Zenfone 5 modelleri arasında ne kadar fark var?

Bu konuyu okuyanlar

dy2clone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar giriş seviyesi telefonlardan birtane almak istiyorum çünkü kullandığım malesef 1960'lı yıllardan iPhone 3GS modeli. İşletim sistemi pek fazla fark etmiyor çünkü kullandığım çok spesifik uygulama yok. Oyun oynayan biri değilim tek istediğim normal kullanılsın ve Android almaya karar verdim. WP almayacağım hepsinde yazılımsal hatalar falan çok oluyor. Zenfone 5 almak istediğimde sitede 2 tane seçenek var.

Buraya tıklayarak z2580'li modele bakabilirsiniz.
Buraya tıklayarakta z2560'lı modele bakabilirsiniz.

Zenfone 5'in kullanıcı yorumlaraına baktığımda ısınan ve bataryası çok iyi gitmeyen bir telefon olduğunu görüyorum. z2580'li modeli alsam telefon fırın olur mu? Bataryasını çok etkileyeceğini düşünmüyorum alsam. Şuanda 2560 daha mantıklı geliyor çünkü oyun yönünden pek fazla kullanımım olmayacak. 2560 günlük sosyal medya, mail ve basit eğlence işleri için yeterli....

Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Not: Amazonda z2560'lı modelinde 1gb ram var o yüzden pcworld'dakini yazdım.

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Kendin sormuş kendin cevap vermişsin. Şimdikinin giriş sevileri günlük kullanım için gayet iyi bence ama rami 2 gb olanı al bence. Androidde düşük ram sıkıntıdır. Ayrıca zenfoneler güzel bile olsa batarya önemli bir konu. Meizu mx4 gibi alternatiflere bak bence.

dy2clone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendin sormuş kendin cevap vermişsin. Şimdikinin giriş sevileri günlük kullanım için gayet iyi bence ama rami 2 gb olanı al bence. Androidde düşük ram sıkıntıdır. Ayrıca zenfoneler güzel bile olsa batarya önemli bir konu. Meizu mx4 gibi alternatiflere bak bence.
Ben düşüncemi söyledim cevap vermedim çünkü telefonu hiç kullanmadım. İngilterede Meizu MX4 250£ Asus Zenfone 5 ise 150£. Fiyat farkı çok değil ama benim o kadar param yok max bütçem 150£. Bataryası kötü ise fazla dert etmem powerbank alırım 200mAh'lık 1 kere şarj için yeterli olur onlarda 30£ zaten.

dy2clone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Moto g veya nexus 5e bakamazmısın ?
Moto G En son sürümü burada ama o ekrandan yiyen android tuşları ve 1GB ram eksi yönleri

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nexus 5 fiyatına iPhone 5s var apple tarafından yenilenmiş. O yüzden hiç bakmıyorum ama fiyatı +250£

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Amazonda var galiba Sony Xperia E4'ü de incele bence...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Moto G En son sürümü burada ama o ekrandan yiyen android tuşları ve 1GB ram eksi yönleri

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Nexus 5 fiyatına iPhone 5s var apple tarafından yenilenmiş. O yüzden hiç bakmıyorum ama fiyatı +250£

Nexus 5in yanında iphone 5s nedir ? Nexustan bahsediyoruz burada.

Son mesajlar