SEO Testi

Bu konuyu okuyanlar

StratejikSEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba SDN Ailesi;

Sitemizde oluşturduğumuz bir SEO testinin buradan da paylaşımını yapmak için konu oluşturuyorum. Bundan sonra her ay genel ya da SEO'nun belirli bir alanına ait düzenli olarak SEO Testi yayınlayacağız. Sizlerden de gelecek önerileri ve eleştirileri değerlendirerek gerekli düzenlemeler ve çalışmalar gerçekleştirilecektir. Teste, SEO Testi – SEO Bilginizi Ölçün ! bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Test sorularında, öğretici olması açısından açıklamalar ve yazdığımız ilgili blog yazılarına yönlendirmelerde yer almaktadır. Bu noktada sık soru sorulan ya da en çok karıştırılan, değinmemizi istediğiniz noktaları buradan paylaşırsanız, bunlara da gelecek testlerimizde yer verip, ilgili blog yazıları hazırlamaya çalışacağız.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Kullanıcı adın ve paylaştığın içerikten yola çıkarak reklam olarak algılıyorum. Gereken uyarıyı konu yetkililerine ulaştırıyorum.

İyi Forumlar.

StratejikSEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba;
Eğer yazımızı okuduysanız ve bağlantıya tıkladıysanız bunun bir reklam değil okuyucuları bilgilendirme ve gelecek önerilere göre testimizi geliştirmek amaçlı bir konu oluşturulduğunu anlarsınız. Verdiğimiz link otomatik olarak anchor text e dönüştüğü için reklam olduğunu düşünebilirsiniz ki bu da anahtar kelimemiz değil zaten.

Reaksiyon puanı
10,324
Kullanıcı adın ve paylaştığın içerikten yola çıkarak reklam olarak algılıyorum. Gereken uyarıyı konu yetkililerine ulaştırıyorum.

Sevgili mod adayı kardeşim, ben o arkadaşı tanımam, yaptığı işten hiç anlamam; Lakin, yaptığı işte bir ticaret, bir kötülük, yanlış bir şeyler yok. Büyük emekler vererek yararlı olacağına inandığı güzel bir şeyler meydana getirmiş. Sahiden bundan faydalanacak tek bir insan dahi olsa burada bu tanıtımı yapmasına değer; Bir mahzuru olmaması gerek diye düşünüyorum. Amacı tilkilik olmayan insanlara karşı biraz daha müsamahalı olmak bize birşey kaybettirmez; Bilakis belki birine yararı dokunur, belki onun duasını alırız, kötü mü? :)

StratejikSEO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sevgili mod adayı kardeşim, ben o arkadaşı tanımam, yaptığı işten hiç anlamam; Lakin, yaptığı işte bir ticaret, bir kötülük, yanlış bir şeyler yok. Büyük emekler vererek yararlı olacağına inandığı güzel bir şeyler meydana getirmiş. Sahiden bundan faydalanacak tek bir insan dahi olsa burada bu tanıtımı yapmasına değer; Bir mahzuru olmaması gerek diye düşünüyorum. Amacı tilkilik olmayan insanlara karşı biraz daha müsamahalı olmak bize birşey kaybettirmez; Bilakis belki birine yararı dokunur, belki onun duasını alırız, kötü mü? :)

Teşekkürler yorumunuz için :)

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Kötü değil, cidden yararlıda olabilir ancak forumun reklam konusunda katı bir kuralı var arkadaşı emeği için kutluyorum ancak bu şekilde paylaşımları doğru bulmuyorum. Münakaşaya girmek istemiyorum konu ile ilgili. İyi Forumlar dilerim.

Son mesajlar