Yardım Üç telefon arasında kaldım, yardımcı olur musunuz? Xiaomi Poco X6 Pro, Poco F5 Pro, Note 13T Pro+

NapperC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba, bu gün akşam telefon alacağım. "Xiaomi Poco X6 Pro 5G", "Xiaomi Poco F5 Pro 5G", "Xiaomi Note 13T Pro Plus 5G" arasında kaldım. Benim için günlük pil ömrü daha ön plandır. Sonra video ve sonra ise fotoğraf gelmektedir. Gerçekten ben karar veremedim. Genellikle internet gezinmeleri ve video izlemeler için kullanacağım. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,742
Bu üçü arasında kaldığına göre üçü de işini görüyor.

bu durumda en ucuz hangisi ise onu al, paranın arta kalanı ile de hisse senedi alıp yatırım yap

NapperC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Burada bahsettiğiniz telefon Redmi Note 13 Pro Plus olabilir mi?
Hayır "Xiaomi Redmi 13T Pro+ 5G"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu üçü arasında kaldığına göre üçü de işini görüyor.

bu durumda en ucuz hangisi ise onu al, paranın arta kalanı ile de hisse senedi alıp yatırım yap
Üçündne birinin iş gördüğünü bildiğim için kararsız kaldım. Yani net cevaplar vermeyecekseniz bence hiç konuya cevap yazmayın

Son düzenleme:

53'lük Genç

Profesör
Reaksiyon puanı
615
Ben olsam Samsung cihazlara yönelirim.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,479
Hayır "Xiaomi Redmi 13T Pro+ 5G"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üçündne birinin iş gördüğünü bildiğim için kararsız kaldım. Yani net cevaplar vermeyecekseniz bence hiç konuya cevap yazmayın
Redmi 13T Pro+'ı almanızı öneririm.

NapperC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Redmi 13T Pro+'ı almanızı öneririm.
Peki neden 13T'yi önerdiniz? Poco'lar orta segment değil mi daha güçlüler diye biliyorum. Redmi'ler Pocolardan daha alt segmentte diye biliyorum. Nedenini şu yüzden soruyorum. Biraz bu konuda hem ikna olmak istiyorum hem de biraz bilgilenmek istiyorum.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,479
Peki neden 13T'yi önerdiniz? Poco'lar orta segment değil mi daha güçlüler diye biliyorum. Redmi'ler Pocolardan daha alt segmentte diye biliyorum. Nedenini şu yüzden soruyorum. Biraz bu konuda hem ikna olmak istiyorum hem de biraz bilgilenmek istiyorum.
Günlük kullanım için daha uygunlar.