Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Aıdıa64 ile bakabilir misin birde ?
Antutu testi yaparken orayı kontrol edebilirsin
cc0cb338aae254577cdc3e3263f75d26.jpg

AnTuTu yaparken 3-4 gene uykuda

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
İlginç
Performansta sıkıntı yoksa dert etmemek lazım aslında ama
Başka bir XZ kullanıcısına sormak lazım
Antutuda kaç bin alıyor mesela Geekbench ı sormuyorum hatalı biliyorsunuz.
140 k alıyor onda sorun yok ama iste, insan pimpirikli olunca :D hayır incelemede niye sdn nin farkli onu cozemedim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar pil durumunu merak eden varsa wifi acik oyun oynadim çoğunda aldığı süre su sekilde :
f6adebeeecdb02051af6387ce0895da4.jpg
3f45bb42683bb69bc7b3e36c74591cc3.jpg

olgusen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Telefonu cuma gunu aldım. İlk aldığımdan beri telefonu kapatıp açtığımda internetin gelmesi uzun sürüyordu. Statik moda alıp ip değiştirdiğim de oldu. Şu an da internet geldi ama gidebilir. Biraz yardım edin

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Telefonu cuma gunu aldım. İlk aldığımdan beri telefonu kapatıp açtığımda internetin gelmesi uzun sürüyordu. Statik moda alıp ip değiştirdiğim de oldu. Şu an da internet geldi ama gidebilir. Biraz yardım edin
3g de mi kullaniyorsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Forum iyice bilgisiz dolmuş iphone 6nin XZ den daha çok fps ve daha iyi oyun deneyimi daha iyi grafik vereceğini iddia edenler var siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Forum iyice bilgisiz dolmuş iphone 6nin XZ den daha çok fps ve daha iyi oyun deneyimi daha iyi grafik vereceğini iddia edenler var siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz
Tamam,onlar epıl alabilirler.Boş ver onları sana sorsalar aynen epıl en iyi de yoksa saldırganlaşabiliyorlar.Bu Tür insanlarla tartışmaya girmeye değmez.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Üzerindeki logo insanları bu kadar cezbediyor ya,Aklım almıyor.Neyse sen önerini yap onları da takma.Nasıl olsa konu sahibi düşünür bir herkes apple öneriyor bu niye farklı önerdi diye.
Kendini bir şey sana o cahil yok mu delirtiyor beni

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
gönlüm xz den yana bugün elime tekrar aldım ama kameraya ois koysalarmış, gider ilk zamanlarında alırdım. teknosada eleman bana 2600 liranın indirimli fiyatı olduğunu, steadyshot ı bilmem ne shot olarak diyip ois ile kıyaslıyor, ois oldu mu çıkıntı oluyor diyor. oradaki s7 lerin çıkıntısını görmeden. acaba bazen diyorum neye göre seçip koyuyorlar elemanları diye. neyse gelgelelim konuya, bir de elime v20 aldım. onda da IP sertifikaları yok. içimden sony ye kıza kıza çıktım dükkandan. kaç zamandır o kadar ois koyan telefon var, sen son model telefona koymuyorsun. bi de bana amiral.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Teknosada bende gördüm XZyi gümrük rengiydi açık ve net söylüyorum inanılmaz şık ve güzel bir telefon boşluklar daha az olaydı iyiydi ama

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Mesajınızı şimdi gördüm.
iPhone 6s ile karşılaştırılabilir belki ama iPhonr 6 gibi bir cihaz xz ile karşılaştırılamaz. 2 gömlek büyük gelir xz ona. Ayrica grafik işlemcisi tarafinda adreno zaten bayagi performanslı.

AvKeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu cihazı kullanan forum üyeleri bu cihazdan genel olarak memnunlar mı ? Kameradaki OİS eksikliğinden söz edilmiş fakat ben özellikle batarya konusundaki durumu merak etmekteyim. Acaba bu cihazın pil performansı yeterli midir ?

Teşekkürler.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar bu cihazı kullanan forum üyeleri bu cihazdan genel olarak memnunlar mı ? Kameradaki OİS eksikliğinden söz edilmiş fakat ben özellikle batarya konusundaki durumu merak etmekteyim. Acaba bu cihazın pil performansı yeterli midir ?

Teşekkürler.
5-6 saat ekran suresi alıyorum gayet yeterli. Ois eksikliği ise günlük kullanimda hissedilmiyor

ahmet.kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam öncelikle xperia-xz telefon var ve şarjda iken filaş bölümünde ufakbi ışık beliriyor şarjda kameraya falan girince sönüyor şarjdan çıkarıncada sönüyor normalmi bu flaş bölümünde ışık belirmesi... bilgisi olan varmı

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
selam öncelikle xperia-xz telefon var ve şarjda iken filaş bölümünde ufakbi ışık beliriyor şarjda kameraya falan girince sönüyor şarjdan çıkarıncada sönüyor normalmi bu flaş bölümünde ışık belirmesi... bilgisi olan varmı
Normal değil bende böyle bir durum yok, sen yeni yazılım güncellemesini yap bir bakalım

ahmet.kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7.0da şuan zaten amaa bu güncellemeden sonra oldu
--- Gönderi Güncellendi ---
yeni günceleme geldi bakalım düzelecekmi

ahmet.kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal değil bende böyle bir durum yok, sen yeni yazılım güncellemesini yap bir bakalım
kardeş yazılım güncellemeside yaptım amaa hala devam ediyo ama şunu fark ettim başka bir hızlı şarj aleti olmayan şarj aletinde fiaşta ışık falan yok kendininkini takınca arka kameranın ordaki filaşta ışık beliriyo şarjda sende denermisin bi ışık falan varmı orda şarjdayken

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
kardeş yazılım güncellemeside yaptım amaa hala devam ediyo ama şunu fark ettim başka bir hızlı şarj aleti olmayan şarj aletinde fiaşta ışık falan yok kendininkini takınca arka kameranın ordaki filaşta ışık beliriyo şarjda sende denermisin bi ışık falan varmı orda şarjdayken
Ben denedim sürekli yanan bir ışık yok hocam servise gonderin iletisime geçip

ahmet.kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son iki uygulama yüklemiştim ondan sonra oldu galiba kaldırıp denicem onları

AvKeskin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
5-6 saat ekran suresi alıyorum gayet yeterli. Ois eksikliği ise günlük kullanimda hissedilmiyor
Teşekkürler. Zaten her an her saniye video çeken insanlar değiliz. Dolayısıyla çok bi eksiklik hissedilmeyecektir diye düşünüyorum.

TheMorpheus5

Asistan
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar telefonu kullanıpta hala memnun olanlar varmı. Önerirmisiniz

Son mesajlar