Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Hamza kk

Doçent
Yu
O ayar nerede ben bulamadım vallahi
yukarıda bildirim alanında pil simgesinin üzerine basılı tut çıkan ayarlarda sağ üst köşede noktalar var ona tıkla gelişmiş ayarlar çıkacak orada
--- Gönderi Güncellendi ---
O ayar nerede ben bulamadım vallahi
Şimdi baktım açıkmış hala durum aynı
Farklı kablo denedinmi
Genelde kablodan kaynaklanıyo

krmn32

Üyecik
Arkadaslar merhaba benim hala note 5 im marsmsllowda. Yeni surumden cok sikayet duyunca korktum guncellemedim. Sikayetleriniz devam ediyormu,nougata gecmelimiyim cevap verirseniz sevinirim.Ayrica pil suremde azalmalar oldu ekran suresi 3 saati zor goruyor guncelleme almadigi icinmi sizce

Hamza kk

Doçent
Arkadaslar merhaba benim hala note 5 im marsmsllowda. Yeni surumden cok sikayet duyunca korktum guncellemedim. Sikayetleriniz devam ediyormu,nougata gecmelimiyim cevap verirseniz sevinirim.Ayrica pil suremde azalmalar oldu ekran suresi 3 saati zor goruyor guncelleme almadigi icinmi sizce
Geç bence pişman olmazsın

M3rTR

Profesör
Arkadaşlar note5 ile birlikteiğime bugun itibari ile son veriyorum 2.5 senedir iyi anılarımız oldu artık değişme vaktinin geldiğini düşünüyorum

Bilal ÖZ

Üyecik
Selamlar Note 5'in Android 8 alacağına dair bazı söylentiler dolanıyor. Geleceğini hiç sanmasam da sizlere yine de sorayım dedim. Sizce Note 5 'e Android 8 gelir mi?

MUĞLALIM

Üyecik
Dostlar bu üst tarafa gelen bildirimler siralanmiyormu 4 . Bildirim gelince 3 nokta olarak gösteriyor

Crebros

Asistan
Arkadaşlar Note5 cihazımda bildirim almakta problem yaşıyorum. 4 ay önce avea ya geçtikten sonra başla bu sorun. Avea üzerindne gerekli güncellemeler yapıldı ancak wi-fide sorun yaşamazken şimdi wi-fi bağlı iken dahi whatsapp instagram v.s bildirimleri ya ekrana düşmüyo yada düşse bile bildirim sesi gelmiyo. Sadece titriyo ve bildirim ledi yanmıyo. Telefon kamera problemi sebebi ile servise gitti batarya şarj cihazı ekran ve kamera değişti ancak bildirimle ilgili problem olmadıgı söylendi. Telefonu 2 kez wipe data üzerinden formatladım ancak değişen bişey yok 1 gün geliyosa bildirim 2. gün yine aynı bi gelio bi gelmiyo. Bununla ilgili bi öneriniz varmıdır acaba ne yapabilriim.

Hamza kk

Doçent
Arkadaşlar Note5 cihazımda bildirim almakta problem yaşıyorum. 4 ay önce avea ya geçtikten sonra başla bu sorun. Avea üzerindne gerekli güncellemeler yapıldı ancak wi-fide sorun yaşamazken şimdi wi-fi bağlı iken dahi whatsapp instagram v.s bildirimleri ya ekrana düşmüyo yada düşse bile bildirim sesi gelmiyo. Sadece titriyo ve bildirim ledi yanmıyo. Telefon kamera problemi sebebi ile servise gitti batarya şarj cihazı ekran ve kamera değişti ancak bildirimle ilgili problem olmadıgı söylendi. Telefonu 2 kez wipe data üzerinden formatladım ancak değişen bişey yok 1 gün geliyosa bildirim 2. gün yine aynı bi gelio bi gelmiyo. Bununla ilgili bi öneriniz varmıdır acaba ne yapabilriim.
Bu avea kaynaklı olamaz benimde avea sıkıntı yok

DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL

Hamza kk

Doçent
Screenshot_20171219-161324.png

yeni güncelleme gençler
Hava durumu uygulaması güncellendi gözüken s8 de ki gibi oldu
Screenshot_20171219-165045.png

umut197

Üyecik
Merhaba arkadaşlar, ikinci el note 5 aldım, telefonu açıkken şarja takınca %100 oluyor fakat kabloyu çıkarmadan telefonu kapatıyorum %88 oluyor ve dolmaya devam ediyor, açıkken şarj edince az gidiyor dün farkettim ve kapalı şarj ettim birgünü rahat çıkardı, ne yapmam lazım telefonu açıkken şarj edince de tam dolsun

stat counter