Twitter ve Facebook Fenomeni haline gelin!

Bu konuyu okuyanlar

medya724

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Twitter Takipçi Arttırmak İçin Yapılması Gerekenler

Add me Fast sitesine üye olduktan sonra Add site/Page linkini tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada sağ tarafta “Type” kısmından “Twitter Followers” kısmını seçiyoruz.
“User name” kısmına sadece twitter kullanıcı adımızı yazıyoruz. Tüm twitter linkini değil. Örnek benim twitter kullanıcı adım “netkilicom”.
En alttaki “CPC” (Cost Per Click) kısmına Twitter uygulaması için en az “2″ yazıyoruz.
Son olarak da “Save changes”i tıklayıp işlemimizi bitiriyoruz.

Facebook Beğenilerinizi Arttırmak İçin Yapılması gerekenler

Add me Fast sitesine üye olduktan sonra Add site/Page linkini tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada sağ tarafta “Type” kısmından “Facebook Likes” kısmını seçiyoruz.
“Title” kısmına istediğimiz herhangi bir başlık ismi yazıyoruz. Örnek “sayfamızı beğenin”.
“Site/Page URL” kısmına facebook sayfa adresimizin linki yazıyoruz. Örn: http://www.facebook.com/netkilicom
En alttaki “CPC” (Cost Per Click) kısmına Facebook için en az “7″ yazıyoruz. Daha düşük rakam yazarsanız sayfanız gözükmüyor.

Website hitinizi (trafiğinizi) Arttırmak İçin Yapılması gerekenler

Add me Fast sitesine üye olduktan sonra Add site/Page linkini tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada sağ tarafta “Type” kısmından “Website Hits” kısmını seçiyoruz.
“Title” kısmına istediğimiz herhangi bir başlık ismi yazıyoruz. Örnek “netkili.com”.
“Site/Page URL” kısmına website sayfa adresimizin linkini yazıyoruz. Örn: http://www.netkili.com
En alttaki “CPC” (Cost Per Click) kısmına Website trafiği için en az “2″ yazıyoruz. Daha düşük rakam yazarsanız sayfanız gözükmüyor.

Add me fast hilesi

Add me Fast ile takipçi, beğeni, website hiti arttırmak için krediye ihtiyacınız olacak. Bu kredileri kazanmak için de her gün düzenli olarak başka facebook sayfalarını beğenmeniz, twitter da başkalarını takip etmeniz gerekiyor. Bu konuda en kolay Add me fast hilesi ise örnek twitter için takip edilmesini istediğiniz asıl hesabınızı yukarıda anlattığım gibi ekleyin. Diğer kullanıcıların twitter hesaplarını takip etmek için de ayrı bir paravan twitter hesabı oluşturun. Ücretsiz kredi kazanmak için “Twitter followers” linkini tıkladığınızda da başkalarının twitter hesaplarını takip etmeniz için sizden istenen twitter hesabı kısmına da oluşturduğunuz paravan twitter hesabınızı yazın. Hepsi bu. Böylece paravan hesabınızla binlerce kiş takip ederek kredi kazanırken, asıl hesabınızda günden güne twitter takipçileriniz artsın, takip ettiğiniz kişiler sabit kalsın. Ve böylece siz de bir twitter fenomeni haline dönüşün!
Yine facebook için de yukarıda yazdığım gibi paravan bir facebook hesabı oluşturun ve facebook ile ilgili tüm tıklamalarınızı bu paravan hesapla yapın. Böylece asıl facebook sayfanızdaki beğeniler her gün artarken sizin beğendikleriniz sabit kalsın.
Unutmadan söyleyeyim hergün en az 10 tıklama yaptığınızda günlük olarak size verilecek olan 100 kredilik bonusunuzu almak için de sol üstte yazan “Daily Bonus” kısmını tıklamayı da unutmayın. Bu kısmı tıkladığınızda karşınıza çıkan sayfada 100 kredilik bonusunuzu almak için onay kısmı çıkacak, onaylayın ve 100 kredinizi alın.
Ayrıca ik üye olduğunuzda hemen kullanmaya başlarsanız tam 300 kredi başlangıç olarak size hediye ediliyor. 300 kredi demek en az 150 yeni takipçi demek. Hemde hiçbir ekstra çaba sarfetmeden!

Kaynak: Twitter ve Facebook takipçilerinizi ücretsiz arttırın!

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bunları yapınca zeki müren de bizi görecek mi?

medya724

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bunları yapınca zeki müren de bizi görecek mi?
:) birçok kişi için önemli birşey malumunuz takipçi sayısının artışı.bu işi maddi kazanç haline getirmiş bir sürü insanın ortaya çıkması da ondan.bu sistem ise tamamen ücretsiz.o yüzden bilgilendirme yapmak istedim.bunu yapmak isteyene hitab ediyor tabi bu uygulama.

yamuk31

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Twitter Takipçi Arttırmak İçin Yapılması Gerekenler

Add me Fast sitesine üye olduktan sonra Add site/Page linkini tıklıyoruz ve karşımıza çıkan sayfada sağ tarafta “Type” kısmından “Twitter Followers” kısmını seçiyoruz.
“User name” kısmına sadece twitter kullanıcı adımızı yazıyoruz. Tüm twitter linkini değil. Örnek benim twitter kullanıcı adım “netkilicom”.
En alttaki “CPC” (Cost Per Click) kısmına Twitter uygulaması için en az “2″ yazıyoruz.

bunu yapamadım ben bi yardımcı olsan

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
tanımadığım 3 5 insanın beni takip etmesi veya face paylaşımlarımın beğenilerinin yüksek olmasının ne önemi var. insanları anlamak çok zor. kendini kandırmaktan başka bişey değil

Son mesajlar