Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2017) Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Daha yeni 7 bismillah :)) yaza dogru gelir anca once amiral gemilerine gelir sonra bize gelir benimkide a7 2017 biraz surer gibime geliyor

Merhaba Arkadşlar,
Sitenize yeni katıldım. A7 2017 model telfonumu mirrorlink ile aracımın multimedya sistemine bağlamak istiyorum ancak olmuyor. Sürekli "MOB interconnection Service Failed" hatası veriyor. Bu durumu yaşayıp bir çözüm bulan oldumu hiç aranızda. Şimdiden herkese cevapları için teşekkür ederim.

S.a arkadaşlar malesef geçen ay samsung a7 2017 alma gafletinde bulundum.Malesef samsung pek sevmememe rağmen artık düzelmiştir diyip 4 sene sonra samsung aldım.Ve inanılmaz derecede pişmanım şuan kesinlikle a7 2017 almayın aldırmayın.Ailede 3 kişi a7 kullanıyor.Hepsinde aynı problem bana denk gelen problemler şunlar
1.Arada uygulama geçişinde donma (telefonu kapatıp acıyorsun yada tüm uygulamaları kapatıyorsun)
2.Whatsapppta akıcı bir şekilce msj yazarken dokunmatiğin bastıgın tuşu algılamaması.örnek : '' erhaba '' (did you mean merhaba gibi...
3.Kamerası zaten tam bir fiyasko haifif bir titremede hem flue çekiuyor(ayar yapılşmıs halde) Hem cekımı kötü
4. 3 gb ram hissiyatı alamıyorsun

3 yıllık güncelle

A 2017 serisinin oreo guncelleme tarihi belli oldu arkadaslar eger aksilik cikmazsa mayis diyor samsung arkadaslar hayirli olsun bakalim :)