Arama sonuçlarınız

1. U

Ucuz Ekranlı Ses Çalar :)

Merhaba arkadaşlar; Arabam için ucuz yollu içinden ekran çıkan teyp inceledim ama karasız kalıp sizlere danışmayı uygun gördüm. Kamosonic KS-7910 7" Indash Tv Bluetooth USB SD, ROADSTAR RD8410N, Navitech BTV-7400 arkadaşlar bu ürünleri kullanan, iyi ve kötü deneyimi olan var mı? yardımcı...
  2. U

Bu nasıl iştir biri bana anlatsın.

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] Arkadaşlar benim bilgisayarımın işlemcisi i7 2670qm, ama core tempde 2800qm oluyor bilen varmı sebebini ?
  3. U

Asus n55sl neden sitesinde tek w7 64bit desteği var

Arkadaşlar asus sitesinde n55sl modelin neden W7 64 bit desteiği var sadece ben xp istiyorum belki olmazmı şimdi?
  4. U

Solidworks ssd ile hızlanır mı?

Selam arkadaşlar. Bende asus N55SL S1011v model laptop var. Çoğunlukla solidworks çalışıyorum ve haliyle yavaş kalıyor. Bilgisayarı aldığımda ssd ile 8 gb daha ram al işini görür dediler. Sizce alsam solidworks de işe yararmı?
  5. U

Ekran kartı Sürücüsünü Nasıl Yüklerim

Arkadaşlar yeni aldığım asus N55sl pc birden ekran kartı driverını sildi onu yükledim düzeldi ama şimdi dvd rom çalışmıyor. programlar bir acaip çalışıyor. format atmam lazım dvdrom la ilgili yardıcı olabilcek varmı?
  6. U

Asus N55SL-S1011v iş yaparmı ?

Selam arkadaşlar. asus n55sl bi anlık hışımla aldım ama sanki biraz kasıyor. Solidworksde iç açıcı gelmedi acaba kapatılması gereken bişeyler mi var? yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür.
  7. U

İphone da solidworks

Selam arkadaşlar iphone da solidworks dosyalarını açıp görebilceğimiz veya işlem yapabileceğimiz bir program bilen var mı?
  8. U

İphone safari sorunu

Arkadaşlar merhaba, Geçenlerde iphone 4s aldım sonra jailbreak yaptırdım ama 1 hafta sonra safariden face çalısmaz oldu, bende bu yeni cıkan 5.1 i yükledim ama sorun devam ediyor. Yardımcı olabilcek olan varmı?
  9. U

Web siteyi aramalarda üst sıralara çıkarmak

Selam arkadaşlar yeni bir site kurdum( hiçte bilgim yok). www.pro-sanmakinalar.com adlı benden 90 lira aldılar. Gayet basit paketler yapmışlar. Düzenledim ama iyimi ettim bilmiyorum googleda cıkmıyor. Nasıl bu siteyi aramalarda öne alabilirim önerisi olan varmı?
  10. U

Bit locker sorunu

arkadaşlar merhaba bit locker açılmıyor pc kapanıyor yardımcı olabilecek varmı?
  11. U

Ahizeden ses gelmiyor

Merhaba arkadaşlar. C5 03 telefonumdan ahizeden ses gelmiyor ama hoparlörü açınca geliyor. Yardım edebilecek olan varmı?
  12. U

Ekran kart sorunu

arkadaslar ekran kartım 8600m gs idi 8600m gt aldım taktım ama son driveri yükleyince ekranda dalgalanma oluyor. birde hangi driveri yüklesem önceden oynadıgım oyunları oynayamıyorum. ilk 5 dakka güzel sonra kasıyor. neden olabilir yardım edermisiniz?
  13. U

Codecavil sorunu

Merhaba; Arkadaşlar 800mb divx die film indirdim ama çalıştırmaya kalkınca bana codecavil yazılı 4 dakikalık video cıkıo nedir bilen varmı?
  14. U

Emeklinin Çift Maaş Sevinci Kursağında Kaldı

bak bide faiz uygulucakmıs :cursing: hem hata yapıolar hemde sorumlusu sen oluyorsun:angry:
  15. U

Masaüstü gelmiyor?

Selam arkadaşlar. Yeni ekran kartı aldım laptopuma ama taktığımda masaüstü simgelerini getiremedim. Acer 5920, 8600m gs idi ben gt taktım ve nvidiadan indirdim driveri yok olmadı? neler ettiysem masaüstü simgeleri çıkmıyor, beyaz bi ekran var devamlı ama videoda izliyorum resimler, dosyalarda...
  16. U

5920G ekran gelmiyor

Arkadaşlar Acer 5920G ekran kartım yandı, daha sonra bende ekran kartı sürücüsünü kaldırdım mutlu mesut kullanıyordum pcmi. Ama geçen hafta birden görüntü gitti hiç gelmiyor. Böle bi sorunla karşılaşan oldumu?
  17. U

Herkese merhaba

Arkadaşlar en sonunda üye olabildim :cool: