Sony xperia z1 ses kalitesi

Bu konuyu okuyanlar

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar xperia z1i olupda ses kalitesinden memnun olmayan varmı hoparlörden çokmu az ses çıkıyor benim merak ettiğim şey hoparlörden çıkan sesin azlığı veya çokluğu ses iyimi?TEŞEKKÜRLER

droidfan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ortalama diye duydum ve test ettim ne mükemmel ne berbat bence 10 üzerinden 7

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Ses kalitesi çok iyi fakat hoparlör diğerlerine göre zayıf. Note 3 ün küçücük hoparlörü daha fazla ses veriyor. Bu ses azlığının sebebi su geçirmeme olayı yüzünden diyorlar.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ses kalitesi çok iyi fakat hoparlör diğerlerine göre zayıf. Note 3 ün küçücük hoparlörü daha fazla ses veriyor. Bu ses azlığının sebebi su geçirmeme olayı yüzünden diyorlar.
bende su geçirmeme olayı yüzünden olduğunu düşünüyorum,keşke sesi daha fazla çıksaymış:(

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ortalama diye duydum ve test ettim ne mükemmel ne berbat bence 10 üzerinden 7
yani fena değil diyorsun

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Z baya sıkıntılıydı ama bunda o kadar sorun teşkil etmez :) Ortalamanın biraz üstü diyebilirim ama ses kalitesi olarak hepsinden iyi ama hoparlör çıkış sesi ne çok kötü ne de çok iyi :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
arkadaşlar xperia z1i olupda ses kalitesinden memnun olmayan varmı hoparlörden çokmu az ses çıkıyor benim merak ettiğim şey hoparlörden çıkan sesin azlığı veya çokluğu ses iyimi?TEŞEKKÜRLER
xperia z den daha iyi ama rakiplerinden düşük 10 üzerinden 6,5-7 denilebilir...

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
peki htc one mı xperia z1 mi desem ses açısından sormuyorum aralarında çok performans farkı olurmu

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
HTC One ve Xperia Z1 arasında tabi ki Z1 seçilmeli. Performans farkı olacaktır aralarında HTC One'daki Adreno 320 F HD ye yeterli değil.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
HTC One ve Xperia Z1 arasında tabi ki Z1 seçilmeli. Performans farkı olacaktır aralarında HTC One'daki Adreno 320 F HD ye yeterli değil.
işte z1 de de ses sorunu var sesi gerçekten çokmu kötü heryerde ses çok az çıkıyor yazmışlar:(

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hoparlörlerle müzik dinleyeceksen htc one daha iyi. Kulaklık takacaksan bir farkı yok.

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hoparlörlerle müzik dinleyeceksen htc one daha iyi. Kulaklık takacaksan bir farkı yok.
kulaklıktan pek dinlemem zaten ses seviyesinin htc one dan yüksek olmasını beklemiyordum öbür telefonlardan(galaxy s4,lumia,iphone 5,galaxy s3) biraz düşük olsa yeter

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
işte z1 de de ses sorunu var sesi gerçekten çokmu kötü heryerde ses çok az çıkıyor yazmışlar:(

Ses çıkış gücü

Mavi olan kulaklık çıkış gücü..

Kırmızı olan ise hoparlörün ses yüksekliği..

35i9l6q.jpg

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yüksek ses kaliteli ses demek değildir. Xperia z1 'in ses kalitesi çok iyi ama evet htc'ye göre az

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar xperia zde suda uzun süre tutunca hoperlör 2 saat filan çok kısık ses çıkarıyordu z1de de bu sorun var mı acaba?

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar xperia zde suda uzun süre tutunca hoperlör 2 saat filan çok kısık ses çıkarıyordu z1de de bu sorun var mı acaba?
duyduğum kadarıyla z ye oranla sudan çıktıktan sonra daha iyi bir ses kalitesi oluyor ama yinede o srun devam ediyor ki bence sorun değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
xperia z ye göre %10 luk bir artış var z1de idare eder sanırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende xperıa s var hoparlorden ses gelmiyo ya patlakta değil birden gitti ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende z var aynı z2 de biraz düzeltmişler bence bilerek yapmışlar...wifi kaliteside az

Rasomra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb z1 hoparlör iki tarafımı tek tarafımı bilginiz var mı actım baktım bir tarafta 3 delik bir taraf uzun bir açıklık. Ses sadece uzun açıklıkla cıkıyor normal mi

Rasomra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb z1 hoparlör iki tarafımı tek tarafımı bilginiz var mı actım baktım bir tarafta 3 delik bir taraf uzun bir açıklık. Ses sadece uzun açıklıkla cıkıyor normal mi