Youtube Telif Açığı ve hesaba erişim açığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Alper selam,

Google - Security Bug Report buradan google'a bildirimde bulunabilirsin, adamları ikna edersen güzel para alacağın da aşikar.

Veya bu zafiyetli durumu millete satarsın, istediğinin videonu kaldırırsın açık kapanasıya kadar daha çok para kazanabilirsin. Bol takipçili bir hesaba benzeri şekilde bu aktiviyeti yaptığında adam şikayette bulunur, youtube inceleme yapar ve senin gerçekleştirdiğin adımları görür, sonra da bug'ı fixler. Sen de para alamazsın artık :)

En mantıklısı zafiyeti google yetkililerine anlatman ve sana para vermelerini beklemen.

Alper selam,

Google - Security Bug Report buradan google'a bildirimde bulunabilirsin, adamları ikna edersen güzel para alacağın da aşikar.

Veya bu zafiyetli durumu millete satarsın, istediğinin videonu kaldırırsın açık kapanasıya kadar daha çok para kazanabilirsin. Bol takipçili bir hesaba benzeri şekilde bu aktiviyeti yaptığında adam şikayette bulunur, youtube inceleme yapar ve senin gerçekleştirdiğin adımları görür, sonra da bug'ı fixler. Sen de para alamazsın artık :)

En mantıklısı zafiyeti google yetkililerine anlatman ve sana para vermelerini beklemen.
Millete tabikide satmam kötüye kullanmaya gerek yok teşekkür ediyorum şimdi deniyorum :)

Arkadaşlar bu arada bu açığın fixlenmesi için Youtube telif sistemini tamamen değiştirmesi gerek çünkü nerede ise her yoldan belli bir sistem ile telif atabiliyorum ve bu fixlenebilcek birşey değil script veya herhangi bir kodlama ile yapılmıyor bildirim gönderdim geri dönüş olursa ilk buraya aktaracağım yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

ÆSir

Profesör
Birden fazla biliyorsan bir tanesini benimle paylaş şu çocuğu ben ortadan kaldırayım :cool:

Arkadaşlar bu Şahsiyeti tanımıyorum nedense ALLAHA Töbe Haşa sövmedim kanıt sunarak gelirmisin admin yokmu acaba bu arkadaşı banlasa ?

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Arkadaşlar bu Şahsiyeti tanımıyorum nedense ALLAHA Töbe Haşa sövmedim kanıt sunarak gelirmisin admin yokmu acaba bu arkadaşı banlasa ?
Bu tür durumlar için mesaj yazıp admin yok mu yazmak yerine " Rapor Et " butonunu kullanırsanız eğer yöneticinin olup ilgilendiğini göreceksinizdir.

ÆSir

Profesör
Çocuk Enes Batur'a saldırı yapmamda yardımcı olacaktı neden bunu ortadan kaldırdınız? :D

Bu tür durumlar için mesaj yazıp admin yok mu yazmak yerine " Rapor Et " butonunu kullanırsanız eğer yöneticinin olup ilgilendiğini göreceksinizdir.
Çok teşekkür ediyorum sağolun.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çocuk Enes Batur'a saldırı yapmamda yardımcı olacaktı neden bunu ortadan kaldırdınız? :D
Çocuk telif atmasını felan bilmiyo belli değilmi laflarından .d

Son düzenleme:
bu arkadaşla uzaktan yakından bir alakam olsa zaten söylerdimde tanımıyorum kendisini ve konu sahibiyim konumun kirletildiğini düşünüyorum önceki yorumlaramıda bakarsak hiç bir tadsız olay yaşanmadığınıda yöneticiler görür.