Turkcell T50 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cool::cool::cool::cool:arkadaşlar ben yaklaşık 2 aydan beri t50 kullanıyorum telefon çok iyi asfalt 8 fifa15 vb oyunlar var telefonda hiç kasma yok telefon çok hızlı yarım saatte şarz oluyor telefon ve 8-9 saat gidiyor internete girilirse kamerada biraz bulanıklık var ama oda çekimle alakalı elinizi hafif bile haraket ettirseniz kalite düşüyor o yüzden elinizi haraket ettirmezseniz kamera çok iyi ön kamerası 5mgx çok iyi çekim yapar anlıcanız telefon s3 ve s4 ile kıyaslanabilecek düzeyde TAVSİYE EDERİM ALMANIZI

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a t50 aldım güncelleme geldi günceleme bitti %68 kaldı gitmiyo sonrada kapandı açılmadı bir daha daha doğrusu tukcell logosu çıktıktan sonra ilerlemiyo format attım boş nafile yardım :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar telefonu alali 1 yıl oldu ama ses acma kapama tusuna bastigimda telefon kapaniyor bunun sorunu nedir acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a Beyler Ben Turkcell Maxi plus 5 kullanıyodum Telefon yazı tipini değiştirdim Telefon yeniden başlattım tel Turkcell yazısında takılı kaldı açılmıyor Yardım Edebilirmisiniz ACİL LÜTFEN Bu ARda Telefonum Rotlu NE yapmam gerek acele Anlatsaz. :unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Tys23

Gakkoş
Telefonun yazılım çöktü ne yapmalıyım ? 200 lira masraf istediler ? Yazılımsal mı bu olay ?
[/URL][/IMG]

ÇOOOOK ACİL YARDIM LÜTFEN t50 Telefonum İmei si dolayısıyla 1 sim karttan başka bir simkartı güvenlik önlemi nedeniyle görmüyor görse bile engelliyor imei mi değiştirdim olmadı hard-reset attım olmadı ne yapmalıyım???