Yardıma ihtiyacım var

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi günler değerli üyecikler;
Öncelikle yardıma ihtiyacım var benim arkadaşım benim kendi hattımdan oyun parası çekti son ödeme tarihi bugün fakat arkadaşım; ben 150 TL verebilirim diyor
Bendede para yok benim 120 TL bulmam gerekiyor; bu olanlardan babamın haberi yok ben nereden para bulacağım bilmiyorum siz değerli üyeciklerden yardım istiyorum ne yapabiliriz
Biz aileyiz birbirimize yardım etmeliyiz banada yardım edebilir misiniz? her türlü sorularınızı, fikirlerinizi bekliyorum

Böyle bir fikir verdiğin için teşekkür ederim fakat babam anlayışlı biri değildir. örnek vereyim yeni telefon aldım ve şifre olarak model koydum fakat unuttum telefonu sıfırlamak için 20 TL gerekti babam onu verdi fakat çarşının ortasında bana bağırdı ve azarladı. Dediğim gibi bunun için sana düşman olmam ama ne digeceğim babama arkadaşıma yardım ettim 120 TL eksik mi söyleceğim. Bu güzel fikrin, tavsiyen için teşekkür ederim.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
120 TL ödemen gerekiyor ama arkadaşın 150 TL mi verebiliyor yoksa ben mi yanlış anladım?

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
O zaman gidip ailesi ile görüş bence babandan bu kadar çekiniyorsan. Ayrıca bu yaptığın iyiliğe girmez emin ol arkadaşın çok büyük sorumsuzluk yapmış.

Haklısın ama onuda yapamam en yakın arkadaşım

---- Mesajlar birleştirildi ----

olan oldu fakat ben bu parayı nasıl ödeyeceğim

Son düzenleme:
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Haklısın ama onuda yapamam en yakın arkadaşım

şunu düşünebilirsin (kendi adıma en azından ) nasılsa bu adam oturduğu yerden ahkam kesiyor onun için kolay çünkü onun borcu değil !
diye ama öyle değil bu gün bu arkadaşın bu sözünde durmuyor ise yarın daha büyük bir sorunda seni sırtından vurmayacağını söyleyebilirmisin?

Şöyle arkadaşım geçen ay benim 140 TL faturamı ödedi bundan sonrada ödeyeceğini umarım

Şöyle arkadaşım geçen ay benim 140 TL faturamı ödedi bundan sonrada ödeyeceğini umarım
Miraderim simdi bi yerden pompalı buluyosun gidiyosun arkadaşının yanına gider gitmez şak şak mermiyi silahın agzına verip havaya bi el sıkıyosun. Sonra yine şak şak yapıp mermiyi veriyosun yuvaya arkadaşının ayak mesafesine indiriyosun makinayı elin tetigin dışın da kalacak şekilde olsun ama bi sakatlık çıkmasın diyosun ki arkadaşına ver ulan paramı oda veriyor. Bu kadar