Haber Dursun Özbek, Ali Koç ve Erden Timur'un federasyonda yaşadığı gerginliği anlattı

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,479
🗣 Dursun Özbek:

Federasyonda bir olay yaşadık. Ali Bey, şiddetle kalktı ve Erden’e ‘Ben seni mahvedeceğim. Sen Koç Ailesi’ni tanımıyorsun.’ dedi. Ben de kalktım ve ‘Sen ne diyorsun, sen kimsin? Haddini bil, otur aşağıya!’ dedim. Tık, aşağıya.

IMG_0116.png

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,332
Aynen kesinlikle yuzde 100 olarak oyle demistir.

Yahya Furkan

Profesör
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
3,479

aşkınyolcusu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,610
Sıkıldım bu polemliklerden, iki tarafta sükunetli olsa iyi olur, dün Tekirdağ'da maçtan sonra kavga çıktı, insanlar birbirine zarar veriyor, koca koca adamlar birbirine küfür ediyor, bıktım.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,332
Komedi filmi sahnesi gibi. :D

Kaybedilen maci ve ne kadar kotu olduklarini unutturmak icin olayi bambaska yerlere cekiyorlar. Dunku mactan sonra da hala bizi ittirilmekle itham edebiliyor bu adam. Mactan once atip tutuyordu aslan kesiliyordu. Bu ligin enayisi biziz. Kadikoy'de bizi yenen diledigi gibi kutlamasini yapiyor, bayragini aciyor, oyuncusunu havaya atiyor aynisini biz yapalim deyince yok. Bastan futbolcularin sahaya cikip taraftarin onune gitmesine izin verilse zaten Ali Koc stada bile gelmeyecek, olay kapanip gidecek. Sen buna izin vermezsen adam gelir haliyle. Yok silahli adamlar varmis yok soyle olmus yok boyle olmus. Yahu orada Ali Koc'un korumalari da var ve bu adamlarin silah ruhsatlari var zaten. Sanki bunlar silahlarini cikarmislar da milletin kafasina dayamislar stada girmek icin. Taraftar kendilerine elestiri yoneltmesin diye hedefi baskalarina ceviriyorlar.