 83 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tarife / İnternet Paketi Kontrat Süresi Ses SMS İnternet Nokia...
  34. M@STER

Avea Samsung Galaxy Note 3 cihaz Kampanyası

Kampanya Bilgisi Samsung’un Galaxy Note serisinin en yeni üyesi Samsung Galaxy Note 3, şimdi tarifeye ek ayda sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da. Kampanyadan yararlanan ilk 100 kişiye Galaxy Gear, sonraki ilk 1000 kişiye Batarya sarj paketi Avea’dan hediye! Ücretlendirme...
  35. M@STER

Vodafone LG G2 cihaz Kampanyası

Vodafone Faturalı hat kullanıcılarına Ay'da 25 TL'den başlayan fiyatlarla LG G2 cihazını sunuyor ayrıntılar aşağıda. Ödeyeceğiniz Alacağınız Tarife/ Paket Ücreti Ek Ücret Aylık Ücret Her Yöne Konuşma Her Yöne SMS İnternet Kontrat 35 TL 70 TL 105 TL Genç Avantaj Ekstra 500Dakika...
  36. M@STER

Doğan TV'den Digitürk'e 742 milyon dolar

Doğan TV Holding, Digitürk'ün yüzde 53'ü için 742 milyon dolarlık teklif verdi. DYH'den KAP'a yapılan açıklamada, Krea İçerik Hizmetleri'nin(Digiturk) Çukurova'ya ait yüzde 53 oranındaki paylarının satın alınması amacıyla, şirketin net nakit (borç) düzeyinin "sıfır" olduğu varsayımı ile Çukurova...
  37. M@STER

Operatörler ve Çift Taşıyıcı Teknolojileri

Merhaba Dostlar; Malum tv reklamlarinda,sokakta heryerde karsimiza cikan Cep telefonu operatorlerinin Çift tasiyici teknoloji reklamlari henuz ulkemizde 3G tam olarak yayilmamisken birde ustune cift tasiyici teknolijisini destekleyen cihazlarda kullanilabilir demeleri biraz aldatmaca kurmaca...
  38. M@STER

Süperonline 1 Haftadır İnterneti Bağlayamadılar

Geçen hafta Süper online yalın adsl 8 mbit sınırsız olan kampanyasına müşteri hizmetlerinden başvuru yaptım kayıt tamamlandı ne gelen var ne giden bunlar adsl alt yapısını ttnet'den alıyor ama galiba karakterist özelliklerini almışlar ttnet'in, istanbul'un göbeğinde hala fiber alt yapı yok...
  39. M@STER

Avea Sony Xperia E Cihaz Kampanyası

Kampanya Bilgisi Veri ve pil kullanımında kazançlı taraf olarak kalmaya devam edin Sony Xperia E Android cep telefonu, kontrolü kaybetmemeniz için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Veri kullanımı uygulaması, maliyetinizi yönetmenize ve telefon faturanızın istenmeyen sürprizlerin dışında...
  40. M@STER

Avea Sony Xperia L Cihaz Kampanyası

Hızlı Çekim Teknolojisi ,HDR özelliği ve zarif tasarımıyla Sony Xperia L birbirinden avantajlı ödeme seçenekleri ve tarifeye ek ayda 5 TL’den başlayan fiyatlarla Avea’da! TARİFENİZE EK ÖDEME İLE ALMAK İSTERSENİZ İlk 3 ay 100 MB hediye 24 ay 1.Grup TARİFELER Detaylı bilgi içintiklayiniz...
  41. M@STER

Avea Süper 3'lü Paket

Süper Üçlü Paketi’nde yurtiçi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet sadece 30 TL! Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve SUPER3LU yazıp 5555'e SMS gönderin, Süper Üçlü Paket’iniz cebinize gelsin. Hangi Paket? Süper Üçlü Paket Ne Alırım? Her yöne 500 dk...
  42. M@STER

Hayat Değişir Avea'yla

Türkiye'nin büyük operatörlerinden Avea Yeni logosu ve imajıyla karşınızda Hayat Değişir Avea'yla ile güncelenen reklam ve tanıtımları ses getirecek gibi.. Bakalım bu değişim Avea müşterileri için faydalı olacak mı? Hep birlikte göreceğiz Sizin düşünceleriniz neler o zaman buyurun anketimize...
  43. M@STER

Avea BlackBerry Q10 Kampanyası

Birinci sınıf performans ve rahatlığı ön plana çıkaran bir kullanım için hassaslıkla tasarlanmış bir akıllı telefon sunuyoruz TARİFENİZE EK ÖDEME İLE ALMAK İSTERSENİZ İlk 3 ay 100 MB hediye 24 ay 36 ay 1.Grup TARİFELER Detaylı bilgi için tıklayınız 99 TL 71 TL 2.Grup TARİFELER...
  44. M@STER

Avea 2GB Surf Jeti

Tarife Bilgisi Kademeli Aşımsız Jet Surf Tarifesi ile, 12 ay taahhütle aylık 2GB İnternet ve Avea Jet Mobil Modem, 12 ay boyunca ayda sadece 19TL’ye. 2GB bana yetmez diyenler için, 2GB’ı aştığında otomatik olarak ek 2GB sadece 10TL. Fatura dönemi içinde toplam kullanım 4GB’a ulaşınca...
  45. M@STER

Sony Xperia Z A.C.A.İ.P fiyatlarla Vodafone’da!

Süper parlak ekranı ve suya dayanıklı sağlam yapısıyla büyüleyen Sony ailesinin son akıllı telefonu Xperia Z Vodafone A.C.A.İ.P. Akıllı Telefon Kampanyası portföyünde! Abonelerimiz tarifelerine ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla Sony Xperia Z sahibi olabilecekler! Suya ve toza karşı...
  46. M@STER

Sony Xperia Z Avea'da

Akıllı telefonda Sony'nin en iyisini deneyin Hassas bir mühendisliğin somut eseri olan full HD akıllı telefon, şimdi farklı renk seçenekleriyle Avea bayilerinde sizleri bekliyor. 24 ay ve 36 ay taahhüt seçeneği ile ayda 28 TL'den başlayan fiyatlarla Xperia Z'niz Avea'dan. TARİFENİZE EK ÖDEME...
  47. M@STER

Sony Xperia Z Avea'da

48. M@STER

Galaxy Camera Avea'da

Samsung Galaxy Camera cihazını 24 ay taahhüt ile ve 250 MB,1 GB, 2GB internet paketi seçenekleri ile ayda 80TL’den başlayan fiyatlarla ve peşin satışlarda 3 ay 250 MB data hediyesiyle sunuyoruz. Samsung’un yeni ürünü olan micro SIM kart ile kullanılan ve fotograf paylaşımı sağlayan Galaxy...
  49. M@STER

Avea Faturalı Transfer Tarifesi

Her yöne 300 DK + Avealılarla 3000 DK + Her yöne 3000 SMS +10 TL SINIRSIZ Ġnternet Faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapacak müşterilerimize özel olarak yukarıda belirtilen fiyat taahhütlü fiyattır. Söz konusu müşterilerimiz için tarifenin taahhütsüz fiyatı 27 TL’dir. Tarifeye...
  50. M@STER

Avea Haftalık Bal 100 Paketi

Avea Haftalık Bal 100 paketi sadece 9 TL Avea'da bir yenilik daha Bal 100 paketi abileri Bal 250 Bal 300 ve Bal 500 e alternatif olarak sunulan bal 100 paketi 100 dakika Her yöne konuşma + 100 sms heryöne + 100 mb internet ile birlikte geliyor. :) Paketten faydalanmak için hattınıza 10 TL...
  51. M@STER

Avea Samsung Galaxy S3 mini Kampanyası

Avea Samsung Galaxy S3 mini Kampanyası GALAXY S III mini ÖZELLİKLER Android 4.1 işletim sistemi (Jelly Bean) 5 MP Led Flaşlı Otofokus Kamera 480 x 800 (WVGA) çözünürlük Video kayıt ve oynatıcı (720p) 4 Super Amoled dokunmatik ekran 1 Ghz x 2 işlemci, 1 GB RAM Google Play Store ile...
  52. M@STER

3G Modeminiz Paylaşıma Açılıyor

Merhaba Arkadaşlar Belki daha önce biliyordunuz ama ben yeni buldum hatta bugün keşfettim diyebilirim :) Avea 3G mobil modem kullanıyorum malumunuz Avea'da çalışıyorum :) Geçenlerde Lg smart TV aldım ve film box uygulaması ve tv üzerinden nete bağlanmak gibi özellikleri mevcut şimdi evde...
  53. M@STER

Samsung Smart Tv Almak İstiyorum Hangi Modeli Önerirsiniz?

Merhaba Arkadaşlar; Samsung smart tv almak istiyorum ama kararsızım led tv olan modellerinden çok büyük ekran da istemiyorum aslında, çok net görüntü versin yeter, d-smart hd+ bağlıcam tv ye herşeyi full çözünürlükte izlemek istiyorum hangi modeller var tam bilmiyorum yardımcı olurmusunuz? :)
  54. M@STER

Avea Yeni Faturalı Cepten İnternet Portföyü

Avea’da Korkusuz İnternet Dönemi Başladı! Tüm faturalı bireysel cepten internet kullanıcıları için artık yepyeni bir cepten internet portföyü var! Paket Detayları Paket Ücretlendirme Kayıt İptal Kota/Hız Bilgisi Ek Notlar 1GB Paket Aşımsız İnternet Paketi 19 TL 3G 1GB IPTAL 3G...
  55. M@STER

Avea Barcelona Midi Tarifesi

FCB MIDI Tarife, Avea abonelerinin uygun fiyata hem her yöne konuşabilecekleri, hem her yöne bol bol mesajlaşabilecekleri, hem de cepten interneti kullanabilecekleri bir tarifedir. Ücretlendirme Aylık ücret 55 TL* Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1.500 dk Aylık Ücretsiz...
  56. M@STER

Numaranla Avea'ya Gel Heryöne 5000 Sms Senin olsun

12-25 Yaş arası Gençler Durmayın Numaranızla Avea'ya gelin 5000 sms 6 Ay boyunca sizin olsun! Avea'ya Numarasını Taşıyan Gençler İlk 6 Ay boyunca 5000 sms sahibi oluyor,Bunun için tek yapmanız gereken Numaranız Taşındıktan sonra 12-25 yaş arasındaysan Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranı 2050'ye...
  57. M@STER

Byunker Melancholy Vol.1 Enstrümantal

Merhaba Arkadaşlar Kendime ait müziklerim enstrümantal olarak sizlerle paylaşıyorum Melancholy Vol.1 umarım beğenirsiniz iyi dinlemeler :) (İsteyen kullanabilir müzikleri ama tabi ki haber verirseniz ve paylaşırsanız sevinirim)
  58. M@STER

Avea Faturalı Hatlar için Yeni Blackberry Internet Servisi Paketleri

Yeni Faturalı Blackberry Internet Paketleri'nin detayları BB Özgür Paket Paketin ücreti 16TL Paketin içeriği: BBM, BBMail, Browser, Social Networking, 1 Personal Email Account, Instant Messaging, Blackberry Application World Paketin içeriğindeki 1GB internet wap, internet ve blackberry...
  59. M@STER

Samsung Galaxy Note 2 Avea'da

Samsung Galaxy Note II Kampanyası Galaxy Note II'ye cazip tekliflerle ve istediğin ödeme planıyla sahip ol Galaxy Note 2 de Öne Çıkanlar: * Android 4.1 Jelly Bean İşletim Sistemi *Geliştirilmiş yeni S-Pen kalem *5.5 inç Super Amoled HD Ekran *8 MP Led Flaşlı Otofokuslu Akıllı Kamera *1.6 GHz...
  60. M@STER

Avea'dan İnanılmaz Cihaz Kampanyaları

Avea'dan inanılmaz Cihaz kampanyalarıve bir süpriz daha 4gb kotalı sınırsız internet :) kota aşım sonrası hızınız 128 kbps olarak değişecektir. Nokia Asha 311 Nokia 603 Nokia C2-01 GM Fox Sony Xperia Sola Samsung S 5610 Samsung Galaxy Gio Samsung Galaxy W Samsung Galaxy Nexus Samsung Galaxy Ace...
  61. M@STER

Avea'dan Taraftar Modem Teklifleri

Taraftar Modemlerde Yaz Hediyesi Kampanyası*: "Şimdi Gelene 3 Ay Boyunca Ayda Ek 1GB Avea'dan Hediye!" Taraftarlar artık internette de çoşuyor! Paket Bilgisi Siz taraftarlarımıza özel 5GB internet ve takım renklerinde modem sadece 25TL, 8GB internet ve takım renklerinde modem sadece 39TL...
  62. M@STER

Simao Sabrosa'nın Sözleşmesi Feshedildi

Şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklama şöyledir Futbolcumuz Simao Pedro Fonseca Sabrosa ile aramızdaki mevcut sözleşme karşılıklı anlaşılarak feshedilmiştir. Futbolcunun kendisine fesih bedeli olarak Toplam 1.000.000.Euro aşağıda belirtilen vadelerle ödeme yapılacaktır...
  63. M@STER

Cep’ler artık internette kaydolacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, yurtdışından getirilen telefonların kayıtları için ödenen 100 liralık harcı, vergi dairelerine veya abone kayıt merkezlerine ödeme uygulamasına son verdiklerini belirterek, kayıt işlemlerinin artık internet üzerinden yapılacağını...
  64. M@STER

Spor Bayramı Güzel Başladı :)

İş'ten eve gelince hemen Ntv sporu açtım Real Madrid -Valencia maçı şimdi ise Barcelona -Real Sociedad maçı var Bayram böyle olur şükürler olsun belki spor bölümüyle alakalı değil ama burada olması gerektiğini düşündüm dostlar ve gol puyol süper süper :)
  65. M@STER

Avea'da Erken Bayram Kampanyası

Avealılara bayram erken geldi! Bayram sevincini yaşamaya şimdiden başlayın, tüm sevdiklerinizin bayramını rahat rahat kutlayın diye heryöne 60 dakika Avea'dan hediye! Hemen şimdi BAYRAM yazıp 1003'e gönderin; bayram sonuna kadar konuşabileceğiniz hediye dakikalarınızı kapın! Detaylar...
  66. M@STER

Avea Sony Xperia Kampanyası !

Sony Xperia Kampanyası Sony Xperia P Xperia Sola 24 ay taahhüt veren mevcut ve yeni tüm kurumsal müşterilerimiz Sony Xperia P ve Sony Xperia Sola sahibi olabilecekler! Kampanya 3 Ağustos 2012 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerlidir Cihaz Aylık Cihaz Bedeli (KDV Dahil) İnternet...
  67. M@STER

D-Smart Net Genel Bakış

D-Smart Net Genel Bakış 19 Ekim 2006 yılından beri bireysel adsl ve genişbant internet erişimi alanlarında kullanıcılarının yüzünü gülümseten D-Smart Net, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile avantajlarla dolu bir dünya sunuyor. Kendi altyapı sistemleri üzerinden kullanıcılarına en kaliteli ve...
  68. M@STER

Turkcell Superonline Teknolojik Altyapı

Teknolojik Altyapı Turkcell Superonline 2007 yılında İstanbul – Ankara arasındaki TEİAŞ ihalesini kazanmış ve şehirlerarası kiralık devre hizmetleri sunmaya başlamıştır. 2007 yılından itibaren fiber-optik kablo altyapısı toplam 26 bin km’ye ulaşmıştır. İstanbul’da her iki yakada ringlerini...
  69. M@STER

Turkcell Superonline Genel Bakış

Genel Bakış Türkiye'nin yenilikçi telekom operatörü olarak kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye'de evlere kadar 1000 Mbps'ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür. Turkcell Superonline...
  70. M@STER

İlk Projeksiyonlu Cep Telefonu Galaxy Beam Avea'da

Akıllı telefon sektörünün önde gelen Markası Samsung’un İlk projeksiyonlu cep telefonu olan Galaxy Beam’i Avea–Telpa işbirliği ile Türkiye’de ilk kez Avea bayilerinde bulabilirsiniz. Galaxy Beam - Öne çıkanlar Projeksiyonlu ilk cep telefonu, Android işletim sistemi, 1 GHz x 2(çift) İşlemci...
  71. M@STER

Avea S.E.Ç Tarifeleri

Avea'nın faturalı S.E.Ç. tarifelerinden konuşma ihtiyacınıza uygun olanı seçin, her yöne rahat rahat konuşmanın keyfini yaşayın! S.E.Ç. 500 tarifesiyle ayda 20 TL'ye her yöne tam 500 dakika! S.E.Ç. 1000 tarifesiyle ayda 30 TL'ye her yöne tam 1000 dakika! S.E.Ç. 1500 tarifesiyle ayda 40 TL'ye...
  72. M@STER

Avea Yeni iPad Kampanyamız Yenileniyor!

13 Temmuz 2012 tarihi itibari ile Yeni iPad Kampanyamızı yeniliyoruz. Yeni teklifler ile birlikte; Artık müşterilerimizi tamamen özgür bırakacak 15GB adil kullanım hakkı olan sınırsız bir paketimiz var! Tüm paketlerimiz sınırsız! Yeni iPad internet paketlerinde aşım ücreti alınmayacak...
  73. M@STER

Nokia lumia 800 İncelemesi

Merhaba Değerli Dostlarım, Dün Çalıştığım mağazaya nokia destek ekibi geldi ve nokia lumia 800 cihaz hakkında bilgiler verdi bende yakından inceleme fırsatı buldum sizlerle paylaşmak istedim çok detaylı olmasa da yüzeysel kullanımı anlatacağım sizlere ilk olarak nokia n9 ile aynı kasaya sahip...
  74. M@STER

Avea Hattınızdan Mesaj Gönderiliyor Hatası Çözümü

Merhaba Arkadaşlar; Avea'ya yeni geçen , sim kartı değişikliği yapan veya yeni geçecek olan arkadaşlara faydalı olur umarım. Sim kartınız sürekli "Mesaj Gönderiliyor" uyarısı veriyorsa sim kartınızda bulunan avea menü üzerinden iletişim bilgilerinizi girip göndermeyi seçerseniz bir daha uyarı...
  75. M@STER

Avea'dan her şey dahil Maksi Tarife!

Avealılarla 5.000 dakika, her yöne 5.000 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 5 GB cepten internet içinde, ayda sadece 149 TL! Avea'ya numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturalı-faturasız Avea/İşbirliği tarifelerinden geçiş yaparak Maksi Tarife'den yararlanabilirsiniz! Aylık ücret 149...
  76. M@STER

Avea Samsung Galaxy S III Cihaz Kampanyası

Samsung GALAXY S III sizi anlıyor ve üstün özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor! İnsanı en iyi anlayan teknolojiyle donatılmış Samsung GALAXY S III; kullanıcı alışkanlıklarını yeniden şekillendirecek yenilikçi özellikler sunuyor. 4.8 inç HD Super AMOLED ekranlı,8MP kamerası ve 1.9MP ön...
  77. M@STER

SamsunCell Gücümüz Sesimiz

Sadece 15 TL'ye her yöne 150 dakika, her yöne 150 SMS ve hangi takımdan olursa olsun bu tarifeye gelen herkesle sınırsız konuşma! ÜSTELİK NUMARASINI TAŞIYANLARA İLAVE HER YÖNE 100 DAKİKA + HER YÖNE 100 SMS! Siz de hemen bir Avea bayisine gelin, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız bu teklifi...
  78. M@STER

Blackberry Davis 9220 Çok Yakında Avea'da

Blackberry Davis 9220 Çok Yakında Avea'da BlackBerry 7.1 işletim sistemi , dahili bir kamera ve yeni bir ithaf BBM kısayol tuşu sayesinde, arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla gerçek zamanlı bağlantı kolaylığı Blackberry Davis 9220 Öne Çıkan özellikler: 2.44-inç'lik (320 x...
  79. M@STER

Vodafone Samsung Galaxy S III Kampanyası

Samsung GALAXY S III'e tarifenize ek avantajlı fiyatlarla sahip olun Kullanıcısını hareketlerinden tanıyan ve onu çok iyi anlayan Samsung Galaxy S III, Red tarifelerine ek ayda 49 TL'den başlayan çok avantajlı fiyatlarla. Üstelik Samsung Galaxy S III 32 GB'lık versiyonuyla ilk kez ve...
  80. M@STER

Yunanlılardan çok Afrikalı çocuklar için üzülüyorum

Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Christine Lagarde Yunanlıları daha fazla vergi ödemeye çağırdı ve Afrikalı çocuklara Yunanlılardan daha fazla üzüldüğünü söyledi. Lagarde, İngiliz Guardian gazetesinde yayımlanan mülakatında Yunanlıların ülkelerine borçlarını ödeme vaktinin geldiğini...
  81. M@STER

Avea Fenercell'den Kombine Hediyeli Tarife!

Türkiye'de bir ilk! Fenercell'den Kombine Hediyeli Tarife! Ayda sadece 150 TL'ye her yöne 2.000 dakika + 2.000 SMS + 2 GB Internet + Fenercell Tribününden Kombine! Aylık Ücret 150 TL Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 2.000 dk Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 2.000...
  82. M@STER

Sizlerden Gelen Sorular ve Cevapları S.S.S.

Merhaba Birbirinden Değerli ve Kıymetli Arkadaşlarım Cep Telefonları Ve Operatörleri Bölümünde Sizlerden bana gelen sorularınızı ve cevaplarını "Sizlerden Gelen Sorular ve Cevapları S.S.S. " başlığı altında toplayacağız hem sorularınız daha hızlı cevaplanacak hem herkes tek bir yerden arama...
  83. M@STER

Turkcell Nokia Asha 302 Cihaz Kampanyası

Nokia Asha 302, kolay mesajlaşma özellikleri ve güvenilir internet bağlantısıyla sizi ​​​arkadaşlarınız ve çevrimiçi topluluklarınıza daha fazla yakınlaştırır; kişiselleştirilebilen özellikleriyle tamamen sizi yansıtır. İnterneti ve Facebook’uyla birlikte almak isterseniz...
  84. M@STER

Duvar Tiyatro Oyunu

Ve TİYATRO... 8 Haziran Cuma saat 20.00'da Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde İlk gösterim... Oyunuma hepinizi bekliyorum dostlarım byunker
  85. M@STER

Vodafone Samsung Galaxy Pocket Cihaz Kampanyası

Android işletim sistemli Samsung Galaxy Pocket çok uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Samsung Galaxy Pocket Türkiye'de ilk defa ve sadece Vodafone'da. Konuşma alışkanlıklarınıza en uygun faturalı tarifeyi seçerek 24 ay taahhüt verin, akıllı telefon Samsung Galaxy Pocket'a çok özel fiyatlarla...
  86. M@STER

Avea İnternet Paketleri Yenilendi

Messenger'dan Skype'a Büyük Göç Başladı - Tıklayınız... Faturalı Aboneler İçin Cepten Aylık İnternet Paketleri 100 MB Aylık 8 TL AY yazıp 5555'e gönderilir. 250 MB Aylık 15 TL 250MB yazıp 5555'e gönderilir. 1 GB Aylık 19 TL 1GB yazıp 5555'e gönderilir. 2 GB Aylık 35 TL 2GB yazıp...
  87. M@STER

Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler

Bölümümüzün daha iyi yönetilmesi için moderatörlerimiz hakkındaki görüş, öneri ve şikayetlerinizi lütfen bu başlık altında belirtin. iyi forumlar
  88. M@STER

Avea Faturasız Blackberry Internet Paketleri

11 Mayıs itibariyle tüm faturasız hat sahibi müşterilerin sabırsızlıkla beklediği Faturasız Blackberry Internet Paketlerini sizlerle paylaşmak isteriz Bu kapsamda; BB Özgür Paket, BB Ekonomik Paket ve BBM paketlerini müşterilerimize sunuyoruz. – BB Özgür Paket • Paketin ücreti 16TL...
  89. M@STER

Avea Nokia Asha 300 ve 303 Cihaz Kampanyası

Şimdi SeçBeğenAl Kamu tarifesine gelip kendi seçeceği 3 paketi alana Nokia Asha'lar çok avantajlı fiyatlarla sadece Avea'da! Ayda ek 9 TL'ye Nokia Asha 300 Ayda ek 12 TL'ye Nokia Asha 303 Siz de hemen Avea bayilerine gelin, SeçBeğenAl Kamu tarifesine geçip kampanya kapsamındaki 3'lü...
  90. M@STER

Turkcell'in Yeni İpad Kampanyası

Turkcell'den Yeni İpad Kampanyası Türkiyenin İlk GSM operatörlerinden Turkcell Hızlı bir şekilde Yeni İpad kampanyası ve tarifelerini Müşterilerine sunuyor Ne kadar öderim? Kontrat Süresi: 24 ay ​ Aylık Paket Bedeli​ 250 MB internet ile​​ 1GB internet...
  91. M@STER

Fiber İnternet Kampanyaları ve Tarifeleri, Uydunet ,Superonline, TTnet

Merhaba Arkadaşlar Fiber İnternet Formumuzda servis sağlayıcıların kampanya ve tarifelerini bu sayfadan takip edebilirsiniz İlk olarak fiber internet bölümü formumuza hayırlı olsun,Teknolojinin olduğu her yerde SDN diyelim :D ve Tarifelere göz atalım arkadaşlar Uydunet: Kullandığın kadar...
  92. M@STER

Uluslar arası MMS servisi Avea'da

5 Mayıs 2012 tarihi itibariyle Avea bünyesinde ilk kez faturalı ve faturasız tüm müşterilerimize “Uluslararası MMS” servisini sunmaya başlacağız. Türkiye’den yurtdışıyla MMS arabağlantısının sağlanacağı uluslararası MMS platformu sayesinde müşterilerimiz Türkiye’den kapsama dahilindeki yabancı...
  93. M@STER

Avea Kantin Gençler bunu beğendi Tarifesi

Şimdi tüm gençlik Avea Kantin'de buluşuyor. Facebook'tan Avea Kantin grubuna katıl, 9 TL'ye tam 2000 dakika konuş! Üstelik her yöne 300 dakika, her yöne 3000 SMS ve 1 GB internet paketlerinin her biri sadece 9 TL! Kantin Paketi'ni satın almak için KANTIN yaz 4362'ye gönder, 9 TL'ye...
  94. M@STER

Avea Cep Uygulaması

AveaCep Artık Her Yerde Yanınızda!Uygulamamızı indirerek hattınızla ilgili işlemleri hiç yorulmadan kolaylıkla yapabilirsiniz. Avea müşterisiyseniz, uygulamamiz ile fatura ödemesinden, Lira paylaşmaya, bakiye sorgulamadan, tarife değişikliğine kadar hattınızla ilgili bir çok ürün ve...
  95. M@STER

Yeni İpad Yine Avea

Yeni iPad, 2 yıl boyunca sınırsız WiFi ve mobil interneti ile sadece Avea'da! Üstelik ayda 82 TL'den başlayan taksitlerle 24 ay taahhüt vererek sizde Yeni iPad sahibi olabilirsiniz. Hemen size en yakın Avea Bayi'sine gidin, paketinizi seçin, Yeni iPad'e avantajlı tekliflerle sahip olun. 24 Ay...
  96. M@STER

Htc Hd2 android wifi sorunu çözüldü

Htc Hd2 nexus romlu cihazımda wifi sorunu yaşıyordum bir kaç gündür wifi açık olmasına rağmen modemin dibinden dahi bağlanmıyordu,statik IP seçeneği işaretliymiş onu kaldırınca sorun çözüldü :D Ayarlar > Kablosuz Ağ ve Özellikler > Kablosuz ayarları > Seçenekler > Gelişmiş > Statik IP Kullan...
  97. M@STER

Tüm Kamulular'ın internet ihtiyaçları Avea'dan

Kamulular, size özel Jet teklifiyle kullandığın kadar öde; çok kullansan da paket aşımından korkma diye 1GB ve Modem 12 TL; paket aşımlarında her ek 1 GB 5 TL; Faturastop 49TL İnternet Paketi Aylık Mobil internet ve modem taksiti Paket Aşımları Kontrat Süresi Kamu Kademeli Jet...
  98. M@STER

Yeni ipad Vodafone Farkıyla

Yeni İpad Vodafone Farkıyla Sizlerle Büyüleyici retina ekranı, 5 MP iSight kamerasıyla ve ayda sadece 69 TL'den baslayan en avantajli fiyatlarla Yeni iPad Vodafone'da! Kaynak
  99. M@STER

Operatör Rekabetleri

Elimizden düşmeyen vazgeçilmezimiz olan cep telefonlarımızın Operatörleri rekabet içindeler peki bu rekabetin tüketiciye faydaları ve zararları nelerdir, düşük fiyat kaliteli hizmet getirir mi? onlar bolca reklam yaparken acaba tüketiciyi gerçekten düşünüyorlar mı?
  100. M@STER

Hadi başlayalım

Arkadaşlar bu bölümde hayatımızın vazgeçilmezi cep telefonları ve operatörleriyle ilgili şikayet öneri ve memnuniyetlerinizi yazmanızı bekliyorum tabi ki uygun bir dille elimden geldiğinden fazlasını sizlere ulaştırmaya çalışacağım ilk kampanya ve fırsatları daha reklamları olmadan sizlerle...
  101. M@STER

HTC Salsa Avea'da!

HTC Salsa'ya 250MB, 1GB ya da 4GB internet seçenekleriyle, ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.. Kampanya kapsamında, sunulan aylık kampanya bedeline aylık cihaz taksit ve aylık data paket bedeli dahildir. Aylık Kampanya Bedeli 24 AY Aylık Kampanya Bedeli 18AY 250 MB 1 GB 4...
  102. M@STER

Beni Her an Uzman tv'de görebilirsiniz

Arkadaşlar merhaba Uzman Tv Cep telefonları ve teknolojileri ile ilgili soruları cevaplayacak uzman arıyor daha önce abim satış koçu olarak 16 soru cevapladı banada teklif etti ben kendime güveniyorum ama biraz daha çalışmam gerekicek eğer ki çalışma programım uyarsa yakında uzman tv'deyim...
  103. M@STER

Avea'dan Katlayan Tarife

Ayda sadece 5 TL’ye heryöne 100 dakika sunan benzersiz faturalı konuşma paketimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız! Üstelik KatKat Paketin kademeli yapısı sayesinde sonrasındaki her 100 her yöne dakika sadece ek 5 lira olarak ücretlendirilecektir! KatKat Paket ile dakikalar hiç...
  104. M@STER

Avea'dan Samsung Galaxy Tab 7.7 Kampanyası

Super Amoled Plus ekranlı benzersiz görüntü kalitesine sahip Samsung Galaxy Tab 7.7 sadece Avea'da! Super Amoled Plus ekranlı benzersiz görüntü kalitesine ,zarif, ince ,hafif tasarıma sahip Samsung Galaxy Tab 7.7 'ye isterseniz "Tarife içi sınırsız konuşma,heryöne 1000 dk, heryöne 3000 SMS...
  105. M@STER

Avea'dan Cepte Bayram Tarifesi

Avea'dan Türkiye'de bir ilk daha! Evinde ev telefonu olana CEPTE BÜYÜK BAYRAM! Ev telefonum var diyene, Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi ile ayda 19 TL'ye Her yöne 1000 dakika, sabit hatlar yönüne 1000 dakika ya da Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesi ile 9 TL'ye Her yöne 300 dakika, sabit hatlar...
  106. M@STER

ShiftDelete.Net Ailesine sonsuz teşekkürler

Yaklaşık 1-2 yıldır shiftdelete.net takipçisiyim yeni yeni form da aktif olmaya çalışıyorum sabah kalktığımda akşam yatmadan önce takip ettiğim shiftdelete.net iş hayatımda kariyer yapma olanağı sağladı shiftdelete.net'ten öğrendiğim çoğu bilgi sayesinde şuan bir gsm operatör'ü bayisinde müdür...
  107. M@STER

Seagate GoFlex 500GB Wireless Kablosuz Harddisk

arkadaşlar Seagate GoFlex 500GB Wireless Kablosuz Harddisk çok entersan geldi alsam mı acaba ne dersiniz? bu linkten bi bakarmısınız,şimdiden teşekkürler fikirleriniz için http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/seagate-goflex-500gb-wireless-kablosuz-harddisk-55241681
  108. M@STER

Avea galaxy mini kampanyasi

Samsung Galaxy Mini, “akıllı” fiyatlarla sadece Avea’da Samsung Galaxy Mini ayda sadece 13 liradan başlayan fiyatlarla Avea’da... Samsung’un Android’de pazar lideri konumunu güçlendiren Galaxy Mini, bugünden itibaren cazip fiyatlarla Avealıların beğenisine sunuluyor Teknolojinin en son...
  109. M@STER

Avea'dan jet wifi tarifesi

İster arkadaşlarınla , ister ailenle.. Şimdi Jet WiFi ile hep birlikte internete girme zamanı! 5 Kişiye kadar aynı anda bağlantı sağlayan Jet WiFi ile birlikte sınırsız internet , Avea bayilerinde! 12 ay taahhüt veren abonelere özel Jet WiFi modem ve sınırsız internet ayda yalnızca 59TL'ye...
  110. M@STER

Avea'dan jet istasyon tarifesi

İster arkadaşlarınla , ister ailenle.. Şimdi Jet İstasyon ile hep birlikte internete girme zamanı! 8 Kişiye kadar aynı anda bağlantı sağlayan Jet İstasyon ile birlikte sınırsız internet , Avea bayilerinde! 12 ay taahhüt veren abonelere özel Jet İstasyon Router + Jet USB modem ve sınırsız...
  111. M@STER

Avea yeni nesil tarifesi

Avea'nın yeni nesil tarifesi çıktı HER YÖNE 200 DK. 2000 SMS 200 MB İNTERNET 20 TL HER YÖNE 500 DK.2000 SMS SINIRSIZ İNTERNET 30 TL (Sınırsız internet kullanımı 2 GB kullanımdan sonra 128 kbps'ye düşürülücektir)
  112. M@STER

Ttnet iptal artık bayilerde :)

​Arkadaşlar biraz önce müşteri temsilcisiyle görüştüm iptal ettirmek isterseniz TTnet bayilerinden iptal ettirebilirsiniz dedi. 2-3 gün önce bu yetkiler TTnet bayilerine verilmiş bilginiz olsun artık direk Türk telekom müdürlüğüne gitmenize gerek kalmadı yarın ilk işim bayiye gitmek veee...