Superonlinenın Teklifini Kabul Edeyim mi?

Bu konuyu okuyanlar

ysf_glz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün Superonlinedan aradılar kullanmış olduğunuz internet sağlayıcınıza taahhütünüz bitmiş, superonline geçer 24 aylık sözleşme yaparsanız 8 mgbit sınırsız internet+ 2 yıllık digitürk (çanak anten, receiver,kurulum ve 1 aylık lig tv bedava) 59,90 TL imiş. Şu anda Doping İnternette sınırsız 1 mgbit nete 49,90 TL ödüyorum. Sizce teklifi kabul etmelimiyim?
Konuyu yanlış yere açtım ise affola daha yeniyim burada.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar bugün Superonlinedan aradılar kullanmış olduğunuz internet sağlayıcınıza taahhütünüz bitmiş, superonline geçer 24 aylık sözleşme yaparsanız 8 mgbit sınırsız internet+ 2 yıllık digitürk (çanak anten, receiver,kurulum ve 1 aylık lig tv bedava) 59,90 TL imiş. Şu anda Doping İnternette sınırsız 1 mgbit nete 49,90 TL ödüyorum. Sizce teklifi kabul etmelimiyim?
Konuyu yanlış yere açtım ise affola daha yeniyim burada.
Mantıklı, ancak şu Digitürk'ün şartına şurtuna bi' tam olarak bak, masraflar falan.. Bide 24 ay boyunca fiyatın değişmeyeceğinin garantisi var mı öğren.

cuhadar

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Alırken alo ile bağlarlar kapatırken intihar edesin gelir. Alırken başbakan olacak kızı sekreter yapmışlar dersin kapatırken bu malı nerden buluyorlar şeklinde devam eder.

Sözleşmeyi çok iyi oku. Tek bir telefonla iptal ettirebileceğin bir şeye abone ol. Arkadaş çok rezillik yaşadı iptal ettirirken

ysf_glz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mantıklı, ancak şu Digitürk'ün şartına şurtuna bi' tam olarak bak, masraflar falan.. Bide 24 ay boyunca fiyatın değişmeyeceğinin garantisi var mı öğren.
24 ay fiyat sabitmiş öyle söyledi. Digitürk'ü sormamıştım onu da bi sorayım. Teşekkürler Nikney.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sözleşmeyi istedim gelince takıldığım yer olursa sorarım yine buradan. Teşekkürler

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
digitürk superonline ile bir değil ki digiturk doping ile bir diye biliyorum hatta bir digiturk bayisinden kontrol edebilirsin

ysf_glz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda kullandığım doping aradıklarında özellikle sordum superonline mı diye.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Digiturk aylık 9.90tl veya 14.90tl diye biliyorum. Internet aynıysa ne faydası var? Aynı yola çıkıyor.

Son mesajlar