Telefonun kayıtlı olduğu ülkeyi bulma.

Bu konuyu okuyanlar

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde paralel ithalat bir lg g2 bulunmakta. Bu cihazın hangi ülkeden geldiğini öğrenmek istiyorum. Kutusunun üstünde herhangi bir ifade bulamamakla birlikte, şarj adaptörüm oldukça değişik. 2 parçadan oluşmakta ve ilk siyah parçanın ucuna normal fişe takma kısmını geçiriyorsunuz ve öyle prize geçiriyorsunuz.Üstünde china yazıları gördüm fakat bir sonuca varamadım. İmei sinede baktım fakat sadece d802 lg g2 gibi yazılar çıktı ülke yok. Bunu merak etme sebebim güncelleme. Afganistan gibi bir ülke çıkarsa oldukça geç güncelleme alacağım demek. Nereden bakabileceğimi söylerseniz sevinirim.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefonun ayarlar>cihaz Hakkında kısmından model numarasini ve bu model numaralı g2 nin hangi ülkede satışa sunulduğunu öğrenebilirsiniz .

PlaTooNOx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefon hakkında kısmına girdim fakat model numarası bulamadim biraz daha açabilirmisin?

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben Note 3 kullanıcısıyım ve bende şu şekilde :
72e0fb6e42822d63260d51c950e0e93e.jpg

Buradaki model numarasını aratarak bulabilirsin. Model numarası g2 de cihaz hakkında veya durum gibi alanlarda olabilir. Eğer yine bulamazsan LG G2 kullanıcıları kulübüne yaz bu konuyu.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Telefon hakkında kısmına girdim fakat model numarası bulamadim biraz daha açabilirmisin?
Ayrıca şarj aletide farklı demişsin şarj aletinin bizim ülkemizde kullanılmayan kısmının hangi ülke veya ülkelerde kullanıldığını araştır bu sonuca varmanı kolaylaştıracaktır

Son mesajlar