Soru 26.000 TL'lik telefon için kredi mi, ek hesap mı?

Reaksiyon puanı
4,325
Ne kadar zaman kullanıldı
Onu sormadım ama en kötü 2020 den beridir kullanılıyordur, kulak ahizesi leş zaten belki kirdendir Ankara sarsan iletişime gidecem artık patlaksa temizlettiririm hemde temizlettiririm.

birkaç kez konuştum sesim insanlara çok iyi gidiyor kesilme şebeke sorunu yok, değişen olmamış zaten YouTube açınca ses iyi ama kulak ahizesi cızırtılı sadece.

Eski sahibinde nasıl bir kulak varsa bu kadar sarı pislik görmedim hiçbir telefonda açıkçası

Reaksiyon puanı
4,325
Konu sahibi S21 FE'sini satti zaten, eger iPhone zorunlulugu hala yoksa S23'un kopegi bile olamaz 11, muazzam bir fark var arada. Illa iPhone isteniyorsa da 2. el iPhone 12 falan bakilsin, 2. eli arabalar disinda takip etmeyeli epey oldu gerci.
Kardeşim seni alıntıladım ama sorum konudaki herkese şimdi ben xr aldım kırmızı aldım çokta beğendim ama şunu söyleyim bu telefonu kız arkadaşıma aldım ona verecem, temiz bulursam bunun gibi xr almayı düşünüyorum kendimede şayet bulamaz isem kredi kartından iphone 12 yada 13 alsam aylık ödemesini asgari ödeme diye birşey var mı yoksa 3 ayın parasını örnek 12.000₺ olarak mı ödemem lazım eğer asgari ödeme varsa 12 yada 13 alacam asgari ödeyerek tabi temiz xr bulursam almam.

Buda bu konudaki son sorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En sağlıklısı, hocam.
Sakızla temizledim tertemiz oldu hoparlörlerde sorun yokmuş telefon ilk 280 gramdı kulak kirleri çıkınca 194 grama düştü 😂

Şaka bir yana telefon kusursuz ama ömrümde bu kadar pis telefon görmedim

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,102
, temiz bulursam bunun gibi xr almayı düşünüyorum kendimede şayet bulamaz isem kredi kartından iphone 12 yada 13 alsam aylık ödemesini asgari ödeme diye birşey var mı yoksa 3 ayın parasını örnek 12.000₺ olarak mı ödemem lazım eğer asgari ödeme varsa 12 yada 13 alacam asgari ödeyerek tabi temiz xr bulursam almam.
O konu hakkında bilgim yok, @Görkem Say biliyordur belki.

Reaksiyon puanı
4,325
Asgari tutar olur ama asgarinin faizini artirdilar bir de kredi notuna ciddi derece kotu etki ediyor artik haberin olsun. 13 128GB daha iyi olur kesinlikle 12'ye bakma.
Şaka gibi ülkedeyiz, insanlar alışveriş hiç mi yapmasın.

Ekonomi bu yöntemle düzelmez bu arada sayın thunder.

Önce mülteciler go home, sonra yiyicilere yedirmesin vergi borçları silinmesin, bak ekonomi nasıl 6 ayda düzeliyor 🤗

Bataklığı kurutmadan sinek avlamakla sorun çözülmez, sayın Thunder 🥰