Arama sonuçlarınız

1. F

Need for Speed: Shift PC İnceleme - SDN

hadı ya anca yaza oynarım artık bende. Yardımın ıcın cok tesekkurler senı de bıraz yordum ama. Kusura bakma. Istersen msn mı ekle ordan da konusuruz tanısırız bir sorun felan olursa sana danısırım tabı bı mahsuru yoksa? yazım mi msn? ---------- saat 22:15 eklendi ---------- önceki mesaj...
  2. F

http://i39.tinypic.com/309popg.png sımdı oldu mu ekran kartı ozellıklerı nasıl ?
  3. F

resim nasıl yukluyoruz buraya?
  4. F

run yazdım boyle bıse cıktı napcam ---------- saat 21:07 eklendi ---------- önceki mesaj saat 21:02 eklenmişti ---------- tamam buldum Radeon X300/X550/X1050 series ATI 4000mhz nasıl ekran kartı ?
  5. F

ekran kartının tam ozelliğini bilmiyorum. windows 7 de ekran kartı özelliklerine nerden giriliyor ? ---------- saat 20:52 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:51 eklenmişti ---------- hmm teşekkürler yardımcı oldugun ıcın. ılk ıs bı ram almak olacak benim o zman
  6. F

Ben oyunu yükledim.crack de yaptım oyun acılıyormus gıbı sıyah ekran gelıyor daha sonra program calısmayı durdurdu dıye bır yazı gelıyor cıkıyor.ne yapmam gerekiyor.sistem özellikleri yetersiz mi acaba? özellıkler bunlar : Windows7 1GB RAM İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3800 + 2.40 GHz...