Tuncay Özkan'dan tarihi itiraflar

Bu konuyu okuyanlar

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Tuncay Özkan'dan tarihi itiraflar

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden önce, kendisini üniversitelere konferans için çağıran rektörlerin şimdi 'aman gelmesin' dediklerini söyleyen Tuncay Özkan'dan tarihi itiraflar:

1122gl5.png
Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce birçok üniversite rektörünün kendisini konuşmacı olarak davet ettiğini ve salonların kapısını sonuna kadar açtığını söyleyen Kanaltürk Televizyonu'nun sabihi Tuncay Özkan, bugün rektörlerin kendisine kapıları tek tek kapatmaya başladığını söyledi.

9 Aralık'ta Ankara'da 'Hukukuma Adalete ve Hukukçuma Dokunma' mitingi yapılacağını; ancak bu mitinge otobüs kaldırmayacağını ifade eden Özkan, "Çünkü otobüs kaldıracak param kalmadı. Bitti, pamuk eller cebe" diye konuştu.

Kanaltürk Televizyonu sahibi Tuncay Özkan, İzmir'de Rotary Kulüpleri 2440. Bölge'nin düzenlediği 'Türkiye'nin Geleceği' konulu toplantıya konuşmacı olarak katıldı. Buradaki konuşmasında, Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde bazı üniversite rektörlerinin kendisini okullarında konuşmacı olarak davet ettiğini; ancak seçimlerden sonra bunun tersine döndüğünü söyleyen Özkan, "Dün Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce konuşmamız için bizi davet eden, salon açan rektörler, bugün öğretim üyelerinin yoğun ısrarına rağmen bizimle ilgili olarak 'aman gelmesinler, Cumhurbaşkanlığı'na, rektörlük seçimlerinde ismimiz gidecek' diyorlar. Bize üniversiteler salon açmamaya başladı" dedi.

PAMUK ELLER CEBE

Toplantılarına katıldığı Rotary üyelerine 9 Aralık'ta Ankara'da Hukukuma Hukukçuma ve Adalete Dokunma Mitingi'nin düzenleneceğini hatırlatan Özkan, çok sayıda kişinin kendisine bu mitinge otobüs kaldırıp kaldırmayacağını sorusunu yönelttiğini söyledi. "Otobüs kalkmıyor" diyen Özkan, ücretsiz otobüs kaldıracak parasının kalmadığını, pamuk ellerin cebe gitmesi gerektiğini kaydetti.

Rotary Kulüpleri'nin misafiri olarak katıldığı toplantıda seçimlerde yüzde 10-12 arasında manipülasyon yapıldığı inancına sahip olduğunu ve bu inanç doğrultusunda Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) gittiğini anlatan Kanaltürk televizyonu sahibi Özkan, YSK'nın kendisine, seçim sonuçlarının doğru olduğu yönünde cevap verdiğini belirtti. Referandumun iptali için de başvuruda bulunduğunu ifade eden Özkan, "YSK, orda da 'yetkisizim' diye cevap verdi. CHP Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu. İkisini de alıyorum, referandumun iptali için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne götürüyorum" diye konuştu.

Özkan, " Ben bu mücadeleye çıkmaya, faşizmin karşısında dikilmeye karar verdim. Bugün 520. konferansım, 13 meydan mitingi yaptım" şeklinde konuştu.

Konuşma sonunda İzmir'deki bütün Rotary Kulüpleri Özkan'a tek tek flamalarını hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
kurtlar çoban olmuş !!! yeni cem uzan bu olacak :mad:

XuSeR

Doçent
Reaksiyon puanı
2
siz hala dini sömürenlere inanın biz sizler gibi olmayacağız. (sözüm ÖZKAN abime değil)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dini sömürenlere inanıldığını vs. nerden çıkardın bilmyorum veya senin neye inandığını ama tuncay özkan'a kaldıysan bizim gibi olmamaya devam et ^^ en azından ben sizin gibi olmam ;)

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Tuncay özkanın bu konularda mükemmel fikirlere ve icraatlara sahip olduğu söylenemez,ama özünde vermek istediği düşünce çok da yanlış değil,sadece çok değişik bir üslubu var ve bu da birçok insanın hoşuna gitmiyor :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
azıcıkta yolsuzluk ve açıklayamadığı mal varlığı var !!!

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
regedit dedi ki:
azıcıkta yolsuzluk ve açıklayamadığı mal varlığı var !!!

Bakın zaten mükemmel biri değil,desteklendiği doğrudur,başka türlü medyada bu kadar dayanamazdı,ama yolsuzluk konusunda kimse emin değil.

Sonuçta birtakım kişiler tarafından desteklendiğinin kanıtları çok yazılıp çizildi :)

otek72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
" 9 Aralık'ta Ankara'da Hukukuma Hukukçuma ve Adalete Dokunma Mitingi'nin düzenleneceğini hatırlatan Özkan, çok sayıda kişinin kendisine bu mitinge otobüs kaldırıp kaldırmayacağını sorusunu yönelttiğini söyledi. "
eee özkan siz degimisiniz milleti otobüslere dolduran sorarlar tabi sana sormayıpta kime sorsunlar baş aktördün noldu chp senidemi harcadı

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Hatta "Seni de mi..." olacak.

[size=8pt]Bakıyorum konu saptı, daha da saptırmakta sorun görmedim. :) [/size]

razumihin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir başkasının dürüst olmadığını iddia edenin dürüst olmasını beklerim.Her iktidarın yolsuzluk yaptığına inanırım.Zaten onun için gelir oraya.Ama birileri gelip bunlar hırsızlık yapıyor kadrolaşıyor derse gülerim.Adama aynaya bak derler...Hiç yemeyen gelmemiştir,gelmeyecektir de.Ama yerken yada talan ederken az cukka yapanı makbuldur

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
razumihin dedi ki:
Bir başkasının dürüst olmadığını iddia edenin dürüst olmasını beklerim.Her iktidarın yolsuzluk yaptığına inanırım.Zaten onun için gelir oraya.Ama birileri gelip bunlar hırsızlık yapıyor kadrolaşıyor derse gülerim.Adama aynaya bak derler...Hiç yemeyen gelmemiştir,gelmeyecektir de.Ama yerken yada talan ederken az cukka yapanı makbuldur

Şu an öyle bir mevki varki karşınızda gelen tek silah kalıyor.Şu anda ne anlıyorsunuz,ben kendi düşüncemi söyleyeyim,5 kişi bir şey söylüyor geri kalanlar koyun gibi kafa sallıyor.Böyle bir ortamın olduğu ülkede kim başa geldiğinde yolsuzluk yapmamasını bekleyebilir ki?

Ben hırsızlığın iyi birşey olduğuna kanaat getirmiyorum ancak sizin sözlerinizde özelliikle "az cukka yapanı makbuldur" sözlerinizden bir şey çıkartamadım.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
CHP, sayın Özkan'ı beslemeyi bırakmış olmalı ki kendisi parasızlıktan dert yanıyor. Bıraksın canım kanal işlerini, nasılsa Rotarya amcaları kendisine bir dolu plaket, flama filan vermişler. Acaba Rotaryacı amcalar (Lotarya gibi) neden Özkan ile bu kadar çok ilgileniyor? Hayret, bir an aklıma Bergama'da çıkarılmak istenen altına karşı ayaklananlarla Alman derneklerinin ilgilenmesi geldi!

Ha, bir de "mitinglerde şu kadar insan toplandı" sözlerinin de palavra olduğunu anlamış olduk. Nitekim otobüsle adamları kendilerinin götürdüğünü kendileri söylemiş bulundular. Miting ile piknik'i birbirine karıştırmış olmalılar.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Elmacik dedi ki:
CHP, sayın Özkan'ı beslemeyi bırakmış olmalı ki kendisi parasızlıktan dert yanıyor. Bıraksın canım kanal işlerini, nasılsa Rotarya amcaları kendisine bir dolu plaket, flama filan vermişler. Acaba Rotaryacı amcalar (Lotarya gibi) neden Özkan ile bu kadar çok ilgileniyor? Hayret, bir an aklıma Bergama'da çıkarılmak istenen altına karşı ayaklananlarla Alman derneklerinin ilgilenmesi geldi!

Ha, bir de "mitinglerde şu kadar insan toplandı" sözlerinin de palavra olduğunu anlamış olduk. Nitekim otobüsle adamları kendilerinin götürdüğünü kendileri söylemiş bulundular. Miting ile piknik'i birbirine karıştırmış olmalılar.
zaten orası belliydi bizde miting yapsak o kadar otobüs kaldırsak bizede gelirler