Toplama sisteme ilk işletim sistemi nasıl kurulur ?

Bu konuyu okuyanlar

king game :)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar şunu biliyorum iso dosyasını microsoft 'un kendi sitesinden 64 bit olan sürümünü usb 'ye indiricem bunu biliyorum :yes: dogru degil mi ? :blush:

daha sonra neler yapmam gerekecek ?? detaylı olmasına gerek yok sırasıyla anlatın yeter tabi detaylı olursa sevinirim..:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
Microsoftun sitesinden işletim sistemi indireni görmedim ama diyelimki indirdin iso hazır bunu "iso2disc" programıyla usb aygıtına yazdıracaksın daha sonra bilgisayarı yeniden başlat boot seçeneklerine gir "esc","f12" tuslarından biri olabilir senin sistemde.Daha sonra çıkan menüden usb aygıtını seç formata başla.

king game :)

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok teşekkür ederim.. işletim sistemi kurarken zaten formatlamış oluyoruz aynı anlama geliyor degil mi?

microsoftun sitesinden indirilyordu benim bildigim indirilmiyorsa nerden indirebilirim?

gelelim önemli kısmına keyi orjinal mi alayım yoksa bir yerden mi bulayım veya g2a gibi yerden mi alayım ?

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,915
İşletim sistemi kurarken disk bölme ekranında yapacağın işleme göre formatlama olur direk yükseltme yaparsan dosyaların yerinde duracaktır formatlama olmaz.İşletim sisteminide internetten indirebilirsen zaten key yanında veriliyor ama yinede satın almanı tavsiye ederim ^^

Son mesajlar