Veri sıkıştırma bulunan mobil tarayıcı?

Bu konuyu okuyanlar

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar veri sıkıştırma özelliği bulunan tarayicilar hangileri acaba? benim bildiklerim opera mini, uc browser mini, buidu. yandexle chrome çok az sıkıştırıyor. var mı başka bildiginiz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Opera norma sürümü yükleyip turboyu açarsanız hepsinden daha fazla sışıktırdığını göreceksiniz. Yalnız çok çok hızlı olsada grafikler tat vermiyor. Alternatif Puffin.

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Opera mobile tavsiye ederim.

opera mobile kurdum turbo modu açtıktan sonra herhangi bir sayfa açmaya çalıştığımda pat diye kapanıyor opera mobile. telefonum g2. opera nexti yükledim ama o da çok kota yiyor. mini de next de yüzde 90 civarı sıkıştırıyor ama şöyle bir durum var mini bir sayfa yüklediğinde atıyorum 700 kb veri harcayıp bunu yüzde 90 sıkıştırıyor. ama next ise aynı sayfa için 3 mb veri harcayıp yüzde 90 sıkıştırıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Opera norma sürümü yükleyip turboyu açarsanız hepsinden daha fazla sışıktırdığını göreceksiniz. Yalnız çok çok hızlı olsada grafikler tat vermiyor. Alternatif Puffin.

operayla ilgili durumu yukarda anlattim. puffinde veri sıkıştırma var mı? hiç duymadım da

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Puffin VPN + Sıkıştırma yapıyor ayarsız orjinalden. Çok hızlı olduğunu göreceksin kullanınca yalnız program basit bağlantı hızı çok yüksek. Flash oyunları direkt açmasıda cabası. Opera miniden bahsetmedim. Oprera normal chromium sürümü turbo modundan bahsettim. Mini sürümü başka bir olay.

paradis_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Puffin VPN + Sıkıştırma yapıyor ayarsız orjinalden. Çok hızlı olduğunu göreceksin kullanınca yalnız program basit bağlantı hızı çok yüksek. Flash oyunları direkt açmasıda cabası. Opera miniden bahsetmedim. Oprera normal chromium sürümü turbo modundan bahsettim. Mini sürümü başka bir olay.

teşekkürler puffini de deneyecem. ben de miniden bahsetmiyorum aynen opera normal sürümünden bahsediyorum bir üstteki yorumuma bakarsan orda anlattım durumu

Reaksiyon puanı
2,146
Puffinin sıkıştırma yaptığına emin misiniz?
Onun tek esprisi proxy üzerinden bağlanması diye biliyorum. Zaten nette gezinirken sayfalarda hiç bir kalite kaybı görmüyorum.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Chrome yeni geldi bu ozellik sanirim ancak yavas geldi biraz

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Uc browserde resim kalitesi var. Onu minimuma düşürürseniz sıkıştırma zaten yapıyor ortalama bir sayfayı 2 snde 60-70 kb ile açar. Sıkıştırma kotayı fazla etkilemiyor. Siz resim kalitesini indirin, başka çaresi yok.