Haber Maç Sonucu: Galatasaray 0 - 1 Fenerbahçe

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
684
Konya ve galatasaraya bir puan yetiyor o yüzden ben sanmıyorum galatasarayın kaybedeceğine

Hocam deme öyle sonra yine şike var dersiniz :D. İkinci ligde bir maçta, aynı durumda iki takım arasında oynana maçta şut bile atılmamış. Geçen burada konusu geçmişti o geldi aklıma :D

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,826
Hocam deme öyle sonra yine şike var dersiniz :D. İkinci ligde bir maçta, aynı durumda iki takım arasında oynana maçta şut bile atılmamış. Geçen burada konusu geçmişti o geldi aklıma :D
Şikelik bir durum yok ki iki takımında işine yaradığı için bozmazlar yani

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
684
Şikelik bir durum yok ki iki takımında işine yaradığı için bozmazlar yani

Şikelik olsa şike yapılır ama. Büyük takımların hepsi yapmıştır illaki. Hele son maç şampiyonluk maçıysa kesin bir şeyler döner.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
Bizi uykumuzdan da ettiler, gece gece Aykut Kocaman Sad Edit gibi takılıyorum Bravo çocuklar.

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
Şikelik olsa şike yapılır ama. Büyük takımların hepsi yapmıştır illaki. Hele son maç şampiyonluk maçıysa kesin bir şeyler döner.
Hocam konudan bağımsız Hagi ile İcardi'yi kıyaslayanlar vardı, Hagi Şu an Galatasaray forması giyen güncel oyuncuların hepsinden 10 gömlek üstün bir futbolcu, yaşım belki canlı izlemeye yetmedi ama dinlediğim büyüklerim, maç kötü giderken takımı ateşlemesini bilen lider oyuncu olduğunu söylüyor. Galatasaray'da şu an takımı ateşleyecek Ne Melo ne De Hagi gibi oyuncu yok.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,332

Valla hocam kesin bir seyler donecekse FB'nin son macla kaybettigi pek cok sampiyonluk maci var en buyuk ornegi Denizli. Demekki donmuyormus.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,826
Valla hocam kesin bir seyler donecekse FB'nin son macla kaybettigi pek cok sampiyonluk maci var en buyuk ornegi Denizli. Demekki donmuyormus.
teşvik suç olmasa Ali koç iki hisse verirdi Konya en az 2 farkla yenerdi :D

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
684
Demek istediğim hem üst sıradaki takımlar, hem de alt sıradaki takımlar, şampiyonluk ve düşme potasındaki takımlar arasında illa ki bir şeyler dönüyordur. Şimdi bana birisi dese ki Galatasaray ile Konyaspor konuşmadı, inanmam. İlla konuşmuşlardır ya.