Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar şuan aktif olarak kullandığım whastapp i hem iphone6 da hemde eşzamanlı olarak samsung tablette kullanmam mümkünmü ? yardımcı programlar var mı ?

[h=2]Samsung Galaxy Tab 4S SM-T800 10,5'' Tablet alacağım uygun kılıf bulamadım ne önerirsiniz[/h]

eo93

Asistan
tab 4 7.0 kullanıyorum yakın zamanda yeni bir samsung model tablet almayı düşünüyorum arkadaşlar ne önerirsiniz 10 inc lik istiyorum bu sefer daha büyük bi model

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar şuan aktif olarak kullandığım whastapp i hem iphone6 da hemde eşzamanlı olarak samsung tablette kullanmam mümkünmü ? yardımcı programlar var mı ?
Olmaz bir numara sadece tek bir cihazda çalışır. Eğer 2 cihazda da whatsapp kullanmak istiyorsan yeni numara lazım yeni hat yani.

arkadaşlar merhaba, samsung galaxy tab s2 almayı düşünüyorum. fikirleriniz nedir bu cihaz için.

B

Bakihan Tuyan

SDN Okuru
Beyler Samsung Galaxy Tab4 sm t530 tabletim var kapalıyken açınca %70 üstü sarj oluyo çok çabuk bitiyo en son bunu yazmadan önce babam bakıyordu 2 kere kendiliğinden açıldı kapandı 2 yıl garantisi var teknosadan aldık ne yapmam gerekiyor ?

Biz de N5110 modeli 8 inç cihaz kullanıyoruz.

Kendi orijinal kapaklı kılıfı var.
Kapağı açınca ekranı da açıyor.
Başarılı bir cihaz.

Ancak 3 yılı doldurdu ve şarj ettikten sonra cihazı açınca pil %65 gösteriyor.
Pili kendimiz değiştirmek zor.
Kapağını açmak zor. Yetkili Servise verdik.

Bakalım ne kadar tutacak.?

Normal servise gittim.Takacağı pilde yuvada vida izleri vardı.Yani "çıkma pil" takmaya kalkıştı.:(:(

Bu firma kendi bataryası ve değişim kitini (tornavida vs)..birlikte sevkediyor.

İzle filmi..değiştir kendi bataryanı..güzelmiş.:)

[video]https://youtu.be/sZG28TPmd8Y[/video]

Selam arkadaşlar;
Galaxy tab3 lite kullanıyorum.
Android sürümü kitkat,
Bunu nasıl Lolipop yaparım?
Ve nasıl rootlarım.
Yardımcı olursanız sevinirim

Biz de N5110 modeli 8 inç cihaz kullanıyoruz.

Kendi orijinal kapaklı kılıfı var.
Kapağı açınca ekranı da açıyor.
Başarılı bir cihaz.

Ancak 3 yılı doldurdu ve şarj ettikten sonra cihazı açınca pil %65 gösteriyor.
Pili kendimiz değiştirmek zor.
Kapağını açmak zor. Yetkili Servise verdik.

Bakalım ne kadar tutacak.?

Normal servise gittim.Takacağı pilde yuvada vida izleri vardı.Yani "çıkma pil" takmaya kalkıştı.:(:(
80 tl tuttu yeni pil.
3 haftadır kullanıyoruz..
Cihaz yeni pille sıfırlanmış oldu..:):)

TalhaVzr

Üyecik
Yasaklı
Bende Note 10.1 2014 Edition Var.Ve Mesela Tablet Açık Şarj %5 Oluyor Tableti KApıyorum 1Saat Sonra Açıyorum %40 Olmuş Sizce Servise Götürmelimiyim Yoksa Tablet Kapalı Durduğunda Uygulamalar Çalışmadığından Mı Şarjı Yükseliyor.
i (1).jpg

Selamlar bende Galaxy Tab E var 90 mb civarı güncelleme geldi tableti kullanan varsa indirdiyse görüşlerini yazabilir mi malum android güncelleme gelince korkuyorum cihaz çok stabil ve şarjı mükemmel gidiyor bozulsun istemem, guncellemeyi de merak ediyorum neler içeriyor tam bulamadım hiçbir yerde güncelleme hakkında gelişmeleri .

Selamlar bende Galaxy Tab E var 90 mb civarı güncelleme geldi tableti kullanan varsa indirdiyse görüşlerini yazabilir mi malum android güncelleme gelince korkuyorum cihaz çok stabil ve şarjı mükemmel gidiyor bozulsun istemem, güncelleme neler içeriyor onu da merak ettim hiçbir yerde bulamadım herhangi bir bilgi

Merhaba arkadaşlar 2012 yılında N8000 modelini almıştım şimdi 4.4.2 yüklü fakat artık şarjı hem çabuk bitmeye başladı hem de çok geç doluyor. Aynı modelden olup da bu sorunu yaşayan var mı?