SONY WH-CH500 Stereo ve Hands-Free modları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi forumlar arkadaşlar benim sorunum şu;
Sony wh-ch500 kulaklık aldım telefonda gayet kusursuz çalışıyor. Bilgisayara bağladığımda da gayet güzel çalışıyor çıkış aygıtı olarak whch500 stereoyu seçiyorum, giriş aygıtı olaraksa whch500 hands-free yi seçiyorum ve o zaman küt diye müzik kesiliyor. Müzik için neyse yine mikrofonsuz olur ama iş cs gibi dc ts skype gibi uygulamalar geldiği zaman (burası asıl mesele) ya ses stereo olarak kulaklıktan gelecek ve mikrofon olarak laptopun mikrofonu kullanılacak, yada hem çıkış hem giriş handsfree modunda kullanılacak ki bu da kulaklıktan gelen sesi ahizeden geliryormuşcasına bozuyor. Yani ben çıkışı kulaklığıma ve girişi de kulaklık mikrofonuna atayabiliyorum ancak bugda kalıyormuş gibi kulaklıktan ses.gelmemeye başlıyor. Sırf bu yüzden iade düşünüyorum bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirebilirmi beni lütfen şimdiden teşekkürler.

Dostum merhaba bende bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Jbl T450bt ile bunun arasında kaldım. Ses kalitesi rahatlık olarak ne düşünüyorsun. Malum yaz sıcağı terleme falan yapıyomu

tlptsc

Üyecik
Merhaba. Jbl kulaklığı deneme fırsatım olmadı. Sony'nin ses kalitesi çok güzel bası tizi gayet temiz şekilde alabiliyorum. Telefonda gayet net konuşabiliyorsun sesini karşı taraf çok net duyuyor dışarda olsan bile. Kulaklığın üst kısmı plastik olduğu için kafanın üst kısmını acıtabilir ben teması hissediyordum biraz ama tabiki dert edilcek bi durum değil. 1-2saat aralıksız kullanımda kulağında bi baskı hissediyosun ama çıkarıp biriki dakika dinlendiğinde geçiyor hemen. Terleme yapabilir özellikle dışarda güneş varken veya havasız ortamdayken ben kapalı odada kullanıyordum hafiften hissediyordum terlediğimi. Onun dışında çok rahat hafif müzik ve film için çok ideal. İade ettim ben çünkü oyun oynarken ts ve dc gibi programlarda yukarda bahsettiğim sorunlar oluyordu. Eğer müzik ve film için alıcaksan tavsiye ediyorum kısaca:)

Öncelikle yanıt için teşekkür ederim. Müzik için istiyorum ve telefonda kullanmayı düşünüyorum. Ve sanırım alacağım ancak bir sorum daha var ses yalıtımı nasıl yani dış dünya sesi içeri alıyor mu?

tlptsc

Üyecik
Dış sesi hiçbişekilde almıyosun. Yalıtımı güzel ancak son seste müzik dinlerken dışarıya ses veriyor. rahatsız edici şekilde olmasada sessiz bi ortamda sesi dışarıya veriyor. (son seste tabiki). Dediğim gibi müzik ve film için alcaksan tavsiye ediyorum. Ben çok düşündüm acaba iade etmeyip oyun için ayrı kulaklık mı alsam diye ama maddi durum elvermedi. Rahat hafif kullanışlı kaliteli ve 20saat şarjı gidiyor mükemmel. Artı sony kalitesi.

Teşekkür ederim tekrardan yardımcı olduğunuz için sanirim whch 500 alacağım 😊

tlptsc

Üyecik
Ne demek:) Kesinlikle tavsiye ediyorum ve bu arada ben mavi olanını almıştım mat koyu renkli bi mavi gayet hoş duruyor şimdiden hayırlı olsun :)

stat counter