Samsung Galaxy Tab 10.1 3G Satışta

Bu konuyu okuyanlar

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Samsungun 10 inçlik galaxy tab modeli 3g ile birlikte hepsiburada da satışa sunuldu.avrupada yasak gelmesi fiyatları etkilemiş gibi..motorola 1900 tl iken samsung 1400 tl ye satıyor hemde dolar bu kadar yüksekken..yani dolar düşük olsa 1200 e falan gelecek..

Ayrıca tablet 565 gram ağırlığıyla ve 8.9 mm inceliğiyle şuan en hafif ve en ince tablet :D

tüm özelliklerede burdan bakabilirsiniz http://www.samsung.com/tr/galaxytab/101/index.html

http://www.hepsiburada.com/liste/pr...ab101&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMTAB101-S 1400 Tl

174964499244353Samsung-Galaxy-Tab-10.1.jpg

b_image07.jpg

txt_feature01.png

txt_feature03.png

txt_feature04.png

b_image06.jpg

b_image05.jpg

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
sonuçta iPad 2' nin satış rakamının yanına yaklaşamaz :)

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ya bi tablet şartta bakma =) ipad alacaz galiba 2 ye güçümüz yetmez =)

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
bence bu tablet çok güzel ve almayı dşünüyorum..galxy tab 7 ilk çıktığında 1700 tl idi sonradan epey düştü.şimdi 800 -900 larda geziyor..buda yakın zamanda düşecektir..hem doların etkisiyle hemde fiyatlar aşağı çekilecektir.. :)

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tasarımı güzel olmuş. özellikleri de fena değil ama fiyatı uygun gibi görünse de bana göre pek uygun değil. dolar düşse de samsung tabletin fiyatını daha aşağıya çekmeyecektir. samsung ucuzluğu epey zaman önce unuttu satış yasağı gelmese bu kadar da ucuz olmazdı.

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
incelik tamam da büyük bir cihaza benziyor... çantama atıp rahat taşıyamayacaksam ne özelliği kaldı pad'in... o yüzden optimus pad tasarımı yönünden bence çok daha güzel iki elinle rahatça hem taşıyor hem de kullanabiliyorsun

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Amma heveslisiniz kıyaslamaya, beğendinizi alın geçin yahu.

Benim derdim sadece isimle yola çıkıp kışkırtıcı mesaj yazan arkadaşa takılmaktı. Merak ediyorum acaba böyle yazan arkadaşımız hiç Galaxy Tab 10.1 gördü mü, kurcaladı mı, eline aldı mı? iPad 'e kötü demek olmaz elbette ama bu şekilde de kışkırtmamak lazım.

excelente

Doçent
Reaksiyon puanı
17
tablette 3g özeliiği var fakat öncekindenki gibi telefonla görüşme özelliği yokmuş.Bu kötü oldu benim için..

Mehmet Gülşen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
İsmim Mehmet Gülşen. Samsung Galaxy Tab aldım. İnternetten film izlerken görüntü takılarak seyrediliyor. Siz bu cihazı aldınız mı acaba? Böyle bir sorun oldu mu hiç?
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
Selamlar
Mehmet Gülşen

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
fiyat şimdilik iyi gibi ama tableti alıp takılma sorunları yaşayanları bende duydum

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Görünümü felan gerçekten çok iyi, ipad 2 (olabilir kamera onda varmış heralde hiç de ilgi alanıma girmiyodu) de kullandım o da güzeldi ama bu gerçekten iyi görünüyor. Tabi ipadde açık programların sayısını görünce bi acayip şaşırmıştım, heralde 50den fazla program açıktı ve biraz yavaşlama vardı.

waliresco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet telefonlada görüşebilme özelliği olsaydı süper olacaktı

Evet bence de iyi olurdu.Simkartlı galaxy tab'larda sonradan bu özellik eklenebilir mi yazılımlarla falan?bir de galaxy tab'ların hangilerinde telefon görüşmesi özelliği var?Okuduğum kadarıyla önceki 8.9 ve 7 de varmış,7.7'de de olcakmış heralde.Hiç tabletlerle görüşme yapan var mı zor olsa gerek ayrıca komik de görünüyordur:)

Son mesajlar