Steam Bakımda mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar steam de Nosgoth oyununu oynarken birden bağlantı hatası verdi ve oyun kapandı steam de offline moda geçti ve online olmak istediğimde bağlantı hatası verdi. Bende silip tekrar yükledim steam i ama bu seferde kullanıcı adımı ve şifremi yazmama rağmen bağlantı yok hatası aldım bu hata sonradan kullanıcı adı ve şifre yanlıştır a dönüştü. Acaba bakım mı var yoksa bendemi bir sorun var anlayamadım. He bu arada bilgisayar her şekilde internete giriyor var yani internet.

Aeolian

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Steam şu anda stabil görünüyor. Eğer yakın zamanda alışveriş yapmayacaksan istersen şifreni sıfırlamayı dene.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
aynı sorunu bende yaşadım 1 saat. beklemekten başka çare yok gibi. şuan bende stabil bir şekilde çalışıyor

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Zaman zaman oluyor böyle şeyler. Konu açmak yerine bekleyin. Aceleniz olsa da olmasa da beklemekten başka çareniz yok zaten :)

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar emin misiniz düzeleceğine çünkü dünden beri ayni sorun var ayrica internette bekleyin düzelir felan da yazmiyor bazi çözüm yollari soyluyor ama ise yaramadi endişelenmeye başladım artık

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Arkadaşlar emin misiniz düzeleceğine çünkü dünden beri ayni sorun var ayrica internette bekleyin düzelir felan da yazmiyor bazi çözüm yollari soyluyor ama ise yaramadi endişelenmeye başladım artık
daha sabahleyin CS:GO rekabetçi attım az önce de steamdeydim sorun senden kaynaklı olabilir

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=294581]burakkenger[/MENTION] 2-3 gün önce ben de giremiyordum server bakımda filan diyordu ama şimdi sorunsuz girdim

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
@burakkenger 2-3 gün önce ben de giremiyordum server bakımda filan diyordu ama şimdi sorunsuz girdim

Hocam bende server bakımda filan demiyor ilk önce bağlantı hatası veriyordu şimdide kullanıcı adı şifre yanlış diyor. Şifre sıfırlamaya çalıştığım zaman ise böyle bir hesap bulunmuyor hatası alıyorum. Steam yetkilileriyle iletişime geçeceğim sanırım.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Hocam bende server bakımda filan demiyor ilk önce bağlantı hatası veriyordu şimdide kullanıcı adı şifre yanlış diyor. Şifre sıfırlamaya çalıştığım zaman ise böyle bir hesap bulunmuyor hatası alıyorum. Steam yetkilileriyle iletişime geçeceğim sanırım.
En iyisini yaparsın

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Log yemişsin biri hesabını iyi ele geçirmiş geçmiş olsun