Haber Konu

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
??? bu videoyu bende gördüm ama gizli sekme açınca olmuyor olabilir. Ayrıca bunun SDN forum ile alakalı birşey olduğunu sanmıyorum.

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,594
Mikrofona basıyoruz ve tarayıcı bizden izin istemeden, güzelce çalışıyor.
İzin istiyor. Önceden izin verdiyseniz bir daha sormayacaktır.

Şu an SDN'nin, Facebook ile ilişkisini araştırıyorum.
Facebook reklamları kullanılıyor olabilir.
Facebook kullanıyorsanız söylediğiniz kelimelerin reklam olarak karşınıza çıkması normal.

Ekli dosyalar

• Screenshot_27.png
    Screenshot_27.png
    8.5 KB · Görüntüleme: 249
Son düzenleme:

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Gerçek insan dinlemiyor sonuçta sıkıntı yok yani bütün kullanıcılara teker teker dinleyecek birini tutmayacaklarına göre

Muz Art

Cezalı
Cezalı
Reaksiyon puanı
42
Aynısını Youtube da yapıyor bence. Rus salatası yerken bir rusun videosu çıktı.

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Bende mikrafonu kullanabilirmiyim diye sordu.

Reaksiyon puanı
1,338

ByEmil

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Okuduğum bölüm olan Siber Güvenlik ve Bilişim'de, bazı yetenekler edindim.
Para verip de, kullanılan türlerden yetenekler bunlar (keşke Türkçe de öğretselerdi).

Günler önce SDN Forum, yeni yetenekler kazanmaya başladı. Ama bu yeteneklerden sadece 1 tanesi çok önemliydi.
Sesle yazma.

Çok enteresan geldi. Sonra aklıma, okulda gördüğümüz bir ders geldi;

Bende aklımda kalan şeyler ile yola işe koyuldum: "Nedir bu ne değildir? Bu da Google gibi izinsiz mi dinliyor. Her seferinde karı kız reklamları mı göreceğiz? 100 kavanoz bal 5 TL reklamları ya da 3 hafta da 10 metre reklamları mı göreceğiz yine?" diye söylendim.

Sesli yazmaya bastım ve dedim ki "Sevgilimden ayrıldım". Sonra sayfayı yenile yaptım. Birde ne göreyim?
Whatsapp reklamları, Zuck'ın olduğu reklamlar. İlk başta anlam veremedim. Ama sonra Zuck'ın gelene geçene "Yenge güzelmiş" mesajı attığını biliyordum.
Meğer ortak noktası buymuş.

Dikkat edin. Sakın kullanmayın. Bazılarınız kullanamıyor. Kıyak yaptım. Sevildiklerini bilsinler. Hadi yine iyisiniz.

izin istiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reklamlar facebook reklamları olabilir demişlerdi ama değil.
Ekli dosyayı görüntüle 133520
Facebook hariç her şey var.
kullandığın dağıtımın adı ne

Son düzenleme:

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
Para verip de, kullanılan türlerden yetenekler bunlar (keşke Türkçe de öğretselerdi).

Günler önce SDN Forum, yeni yetenekler kazanmaya başladı. Ama bu yeteneklerden sadece 1 tanesi çok önemliydi.
Sesle yazma.

Bende aklımda kalan şeyler ile yola işe koyuldum: "Nedir bu ne değildir? Bu da Google gibi izinsiz mi dinliyor. Her seferinde karı kız reklamları mı göreceğiz? 100 kavanoz bal 5 TL reklamları ya da 3 hafta da 10 metre reklamları mı göreceğiz yine?" diye söylendim.

Sesli yazmaya bastım ve dedim ki "Sevgilimden ayrıldım". Sonra sayfayı yenile yaptım. Birde ne göreyim?
Whatsapp reklamları, Zuck'ın olduğu reklamlar. İlk başta anlam veremedim. Ama sonra Zuck'ın gelene geçene "Yenge güzelmiş" mesajı attığını biliyordum.

Dikkat edin. Sakın kullanmayın. Bazılarınız kullanamıyor. Kıyak yaptım. Sevildiklerini bilsinler. Hadi yine iyisiniz.

ciddi ciddi okuyordum başta lan :dd

Reaksiyon puanı
10,327
Hocam, gülmekten öldüm demektir anlamı. Alışkanlık olmuş. Komik ve ya komik gibi olan şeylere otomatik "XD" yapıştırıyorum.
İyi de yeğenim emojiler ne güne duruyor? Çeşit çeşit, cins cins hem de. Çok gülmek için kahkaha emojisi, az gülmek için tebessüm emojisi... XD'yi nerden buldun, nasıl bir anlam yükledin çok şaşırdım valla! :)

SleeepyJosef

Asistan
Reaksiyon puanı
77
İyi de yeğenim emojiler ne güne duruyor? Çeşit çeşit, cins cins hem de. Çok gülmek için kahkaha emojisi, az gülmek için tebessüm emojisi... XD'yi nerden buldun, nasıl bir anlam yükledin çok şaşırdım valla! :)
aslında emojiye basmak pratik değil mesela":D" kullanınca gülmek demek.Anlamı da yan bakınca çıkıyor yan bakınca gülümseyen yüz.En pratiği ise klavyedeki tüm tuşlara basmak o da gülmek demek :D

Assad Najjar

Profesör
Reaksiyon puanı
2,303
Bakıyorum ki birileri Youtube'tan nygma izleyip gelmiş.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Sesle yazma.

Ben bir ara telefonda Google'ın dinlemesini engellemiştim bir süre sonra telefon uygulamaları dışında her şey silinmişti.