turknet,superonline sorunu

Bu konuyu okuyanlar

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar uzun yıllar ttnet kullandım hiç sorunlar yaşamamıştım sonra superonline a bir geçtim sürekli kopmalar,hız düşmeleri vb.. derken onuda kapatırdım turk.net e geçtim onda da aynı sorunlar. Anladımki sorun hizmeti veren şirkete bağlı. Yeniden ttnet e geçsek anlaşılan sorun ortadan kalkacak. 150 gb AKK ttnet paketini ne kadardan kullanmaktasınız ve sorunlar varmıdır?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Bölgeylede alakalı tüm hepsiyle alakalı sikayetler mevcut kimi türknette sorun yaşamıyor kimi süperonline'da kimi ttnette bölgesel bişey ttnet çok sorun yaşadım ama son zamanlar berdiği hizmet nasıl bilmiyorum üç senedir süperonline kullanıyorum hiç kopma yavaşlama gibi sorunla karşılaşmadım..

incsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bölgeylede alakalı tüm hepsiyle alakalı sikayetler mevcut kimi türknette sorun yaşamıyor kimi süperonline'da kimi ttnette bölgesel bişey ttnet çok sorun yaşadım ama son zamanlar berdiği hizmet nasıl bilmiyorum üç senedir süperonline kullanıyorum hiç kopma yavaşlama gibi sorunla karşılaşmadım..
superonline ı 1 ay hiç kopmadan kullandığımı biliyorum muhteşemdi derken sonrada ne yaptılarsa hız kopmaları,bağlantı gitmesi 10 gün gelmemesi derken soğuttular mecburen kapattım yok hizmeti çok güzel. Portlarla oynamasalar herşet muhteşem ama kötü porta aldımı iş bitiyor