Yeni İnternet

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar ileride akk kalkacak deniyor, akk kalkarsada fiyatlar da güzel bir artış olur acaba interneti şimdi mi bağlatsam yoksa daha sonra mı birde bulunduğum bölgede interneti en stabil olan firmayı nasıl bulabilirim? Son bir soru internet sağlayıcılarının modemleri aylık belli bir miktar vererek almaya değer mi yoksa farklı bir markanınkini kendim mi alsam daha iyi olur şimdiden teşekkür.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,116
Altyapı olarak hangi firmanın yeniyse onu tercih edin. Komuşularınıza danışın. Türk Telekom almayın kesinlikle. Ben Superonline 100 mbit kullanıyordum. İstersem aynı anda 10 tane dosya indireyim ne bir ping ne de internette bir yavaşlama oluyordu çünkü Superonline altyapısı iyi bizim yaşadığımız yerde. Bunun yanında bu internet abimindi. Kendisi evlenip evine taşınınca bu interneti de geçenlerde kendi evine götürdü. Şuan Vodafone FiberNet kullanıyoruz bir sıkıntı yok. Olması gereken hızı sonuna kadar veriyor. Ping, donma, kopma gibi sorunlar yaşamadım. Bu arada akk kalkarsa fiyatlar dediğiniz gibi artar yüksek ihtimal.

Yildiraydgn

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Altyapı olarak hangi firmanın yeniyse onu tercih edin. Komuşularınıza danışın. Türk Telekom almayın kesinlikle. Ben Superonline 100 mbit kullanıyordum. İstersem aynı anda 10 tane dosya indireyim ne bir ping ne de internette bir yavaşlama oluyordu çünkü Superonline altyapısı iyi bizim yaşadığımız yerde. Bunun yanında bu internet abimindi. Kendisi evlenip evine taşınınca bu interneti de geçenlerde kendi evine götürdü. Şuan Vodafone FiberNet kullanıyoruz bir sıkıntı yok. Olması gereken hızı sonuna kadar veriyor. Ping, donma, kopma gibi sorunlar yaşamadım. Bu arada akk kalkarsa fiyatlar dediğiniz gibi artar yüksek ihtimal.
Biraz önce baktım da bizim burası zaten öyle büyük bir yer değil kullanılan alt yapıda sadece Türk telekom'un mecbur onlardan alacağım onlardan almazsam ya port yok ya başka bir şey yok diye sallaya biliyorlarmış.Peki modem hakkın da ne diyebilirsiniz ?