Arama sonuçlarınız

1. B

2 Adet BiTTuRK.Net Davetiyesi

4 te benim olsun bari!!!!
  2. B

Battlefield 3 - Fault Line Series Videosu

oyun bomba gibi değil atom bombası gibi geliyo.....bak yiğen(cod) koltuğun sallanmaya başlıyor:)
  3. B

Oyun dünyasında bu ay (Mart)

nevuser bu oyunun pc fiyatı 80 tl civarı ama sana 80+35tl ye patlayacak:(
  4. B

Screenr.com. PC ekranındakileri çek-kaydet-paylaş.

arkadaşım siteye giriş yapmadan bi denme yaptım gayet kaliteli video kayıt yapıyor.Fakat giriş yaptıktan sonra 5 dk fazlasına izin veriyormu ve bu videoları youtube gibi sitelere gönxderelebiliyor muyuz bu videları biligsayarımıza indirebiliyor muyuz
  5. B

Battlefield 3 Ekran Görüntüleri

anlaşılan yine bomba gibi olacak bad company 2 çok begenmiştim:9
  6. B

[Kampanya] Internet Download Manager

http://www.haberokur.com/haber-Internetten-korsan-film-indiren-yandi-145622/ haberine yorum yaptım:)(by_linux)
  7. B

Gittigidiyor yakında batar

"Alternatifi olmadığından atını istediği gibi koşturuyor" demişsiniz tabiki en büyük rakibi sahibinde.com gittigidiyor'u sollamak üzere:)
  8. B

Crysis 2 PC demosu 1 Mart'ta

arkadaşlar 1 martta çıkacak demo sp yoksa mp demo mu?
  9. B

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

buradaki yorumların %90 nına baktımğımda hepsiburada ile ilgili olumsuz yorum yapılmış ama tr en büyük alışveriş sitesi günde ortalama 4000 sipariş veriliyor buda ürünlerin tedarik sürecinde sıkıntıya neden oluyor ayrıca piyasaya göre çok pahalı deniyor ben sahsen öyle büyük bir fark görmedim...
  10. B

Laptop alırken windows'a para vermeyin

bir arkadaşım laptop almıştı vista yüklüydü dava actı baya uzun sürdü ama sonun da 160 tl aldı(2 sene önce):)
  11. B

Yeni Kategori Önerilerinizi Bekliyoruz

3d ile ilgili bir bölüm olabilir autocad,3ds max vb programlarla ilgili konular sorunlar istekler ve bu programlarla yapılan çalışmaların yayımlandığı bir bölüm olabilir:)
  12. B

1 TB HDD çalışmıyor yardım edin lütfen..

İçinde önemli bir veri yoksa biçimlendir ve açmayı dene eğer önemli dosyaların varsa o zaman şunları dene: -PC Tools Disk Suite indir ve onunla diski formatlamadan kurtarmayı dene... -Yada sadece dosyları kurtarmayı dene kurtarabilirsen biçimlendirme zaten kolay dosyalarını kurtarmak için...
  13. B

XP logo sınama sorunu

ya arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yok mu acil:(
  14. B

Hangi Ekran Kartını kullanıyoruz?

Nvidia 8400 gs kullanıyorum ama yeni pc alırsam kesinlikle ati:)
  15. B

XP logo sınama sorunu

ekran kartından oldugunu sanmam 1 hafta önce envidia nın sitesinden indirip kurdum
  16. B

XP logo sınama sorunu

arkadaşlar win xp sp3 kullanıyorum direct x 9 kurarken windows logo sınamayı geçemedi;yükleme tamalanmıyacak diye uyarı veriyor farklı yerlerden dx 9 indirdim sonuç aynı lütfen yardım edin
  17. B

Treyarch: MW 2 bizim ilham kaynağımız

ubisoftun en nefret etiğim oyun serisidir ghost recon beş para etmez:)
  18. B

Killzone 3 vs Crysis 2

kilzone 3 sadece ps3 için oysa crysis 2 pc sürümüde çıkacak yüksek e-kartlarında crysis tabiki muhteşem olacak kilzone ise sadece ps3 verdiği kadar olur:)
  19. B

Treyarch: MW 2 bizim ilham kaynağımız

madem ilhan kaynagıydı niye cod 7 niye o kadar berbat :(
  20. B

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

hawx 2,ace combat olabilir:)
  21. B

Hangi İşletim Sistemlerini Kullanıyorsunuz (2011)

şuan xp ve ubuntu kullanıyorum fakat yeni bir pc aldığımda kesin win 7 kullancam:)
  22. B

Laptop upgrade

kardeş eğer destekliyorsa 2 gb ram yap ama desteklemiyosa garanti 1 gb ta yükseltirsin daha yeni bir ekran kartını sahibinden.com da bulabilirsin yada e-bay.com bulursun ram ve ekran kartının ortalama maliyeti 300 tl dir Fakat unutmamak gerekir ki bunları yapınca laptobun canavar olmayacak...
  23. B

Reklamda oynadı, 16 kanala ceza getirdi

Aynen katılıyorum:) tv kanalları saçma sapan dizilerler dolu........:):thumbup1:
  24. B

Bilgisayarınız hangi oyunlar için uygun.?

bu site tam olarak sisteminizin oyunlarla uyumunu ölçemiyor Örneğin; Far cry 2 için sistemime fail dedi işlemci yetersiz dedi fakat oyunu high modda hiç donmadan oynuyorum,ama yinede işe yarıyor:)
  25. B

Battlefield 3 yapımcısı ; "Call of Duty Geçilemez.."

ben bf bad company 2 oynayıp bitirdim,öncesinde cod 6 yıda oynamıştım cod 6 ya göre çok daha güzel ve gerçekçi bad company 3 sabırsızlıkla bekliyorum:)
  26. B

Ekran kartı hakkında

arkadaşlar laptubumda nvıdıa 8400 512 mb video card var en son güncelleştirmelerini yükledim birden 746 mb yükseldi bu ne anlama geliyor ve bunun bir performans artışı olur mu?
  27. B

Pardus 2011 RC Duyuruldu!

ben daha önce pardus 2008 kullanıyorudum.daha sonra ubuntuyla tanıştım parduse göre daha güzel,daha hızlı ve kullnışlı bence pardusun geliştiricileri arayüzden çok pardusun alt yapısı geliştirmeliler.Nitekim ubuntuda çok basit bir arayüz olmasına reğmen dünyada en çok kullanlan linux tabalı...
  28. B

Show TV'den Muhteşem Yüzyıl açıklaması!

işte yine saçma sapan bir dizi,sözde "tarihi gerçeklerden esinlenerek dramatik bir kurgu ile seyirciye yansıttığı ortaya çıktı. " diye açıklama yapılmış katiyen yalan!:cursing:
  29. B

Ceplere Sığan Projektör

güzel bir ürün fakat lamba ömrü ne kadar belittilmemiş:huh:
  30. B

Hepsiburada.com'dan şikayeti olan varmı ??

ben hepsiburada'dan 3 defa alışveriş yaptım 3-4 gün içinde geldi hiç bir sorun çıkmadı:)
  31. B

2011 Security Suite en iyisi hangisi ?

kardeşim bu ankette niye avira internet Security yok ya :(:(
  32. B

Ortak internet kullanımı

sanki ttnet bilmiyor bunu ,smile adls de biliyor Ama müşteri kaybetmmek için bunu görmezden geliyorlar sahsen bende ortak kullanıyorum bir defasında bir sorun için servis eve geldi ve hiç bir şey denilmedi....:):) en azından bana bişi demediler:)
  33. B

Laptop ta bluetooth Sorunu?

kardeş dediğin driver zaten yüklü 2. yol denedim ordada zaten otomatik diye ayarlanmış win 7 geçim diyorum ama kasılır rahat 3ds max çalışamam yad photosop:(
  34. B

Laptop ta bluetooth Sorunu?

Arkadaşlar benim Acer aspire 5720g laptubm var.Şu bluetooth sorununu bi türlü çözemedim.bluetooth tuşuna basınca ekranda aygıt yok diyor.Görev çubungundaki bt simgesine tıklayınca bluetooth dvice not found......diye başlayan bir uyarı veriyor.telefonun bluetooth açık oldgu halde bulmuyor.Sorun...
  35. B

Ram yükseltme

arkadaşlar acer aspire laptobum var laptopta 2 gb ddr2 800mhz ram var ;4 gb e kadar destekliyor 4 gb ta yükseltirsem gözle görülür bir performans artışı olurmu açılış hızı ps veya alterefect gibi programlarda daha verimli çalışırmı yoksa degmez mi?
  36. B

Tivibu tadında site NARTV (YILDIZ TV)

siteyi baya begendim inşallah kanal sayısı artar:):wink:
  37. B

Philips mp4

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?tmplt=ePlatform%20-%20Philips&scy=TR&slg=TUR&mid=Link_Software&session=20091203224453_66.249.65.3&ctn=SA3113/02&dct=MCS&did=ENG&file=/files/s/sa3113_02/sa3113_02_mcr_eng.htm _______________________ linkindeki 81.83 mb lik dosyayı indir mp4...
  38. B

Exell 2007 acil yardım?

arkadaşlar exell 2007 de dosya açıyorum saçma sapan bi sayfa çıkıyo .karakterler bozuk falan...... exell 2003 te böyle bir sorun yoktu.Bu sorunu nasıl çözebilirim Lütfen yardım edin(şimdiden teşekkurler...)
  39. B

En iyi Laptop markaları hangisi?

paran varsa asus yyada hp paran yook daha ekoonomikk bişi arıyoorsan acer başkasını tanımam.....:thumbup1:
  40. B

Pdf Okuyucu Tavsiye

foxit reader dışındakiler yalan daha iyisi yok:thumbup:............
  41. B

Türkiye'nin İlk 3d Televizyonu Üretildi

ya arkadaşlar zaten firmaların %90 başvurdugu yöntemdir.....En ucuza nasıl uretip satarım hesabı.....
  42. B

Assassin's Creed Brotherhood E3 Video

assains creed ubisoft un en guzel oyunlarında biri ....a-c 3 daha etkieyici olsun diye fragmanı gerçek film gibi çekmişler....3d degil.....:):thumbup:
  43. B

Gran Turismo 5 Görselleriyle Büyülüyor!

g.trusmonun en büyük rakibi bence EA nın NFS Hot Pursuıt oyunu alcaktır....:thumbdown:
  44. B

Part Indirme

mipony kullanmanı önrririm rapidshare,hotfile......bir çok siteden inbdirme yapıyor hızı gayet iyi.... http://www.mipony.net/downloads/Mipony-Installer.exe bu linkten son sürümünü indirebilirsin....:thumbup:
  45. B

Site yapmaya çalışıyorum. Yardım edebilir misiniz?

1 yıldır web tasarımla ugraşıyorum ama açıkçası boş iş...Her gelen web tasarıma gidiyor.Bnde web tasarım zırvalıgını bırakıp 3d modelleme ve animasyon üzerine çalışıyorum:)
  46. B

evet diyenlerin sayısı artı.....:):)
  47. B

Ücretsiz web alanı arıyorum

vatan sagolsun:):)
  48. B

Davetiye hakkında.......

bende 50tane var.....:)
  49. B

iyide 3d bölümü olmada kimse paylaşım yapmazki....açılsaydı çok iyi olacaktı.Eminim açıldıktan sonra ilgi görecektir...
  50. B

valla dogru diyosun.tk lı bi müzik sitesi kurdum okadar ugraştım 1 hafta sonra site reklam tabelasına döndü ve göçtü
  51. B

moderatörler 3d bölümü istiyoruz..........
  52. B

forumda maşşalah herşey var :clap:ama 3d konusunda hiç bişi yok 3d meraklılarıda kendini ilgilendirecek bişiler bulsun....
  53. B

çok sagol anlaşılan para varsa alan çok:)
  54. B

arkadaşlar yaptıgım siteleri yayımlayabilecegim 20-30mb'lik web alanı veren siteler varmı? bilgisi olan lütfen paylaşsın.....:)
  55. B

Şok !!! Bursaspor cezalı futbolcu oynattığı için hükmen mağlup sayılacak

ya beyler anlamadım gitti nedir bu topla işiniz o yenmiş bu sampiyon olmuş bizene.....:closedeyes:
  56. B

Pes 2010 Türkçe Spiker(ler) Çıktı!

inşalah bu yama düzgündür. indirip denicem...
  57. B

Acil yardım-ASP.net-veri tabanı

teşekurler yusher denicem verdiğin kodu inşallah hata vermez...:)
  58. B

connection string kullanıyorum fakat select from satırında sürekli hataveriyo onca kaynaga baktım hatayı düzeltemedim...
  59. B

Player yardım bekliyorum?

bs player i kullanabilirsin
  60. B

arkadaşlar asp.net te veri tabanında sorgulama yapmam lazım emlak sitesi için, sürekli hata veriyor bu konuda bilgisi olan lütfen yarıdm etsin
  61. B

Combobox veri tabanına bağlama

vb de bunu kodsuz yapabilirsin.Combobox u forma ekledikten sonra kenarında ki küçük oka tıklayıp use data bound items seçenegini aktif hale getir ardından data source kısmından veri tabanının yolunun göster......:thumbup:
  62. B

En popüler ilk 5 siteniz

www.shiftdelete.net www.google.com www.youtube.com www.sanalkurs.net www.webdunyam.net
  63. B

Samsung'dan 32 GB Ram

fantastik bir pc ye sahip olmak isteyenler içindir:)
  64. B

HD video sorunu

Anlaşılan pc yi degiştirmenin vakti geldi:wink:
  65. B

4 MB İşletim Sistemi

ilginç ama gerçek......
  66. B

Oyun Tavsiyeleri ve Oyun tavsiye İstekleri

kardeş sana oyun dayanmıyo anlaşılan bagımlı olmuşsun...
  67. B

HD video sorunu

arkadaşlar hd videoları dona dona izliyorum bu neden kaynaklanıyor video oynatıcılarından mı yoksa ekran kartındanmı ekran kartım intell onboard yardımcı olursanız sevinirim...