Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 2)


Murat Burç

Def<3Öm
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
19,792
Puanları
113
Konum
Kütahya Merkez
Bunu mu demeyeyim? Niye demeyeyim aslında doğru dememe gerek yok. Beni zaten dinemiyorsunuz. Şu üstteki boş mesaj sorunun size bağıra bağıra söyledim takan olmadı. Katılıyorum yazmama gerek yoktu.

---- Mesajlar birleştirildi -------- Mesajlar birleştirildi -------- Mesajlar birleştirildi ----

---- Mesajlar birleştirildi ----

 
Son düzenleme:

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Katılım
25 Mar 2016
Mesajlar
5,466
Puanları
113
Konum
üeiü
O manyak biz olalım diyorum :D
Sana bir hikaye anlatayım mı murat ? Manyağın biri kendinin olmayan bizim apartmandaki bir daireyi satmış. Satış tamamen geçersiz çünkü onun olmayan bir şeyi satamaz değil mi ? Adamın peşine düşeceğine apartmana gelip daire sahibinden buranın sahibi benim, satın aldım, çıkın daireden diyor ve ortalık karışıyor. Adam bağırarak çıkıyor ki "YAKACAĞIM APARTMANINIZI ! GEBERTECEĞİM HEPİNİZİ!" ve daha 1 hafta olmadan apartmanın 1. katındaki dairede yangın çıkıyor. Herkes adamı gösterdi parmağıyla. 1. katın o dairesi tamamen boş. Sahibi yıllardır uğramadı oraya. Son bir kaç haftadır oraya girip çıkan görüyorum. Kimdir, neyin nesidirler bilmem. Konumuza dönelim, eğer ki birileri adamın masum olduğunu kanıtlamaya çalışmasaydı herkes parmağıyla o adamı gösterdiği için polis vakit kaybetmeden o adamı tutuklamaya hazırdı. 1 hafta yine olmadan adam geri gelip söylediği laflar için özür diledi, yangın ile ilgisi olmadığına yemin etti falan. Biliyoruz yani tesadüf olabilir.

Şimdi bizim mahalleyi internet ile kıyaslayalım mı ? Bizim mahallede adam bir kere bağırdı, bu kadar tanıdık oldu ve adam boktan yere zan altında kaldı. Göz altına alacaklardı adamı. İnternette bir kere yazarsın, kalır o veri. Silemezsin. Site sahiplerinin de sorumluluğudur her yazdığımızı veri tabanlarında tutmak. Yani demem o dur ki internette yazdığın her yanlış laf seni bizi izleyen kurumların gözünde suç işlemeye meyilli şüpheli rolüne atıyor ve seni daha sıkı takip ediyorlar. Bilmem anlatabildim mi ? :) İnternette bir kelime yazmadan 2 kere düşün.
 

Murat Burç

Def<3Öm
Katılım
22 Haz 2016
Mesajlar
19,792
Puanları
113
Konum
Kütahya Merkez
Bugün göndereceğiz diye mesaj atıyorsun saat 5.23 gelen giden yok.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bugün göndereceğiz diye mesaj atıyorsun saat 5.23 gelen giden yok. Aras kargo ben senin ta
 
Son düzenleme:

Duhan.Soysal

Profesör
Katılım
30 Tem 2014
Mesajlar
4,241
Puanları
63
Selamlar ahali, nasılsınız iyi misiniz? Eski tayfa duruyor mu? Benim zamanımdakiler el kaldırsın belli etsin kendini :)
 

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
25,962
Puanları
113
S7 ile çektim. Alakasız bir şekilde renkleri bozdu lambadan olabilir.
Pardon galaxy s7'in vardı anlamıştım düşük ışıkta ne kadar iyi çektiğini karşılaştırmaları en kısa zaman içinde bekleriz hayırlı olsun yinede harika bir cihaz iyi günlerde kullan
 

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
25,962
Puanları
113
maşAllah Allah (C.C.) nazardan , kem göz ve ellerden korusun güle güle kullan s7'yi tutacaksan 2.1 hoparlöre bağla spotify ile müzik dinle sağlam ses verir bende gt-s5360 ve md2012 ile 7/24 spotify ile dinliyorum kimse rahatsız değil.
Telefonun düşürüp kırılma derdi yok oh mis
 
Üst
stat counter