Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar bende yaklasik 3 aydir s8 kullaniyorum fakat bi defosunu fakettim ana cam ile kasa arasinda camin oldugu yerde bir iki tane hava baloncugu gibi cok minik iki tane centik var camda. Aldigim yere sordum evet defosu var eger duserse ekranin kirilma ihtimali artar servise vermek lazim ama ozamanda su gecirmezlik garantisi bozulur dedi. Napcami bilenedim. Teknosadaki tehsire filan baktim ordaki benimkinden daha berbat ama diger magzalardakilerde bu sorun yok. Bu defoyu goren varmi ki baska acaba kronik bi sorun mu

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Arkadaslar bende yaklasik 3 aydir s8 kullaniyorum fakat bi defosunu fakettim ana cam ile kasa arasinda camin oldugu yerde bir iki tane hava baloncugu gibi cok minik iki tane centik var camda. Aldigim yere sordum evet defosu var eger duserse ekranin kirilma ihtimali artar servise vermek lazim ama ozamanda su gecirmezlik garantisi bozulur dedi. Napcami bilenedim. Teknosadaki tehsire filan baktim ordaki benimkinden daha berbat ama diger magzalardakilerde bu sorun yok. Bu defoyu goren varmi ki baska acaba kronik bi sorun mu
Her garantiye gidenin su geçirmezliği kaybolmuyor bir garantiye danış.

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
3d touch hassasligi değişmeme sorunu yaşayan var mı?
ekran değişiminden sonra home butonundaki 3d touch hassaslığını ayarlıyorum daha az hassasa ama değişim olmuyor,ayarları sıfırlamayıda denedim? @KaanArli
Bende de cok nadir basmiyo 3d touch ama kirk yilda bir. Gecen guncellemeden sonra oldu sanirim. Ama 30 aralikta gelen guncellemeyi daha belki onu yapinca duzelir benimki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Her garantiye gidenin su geçirmezliği kaybolmuyor bir garantiye danış.
Daha once servislerle ilgili sorun yasadigim icin trsiyorum biraz sony vardi eskiden dokunmatigi bozuldu degistirdiler ama arka camini kapatamadilar bi turlu telin ici gorunuyodu teleservise verdim oda telefonu yamulttu davalik olduk baya 9 ay sonunda kazandim. Bundada oyle bisey olur diye korkuyorum ama samsungun servisine sormak lazim sanirim dedigin gibi

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben telefonu yere düşürdüm ve sonrasında ön cam ile metel olan kenarlar arasında hafif boşlul oldu ve tırnağımı sokunca daha da açılıyor orası. Bunun gibi birşeyden mi bahsediyorsunuz?

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben telefonu yere düşürdüm ve sonrasında ön cam ile metel olan kenarlar arasında hafif boşlul oldu ve tırnağımı sokunca daha da açılıyor orası. Bunun gibi birşeyden mi bahsediyorsunuz?
Yok benimki hic dusmedi uzerinde 360 derce kilif var. Ben 1aylikken fark ettim yani satin aldigimda vardi. Bir aydan once farketsem direk degisime vercektim. Dedigim gibi bikac tehsir urundede gordum bu hatayi. Benim cam kasaya sifir yapisik durumda ama duger saglam yehsirlerde bikac milimlik bosluk var bende o bosluk yok. Cekebildigim en iyi foto bu sanki cam disari tasmis gibi fazlaliktan

Ekli dosyalar

• 20180107_190439.jpg
    20180107_190439.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 582

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bende de cok nadir basmiyo 3d touch ama kirk yilda bir. Gecen guncellemeden sonra oldu sanirim. Ama 30 aralikta gelen guncellemeyi daha belki onu yapinca duzelir benimki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Daha once servislerle ilgili sorun yasadigim icin trsiyorum biraz sony vardi eskiden dokunmatigi bozuldu degistirdiler ama arka camini kapatamadilar bi turlu telin ici gorunuyodu teleservise verdim oda telefonu yamulttu davalik olduk baya 9 ay sonunda kazandim. Bundada oyle bisey olur diye korkuyorum ama samsungun servisine sormak lazim sanirim dedigin gibi
bendeki sorun algılamaması değil fazla hassas olması,ayarlardan daha az hassas a getiriyorum yine aynı

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bendeki sorun algılamaması değil fazla hassas olması,ayarlardan daha az hassas a getiriyorum yine aynı
Anladim bende ayarlanma sorunu yok. Senin tel tamire gitmisti sanirim. Dedigin gibi buyuk ihtimal onunla ilgisi vardir o zaman.

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar merhaba, S8 almaya çok niyetlenmiştim. Ancak bugün teknosada incelerken ekranında yanık olduğunu farkettim. (bir süre açık kalan bir ekran kalıcı iz bırakıyor...) Bu konuda deneyimi olanların görüşlerini alabilir miyim?

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, S8 almaya çok niyetlenmiştim. Ancak bugün teknosada incelerken ekranında yanık olduğunu farkettim. (bir süre açık kalan bir ekran kalıcı iz bırakıyor...) Bu konuda deneyimi olanların görüşlerini alabilir miyim?
Merhabalar bende 3aydir s8 kullaniyorum ama boyle bi sorun olmadi simdilik. Fakat malesef OLED ve AMOLED ekranli telefonlarda bu sorun belli bi sureden sonra olabiliyor. Mesela iphone x note 8 ve s7 arasinda test yapmislar 510 saat son isikta acik kalmis teller hepsindede yanik olusmus en iyisi iphone en kotusude note 8 mis. Donanimsal bir sorun yoksa yanik olayi telin kullanimiylada alakali mesela gerekmedikce cok parlak isikta kullanmamak lazim bide duvar kagidinin koyu renk olarak tercih edilmesi ve arada bir degistirilmeside onemli. Kisacasi marka farketmez tum tellerde olabilir bu sorun. Benim s3 vardi halada annem kullaniyor ondada 3yildan sonra filan yanik oldu surekli internet sitelerine girmekten ekranin ust kisminda cizgi cizgi izler oldu ama anca beyaz isikli fonlarda belli oluyo oda.

castlerock

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Merhabalar bende 3aydir s8 kullaniyorum ama boyle bi sorun olmadi simdilik. Fakat malesef OLED ve AMOLED ekranli telefonlarda bu sorun belli bi sureden sonra olabiliyor. Mesela iphone x note 8 ve s7 arasinda test yapmislar 510 saat son isikta acik kalmis teller hepsindede yanik olusmus en iyisi iphone en kotusude note 8 mis. Donanimsal bir sorun yoksa yanik olayi telin kullanimiylada alakali mesela gerekmedikce cok parlak isikta kullanmamak lazim bide duvar kagidinin koyu renk olarak tercih edilmesi ve arada bir degistirilmeside onemli. Kisacasi marka farketmez tum tellerde olabilir bu sorun. Benim s3 vardi halada annem kullaniyor ondada 3yildan sonra filan yanik oldu surekli internet sitelerine girmekten ekranin ust kisminda cizgi cizgi izler oldu ama anca beyaz isikli fonlarda belli oluyo oda.
Detaylı cevabınız için teşekkürler... Benim kullandığım S3'te de ekran yanma sorunu vardı. Hatta Instagramda fazla zaman geçirdiğimden instagram ekran görüntüsü beyaz ekranda silik bir şekilde alttan seçiliyordu. Yeni modellerde bu sorunları aşmışlardır diye düşünüyordum. Ama demek ki kullanıcının cihazı daha kontrollü kullanması ile ilgiliymiş...

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
benim başıma geldi amoeld yanığı birkaç kişide daha oldu ama kornik bir durum değil

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Detaylı cevabınız için teşekkürler... Benim kullandığım S3'te de ekran yanma sorunu vardı. Hatta Instagramda fazla zaman geçirdiğimden instagram ekran görüntüsü beyaz ekranda silik bir şekilde alttan seçiliyordu. Yeni modellerde bu sorunları aşmışlardır diye düşünüyordum. Ama demek ki kullanıcının cihazı daha kontrollü kullanması ile ilgiliymiş...
Teknolojik aletler birazda sans meselesi. Mesela birisi ayni telefonu 2 yil kullanir hic bi sorun olmaz ama digerinin aldigi telin ekrani kusurlu olabilir ve nekadar iyi kullansakta 1 iki ayda yanabilir. Bu acidan size iyi sanslar

tunahanxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar dün telefonum diz hizasından düştü ve sağ üst kavisin orda çatlak oluştu kullanmaya görüntüye engel değil ama ne olursa olsun çok canımı sıktı kırılmaz cam yoktu takamıyoruzda zaten servise göndersem yardımcı olmazlar mı ki acaba ne diyorsunuz valla alalı 2 ay oldu gitti yani (Samsung S8 Plus)

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar samsung s8 plus bildirim sesleri gelmiyor ayarlardan bildirim sesleri giriyorum muzik seslere tıkladıgımda çalmıyor ne yapmam gerekir

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Arkadaşlar dün telefonum diz hizasından düştü ve sağ üst kavisin orda çatlak oluştu kullanmaya görüntüye engel değil ama ne olursa olsun çok canımı sıktı kırılmaz cam yoktu takamıyoruzda zaten servise göndersem yardımcı olmazlar mı ki acaba ne diyorsunuz valla alalı 2 ay oldu gitti yani (Samsung S8 Plus)
almazlar tahminimce kullanıcı hatası derler.isterseniz bir sorun.
arkadaşlar samsung s8 plus bildirim sesleri gelmiyor ayarlardan bildirim sesleri giriyorum muzik seslere tıkladıgımda çalmıyor ne yapmam gerekir
sadece bildirim sesi mi?bildirim sesini sesi olmayan bir şeye ayarlamış olabilirsiniz.

Daisyyyyyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eger telefonun on caminde benimki gibi bir defo varsa ondan dolayi belki kirilmasi kolay olmustur ekranin. Fotosu biraz ustte mevcut. Bugun mediamark ve carfuredaki tehsirleride inceledim 10 telefonun yaklasik 8inde bu camdaki sikinti vardi. Bilmiyorum ama sanirim kronik bir sorun. Aldigim yere sordum evet camda sikinti var gibi eger duserse daha cabuk krilabilir servise verebilirsiniz istiyosaniz ama bu seferde su gecirmezlik garantisi olmayabilir demislerdi bana. Gecmis olsun cok sinir bozucu bir durum malesef

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim telefonda ev gibi kapalı bir ortamda video çekince görüntü kalitesi çok kötü mesela evin duvarı bile pütürlü oluyor. Video kalitesi qhd seçili bundan dolayımı?

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Benim telefonda ev gibi kapalı bir ortamda video çekince görüntü kalitesi çok kötü mesela evin duvarı bile pütürlü oluyor. Video kalitesi qhd seçili bundan dolayımı?
farklı çözünürlüklerde deneyin.aynı kalitede çekiyorsa tahminimce ışık yetersizliğindendir

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
arkadaslar merhaba ..
oreo test sürümü 15 ocakta bitiyor sanirsanirim .. bu güncellemenin ayın 15'inden sonra kademeli bir şekilde verilecek anlaminda mi oluyor ?

Berkecan45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar reklam kesinlikle yapmıyorum kendim bir çok kez alışveriş yaptım akıllıphone diye bir site bakabilirsiniz fiyatlar çok çok çok uygun s serisinin bütün edge modellerini kullandım hepsinde s6 s7 s8 var şu an çok memnunum neyse bunların hepsinde de ekran jelatini vs cami burdan aldım ama her cam gibi burdaki camlar da fiyatı uygun 50 liraya 100 liraya aldığımız koruma jelatin camlarla aynı kalitede sitede arkalı önlü çift jelatin fiyatı 15 lira kargo 5 lira aksam üzeri 5 e kadar sipariş verildiğinde ertesi gün elinizde oluyor kargo çok hızlı gerçekten bir kaç link verecem sizlere oradan bakabilirsiniz ürünlere tavsiye ediyorum güzel uygulandığında kesinlikle kalkma yapmıyor yanlardan kılıfla bile kalkmıyor jelatin tamamen ekranı kapatıyor bir çok ürünün fiyatı uygun tavsiye ediyorum son olarak sayfayı kesinlikle masaüstü modunda açın tarayıcınızdan diğer türlü aradığınız ürünleri kolay bulamıyorsunuz benim tavsiyem arkalı önlü 15 liralık olanı alın 50 lira vermeyin telefonculara marka denilen ürünlere bunlardan cok memnunum bir kaç fotoğraf eklicem karbon görünümlü arkaya jelatin de var ben memnunum İNŞALLAH sizlere su jeletinlere yüksek fiyatlar vermekten kurtatırım SAMSUNG GALAXY S8 ARKA ŞEFAF ARKA KORUMA BANDI | Akilliphone.com SAMSUNG GALAXY S8 KAVİSLİ ŞEFFAF DARBE EMİCİ PARLAK EKRAN KORUYUCU | Akilliphone.com SAMSUNG GALAXY S8 KAMERA KORUYUCU KIRILMAZ | Akilliphone.com
Screenshot_20180114-011820.jpg
Screenshot_20180114-011820.jpg

TeknolojikB1r1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar kısmet olursa 1-2 gün içinde s8de karar kılıp iphone 7 plus almaktan vazgectım , sizden ricam hangi rengi alsam siyah ile orkide grisi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Şu günlerde Huawei Mate 10 pro çok övülüyor sizce S8 ile takas etmeye değer mi?

nilgunakbas

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Şu günlerde Huawei Mate 10 pro çok övülüyor sizce S8 ile takas etmeye değer mi?
Ben olsam etmem.kulaklik girisi sarj yerinden kullaniliyor olmasi dezavantaj,hafiza karti olmayisi dezavantaj
P10plus fotograf kalitesi de cok guzel.hem hafiza karti var hem kulaklik girisi.
Ben olsam degşmem.

oguzokman

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Acil nakit ihtiyacından dolayı Gear S3 frontier saatimi satıyorum. 1 sene daha garantisi mevcutdur. Kutusu ve kutu içeriği tamdır

TeknolojikB1r1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar s8de instagramda videoları büyütmüyor ekran kararıyor çözümünü bilen varmı sizde de bu sorun varmı