Arama sonuçlarınız

1. D

IPTorrents Davetiye Dağıtımı

ipt davet edilen kişi banlanırsa davet eden de banlaniyor ona göre dvt atın
  2. D

Whatsapp Kullananlar Dikkat

vurun daha ölmedi
  3. D

Üyeliği Açık Torrent Siteleri - Üye Alımı Açık Siteler

görende magna karta yaziyo sanıcak bu ne arkadaş böyle reklam reklam gına geldi anladık amacınız ortak bi şeyde toplanmak
  4. D

R10.net Davetiye Dağıtımı

almak isteyen olursa hesap satabilirim.Davetiyesi yok yalnız 50 küsür trade'i var ...
  5. D

Davetiye İsteme Şablonu

O ne ya evlilik programına çıkar gibi :D
  6. D

Davetiye Takas

hdwing mortingen oldu daha açılmaz
  7. D

Davetiye Takas

bundan içiyomuş :D
  8. D

Davetiye Takas

ipt karşılığı hdbits isteyen arkadaş ne içtiysen bende istiyorum bu aralar kafamı dağıtmam lazım
  9. D

Davetiye Takas

biliyorum zor ama scenehd davetiyem var hdbits den sonra bulunması en zor sitedir karşılığında wihd(worldinhd) davetiyeler kapalı olduğundan hesap istiyorum.Elinde olan bilen gören duyan varsa pm atabilir.
  10. D

Davetiye Takas

Bulunmuştur.
  11. D

Davetiye Takas

Arkadaşlar SCC davetiyesi ariyorum seedboxum mevcut.Takas olarak surrealmoviez davetiyesi verebilirim site torrent sitesi değil free host olarak paylaşiliyor.Her türlü noir deneysel bağımsız western aklınıza gelebilecek türde filmler mevcutdut.Yani bir nevi karagarga'nın filehostlu hali.
  12. D

Davetiye Takas

Etmez zaten herkes arşiv için kullaniyo o siteyi. puan yetmezse bağış yapman lazım yoksa o hesap disable olur.
  13. D

Torrentler1515@gmail.com ne davetiye ne varsa

Hdbits davetiyeni gönderdim .
  14. D

Animebytes Davetiyesi

Burdab istek de bulunabilirsiniz az biraz ingilizceyle davetiye verirler. https://animebytes.tv/application.php?action=viewapp
  15. D

R10 torrent sitesi değil :)
  16. D

Davetiye Takas

cinametik karşılığı scc verebilirim.bonustan geldi davetiyenin fazla süresi yok ...
  17. D

Seedbox Nedir, Nasıl Kullanılır? - ruTorrent Kullanımı

Uzantısı .iso olan filmlerden screen alabilir miyiz ? Iso'yu unpack yapamadım herhalde izin vermiyor rutorrent.
  18. D

Davetiye Takas

Dediğim linkten asiandvdclub için başvurdun mu kavsuka
  19. D

Davetiye Takas

AsianDvDClub arayanlar burdan başvurabilir.Biraz ingilizceyle rahatça alırsınız. https://asiandvdclub.org/invite_application.php
  20. D

TorrentGui davetiyesi arıyorum.

hdbits üyesisin ve ttg mi ariyosun ? saçma olmuş biraz...
  21. D

PassThePopcorn , Sceneaccess , BitmeTV , CHDBits , What.cd Arıyorum

İşimi gören siteleri kullaniyorum.
  22. D

Kötü demedim.IPT zaten zor bulunan bir site değil private diye iyi olucak anlamına gelmiyor.Arkadaşın istediği sitelerin levelleri yüksek.O bakımdan dedim .
  23. D

Verdiğiniz sitelerin hepsini toplasanız istediğiniz bir site etmez.
  24. D

Filelist.ro ,ncore veriyorum

naci sen daha yaşiyo musun :D şuna 30 tb buna 40 tb kas diye diye bütün hesapların uçtu :scared:
  25. D

Davetiye Takas

hdsky davetiyesi ariyorum.2 tane boxum var.Ratio sorun olmaz sınavdan her türlü geçerim.Gönderebilicek olan varsa çok sevinirim.
  26. D

Davetiye İsteme Şablonu

Ben http://www.3dtorrents.org/ sitesine üyeyim ama inaktiflikten üyeliğimi pasif yapmişlar.Bağiş yapilirsa açilirmiş.
  27. D

4 adet bit-hdtv davetiyesi veriyorum

irc lerine gidip durumu anlatın açarlar hesabınızı. irc://irc.p2p-network.net/bit-hdtv?HDencode
  28. D

Davetiye Takas

iplay.ro kapandı galiba...açılmıyor 1.5 aydır.
  29. D

General Mobile Discovery Root Yapma

yüklemedim ben driver'ı o uyarıdan sonra...1. yöntemi denedim sorunsuz çalışıyor..Teşekkürler https://play.google.com/store/apps/details?id=burrows.apps.rootchecker root checker yükledim üstüne kontrol etmek için.
  30. D

ilk yöntemle yaptım...teşekkürler.
  31. D

Driver'ı yüklerken Windows şöyle bi hata veriyor ..Windows 7 Starter SP1 32 bit
  32. D

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

yok size demedim :) telefonu yeni aldım konuya mesaj yazdım takip edebilmek için.
  33. D

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

teşekkürler...takip mesajı.
  34. D

Davetiye Takas

Yetmez.
  35. D

teşekkürler....
  36. D

Davetiye İsteme Şablonu

öğretmenler gününde göndericem söz : D
  37. D

4K'yı Unutun, 8K Geliyor!

4K tvler daha evlere bile giremedi 3-5 kişide anca vardır...Şimdiden 8K haberleri gelmeye başladı. 1080p'ye devam :D
  38. D

1 tane IPT davetiye dağıtımı

düzgün fake becerebilecekler mi :D yakalanırsa davet edende banlanıyor bilgin olsun :) başına bela alırsın.Hakkını verebilecek birine vermen daha hayırlı olur. Alsın 1 haftalık seedbox 10tl felan..rahat rahat kassın,ne gerek var fake'e
  39. D

Davetiye Takas

ben yollacaktım şimdi..fakat mail adresi kayıtlı çıktı.Üye oldun galiba
  40. D

hotmail, gmail mynet maillerine davetiye gelmiyor.Domain uzantısı site olması laızm.
  41. D

Bu çakala kanmayın. http://www.ytpara.com/paypal-alis-satis-ve-onaylama/28844-satilik-ukash-acil.html#post347512
  42. D

Davetiye Takas

hd-t herkeze bonus vermiş 1 haftalığına...forumda hd-tden geçilmiyor :D
  43. D

Davetiye Takas

zamunda'da davetiye sistemi yok
  44. D

Çok merak ettim hangi materyal acaba ?
  45. D

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

ikinizede gönderdim...hayırlı olsun
  46. D

Arkadaşlar Davetiye arıyorum verirmisiniz

Kargo alıcı ödeme koşuluyla gönderirim.Adresinizi pm ile gönderin.
  47. D

What.cd Davetiye Dağıtımı

Kimseyi davet etmeyeceksin, en güzeli. İyilik yapalım derken kendimize kötülük yapmış oluyoruz.
  48. D

r10 davetiye gönderebilecek arkadaş varsa lütfen pmden ulaşabilirmi...Elimdeki yerli yabancı torentlerden istediğini verebilirim
  49. D

Awesome-HD Davetiyeleri

mülakata sokuyolar bide ya :D öss kpss CV felanda istemesinler sonra :D
  50. D

...
  51. D

Awesome-HD Davetiyeleri

ahd btn ptp what.cd bunların babaları tek birinden banlanırsanız virüs gibi hepsinden şutlaniyosunuz.
  52. D

Awesome-HD Davetiyeleri

Millet fake i basarsa olucağı o bak fux0r abak pedro's sitesine bak hdbits e adamlar en iyisini yapiyo TÜRKİYE iplerini banladı gerçi çok eski üye arkadaşlarım hdbits'te hatta encoder olan bile var ama işte adamlar acimiyo kökten çözüm . Haklılar abi engellemeye haklılar oradanda engellesinler...
  53. D

Awesome-HD Davetiyeleri

AHD den kimse davetiye yollamaz boşuna post kasmayın adamlar zaten TÜRKlere gıcık .Yakında ülkemizi de banlarlarsa şaşırmam ...
  54. D

Davetiye Takas

ncore..ptn...hd-torrents...scc davetiyeleri arıyorum karşılında torentday..ipt...tl...freshon..hdspace verebilirim.İlgilenen arkadaşlar pm atsın
  55. D

R10 davetiyesi veriyorum

hotmail ve gmaie gelmiyor davetiye zaten davetiye gönderimi bayağıdır kapalı :D
  56. D

Davetiye Takas

hdbits mi ?
  57. D

Bitmetv.org hesabı veriyorum

2 seedboxum 1 tane de dedi kullaniyorum .Evet isteğin nedir acaba ?
  58. D

Torrent-Ultra.com Davetiye Dağıtımı

8 tane davetiyem var arkadaşlar...ihtiyacı olana vericem pm atan arkadaşlar mail ile birlikte bir tane ratio örneği gösteren caps atsın.Adres çubuguna nickimi yazın herhangi bir yeri karalamayın
  59. D

Bitmetv.org hesabı veriyorum

geçenki hdwing gibi olmasın buda ? veriyorum yazıyosun altından başka bişe çıkıyor - beni şu sitede vip yap - hesabıma 5 tb up yap - şu sitede bana şu kadar upload yap vs ?
  60. D

yolladım..hayırlı olsun
  61. D

türk davetiyelerini dağıtırken pek bakmıyorum kriterlere :D yabancılara gelince burdan hiç dağıtmıyorum fxg arkadaşımızın forumundan gerçekten lazım olan varsa veriyorum :)
  62. D

aciliyet felan hikaye hocam :) laf olsun torba dolsun diye yazıyo bi çok kullanıcı.1 haftada 30 a yakın arena tr dağıttım bi çoğuda çok lazım acil vs.vs gibisinden yazmıştı hep.Davetiye ağacına girip bakıyorum 2-3 kişi anca kullanmış diğerleri hiç ellememiş bile hesaplara D: bazıları ise...
  63. D

Hdturk.org davetiyesi var mı?

önceki üyelere yokmu peki davetiye ve upload hediyesi ? baktım 0 davetiye var şu an..ilerde üyelikler kapanınca lazım olur en azından
  64. D

son davetiyemdew sana gitti,hayırlı olsun
  65. D

gönderdim...hayırlı olsun
  66. D

yolladım
  67. D

gönderildi hayırlı olsun
  68. D

PTP Davetiye İstek

kardeş ptp ve btn davetiyelerini bulman çok zor heleki bu tip forumlarda dağıtılması zaten yasak. Daha geçen gün bir ispiyoncunun yüzünden btndeki bi çok türkün hesabı banladı,divxplanette bütün konular silindi bu yüzden. Çeşitli gazelle altyapısını kullanan sitelerin davetiye forumlarında...
  69. D

yolladım..hayırlı olsun 15 tane daha davetiyem var isteyen mail adresini pm ile yollasın
  70. D

siteye bugün üye olmuşsun pat davetiye mesajı :D hadi onu esgeçtim ama ü harfli mail adresini nasıl aldın banada öğret D: u olmasın o D: duvende@hotmail.com'a davetiyen gönderildi
  71. D

Hdwing.com

arkadaşın davetiye dağıtımı değişik :P yok hesabıma 5tb up yap yok beni burda vip yap :D direk takas desen daha güzel olur milleti boşuna ümitlendirme :thumbup1:
  72. D

ARENA TR isteyenler banada pm atabilir..yalnız pm de ratio proof göstermeyenlere göndermiyorum tek şartım bu.
  73. D

davetiye isteyen arkadaşlar banada gönderirmisiniz mail şu şeklinde yazmayın...en azından bir kaç ratio proof koyun ki davetiyeyi hemen bulabilesiniz yolladım hayırlı olsun arenatr ye üye olmuşsunuz mail adresin kullanımda
  74. D

http://hdturk.org/ kısa süreliğine açık..kaçırmayın
  75. D

yolladım :) hayırlı olsun
  76. D

Merhaba Elimde 20 tane arena-tr davetiyesi bulunmakta,ihtiyacı olan arkadaşlara vermek istiyorum.İhtiyacı olan arkadaşlar konuya bir adet ve ratio örneği ( isteyen fazlada koyabilir ) gösteren caps koyarlarsa baktıktan sonra davetiyelerini gönderebilirim.Çektiğiniz capsta herhangi bir yeri...
  77. D

gmaile ve hotmaile gelmiyor : ) bende üyesiydim sonradan anladım ki içi bomboş hatta size zararı da oluyo :D
  78. D

Davetiye Takas

mail adresinizi pm ile gönderin davetiyenizi yollayım
  79. D

Davetiye Takas

...........
  80. D

Davetiye Takas

scc arıyorum karşılığında Torrentleech torrentday veya torrentshack verebilirim türk sitelerindende istediklerini verebilirim ilgilenen pm ile iletişim kursun lütfen
  81. D

Hdwing.com

özellikle wiki için istiyorum bu siteyi...hdwing veren torrentday torrentshack veya istediği bir türk torent sitesinden takas yapılır isteyen arkadaşlar pm atabilir :)
  82. D

Need For Speed Rivals Hata

arkadaşın verdiği 13.9 işinizi görecektir...bende 3870 kullanıcısıyım fakat 13.9 yüklemekle bitmiyor iş...13.9 dan sonra oyun açılmıyor directx error hatası veriyor.Halada düzeltmediler komedi
  83. D

Sceneaccess (SCC) davetiyesi verene IPT davetiyesi yollanır

madem konuyu açtın bende buraya yazayım...torrentday veya torrentshack verebilirim bende scc karşılığında...isterseniz herhangi bi türk torent sitelerindende verebilirim
  84. D

Davetiye Takas

arkadaşlar bi çok arkadaş pm atmış takas için sağolsunlar :) fakat ipt ye üye olalı 2 hafta olacak nerdeyse...ipt için değil ama başka site takasları için pm atabilirsiniz...moderatör arkadaşlara report ettim ama mesajı editlememişler. Takas için Elimdeki türk torent davetiyeleri: Arena-tr -...
  85. D

Davetiye Takas

Iptorents davetiyesi arıyorum...torrentday veya torrentshack isteyenlerle takas edebilirim.yada istediğiniz bir türk torent siteside olabilir farketmez ilgilenen pm atabilir.... ratio örneklerim http://imageshack.us/a/img837/4537/l2zp.jpg http://imageshack.us/a/img844/2316/pcr9.jpg...
  86. D

Merhaba arkadaşlar bende IPtorents davetiyesi arıyorum...Davetiyesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba. elimde torrentday ve torrentshack davetiyleri var isteyen arkadaşlar ile takasda yapabilirim,yada istediğiniz bir türk torent siteside olabilir farketmez ilgilenen pm atabilir...
  87. D

gmail,hotmail'e davetiye gelmiyor + r10 da davetiye sistemi çoktan kalktı.
  88. D

Arkadaşlar yardım

ctrl+f mi vurgula tiki
  89. D

Belgesel Sitesi Açacağım Alan Adı Arıyorum

discoverybelgesel
  90. D

En iyi oyun sitesi sizce?

miniclip ezer geçer üstünü de sifonu çeker :D
  91. D

Davetiye Takas

fake ratio dur kesin bizim Türk milletinin kafası ona çalişir anca :D
  92. D

Ben seed.st den 1 haftalık box aldım 400 gb lık 2 günde bu kadar kastım sanırım sınavı geçerim 5 güne kadar
  93. D

Torrent Gündemi - Popüler Torrentler

Rise of the Guardians - Efsane Besli (2012) 720p BluRay x264 DTS DUAL Rise of the Guardians 2012 HK BluRay 1080p AVC TrueHD7.1-CHDBits
  94. D

dual değil galiba indirmeye değmez
  95. D

Tomb Raider-SKIDROW
  96. D

Torrent Siteleri

alexa terk :D
  97. D

The Hobbit An Unexpected Journey 2012 3D BluRay 1080p AVC DTS-HDMA7 1-CHDBits chd akar
  98. D

Filelist.ro - PassThePopcorn Davetiyesi Lazım

Filelist 2 davetiyem var ama sadece vip üyelere açık
  99. D

Passthepopcorn davetiyesi lazım

karagarga varken
  100. D

Bir Upload Sitesi Arıyorum !!

mediafire !!!!
  101. D

Saol dostum ben TR ses buldum 42 gb lık onu çekiyorum şu an Resident Evil: Retribution 2012 1080p Blu-ray AVC DTS-HD MA 5.1-BLUEBIRD DISC INFO: Disc Title: Resident Evil Retribution BD BLUEBIRD Disc Size: 46 865 925 993 bytes Protection: AACS BD-Java: Yes BDInfo: 0.5.8 PLAYLIST REPORT...
  102. D

Tr ses var mı
  103. D

Revolutiontt Davetiye Dağıtımı

Türkler fake ratio sever die :D
  104. D

SCC ve BTN Davetiyeleri Arıyorum

kontendoo önerdiklerin btn'nun yanına bile yaklaşamaz.Gene de inş bulursun.
  105. D

evet ya ftp süpermiş 200 gb lık oyun çekiyorum ftp den dosyayı kendime gönderiyorum ama hala seed devam ediyo süper :biggrin:
  106. D

Arkadaşlar seedboz dan mesela oyun çektim iso bunu nsl kendi makinama aticam resimdeki gibi yaptm ama tarayıcıdan atiyo idman fln desteklemiyor mu
  107. D

Counter Strike Global Offensive MACOSX-MONEY
  108. D

Revolutiontt ve SceneAccess davetiyesi olanlar

Ban sebebi bizim millet seed sevmez insin de kapiyim hem o hemde alayı fake ratiocu :D adam siteye uye oluyo olduğu gün banned ratioya bi bakiyorum 24 saat olmadan 500 gb uplamiş :D evet paralı seed.st den aliyorum 2 tane 10gbit-ssd 1 tane de 1gbit-ssd.Ratio sorunum hiç yok :D
  109. D

En büyük torrent sitesi hangisi ?

neye göre en büyük oyunda bitgamer filmde taritşilir çin siteleri sağlam ama ben chdbits kullaniyorum zamunda nın bir özelliği yok yani genel olarak dersen sceneacess paketleri derim
  110. D

Revolutiontt ve SceneAccess davetiyesi olanlar

revott yi salla adamlar bizi istemiyo Türkiye ipleri banlı bizi istemeyini biz hiç istemeyiz. Dün scc de Scene Legend oldum. Upload gerçekten zor bende 3 tane seedbox bi tane de dedicated var düşün : )
  111. D

Yeni nesil saatiniz...

kaynak da belirtseniz iyi olurdu