Samsung Corby Pro mu Samsung Star Wi-Fi Mı?

Bu konuyu okuyanlar

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaşlar soru açık Star WiFi kullandım az çok biliyorum ama Corby Pro kullanmadım ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz?

svksy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Corby Pro kullanıyorum. Flash Player yükleyemediğim için internet videolarını izleyemiyorum. Ekranı oldukça küçük. Gezinmeyi zorlaştırıyor. Sayfa değişikliğinde yavaş. Bunun dışındaki özellikleri de çok tatmin edici değil. Dokunmatik duyarlılığı: eh işte... Klavyeli olması ise olumlu tarafı.

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
O zaman Star almak daha mı iyi?

svksy

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Corby wi-fi fonksiyonunu verimli kullanacağın bir ürün değil. Bunun dışındaki özellikleri stardan iyi olbilir. Telefonu nasıl kullanacağına göre seçim yapmalısın. Telefonların işletim sistemlerini ve bu işletim sistemine göre internetten neler alabileceğini araştırmalısın. Amacın wi-fi kullanmaksa üçüncü bir tercihe yönelebilirsin. Android ve Symbian işletim sitemleri arasındaki farkları incele. Ona göre karar ver.

lazerboy

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Videolarda video oynatabiliyor görünüyor sanırım Bolt Web Browser yükleyerek çözülebiliyor o sorun.Yine videolara bakınca ekran çok da küçük değil okunaklı yazılar videolar da güzel görünüyor.Klavye olması daha iyi.Babam için alacağız dokunmatik ilk defa kullancak eğer kullanamazsa klavyeden kullanabilir sanırım :D WiFi olması önemli bu zamanda telefonu onsuz almak garip geliyor bana kalma olasılığı da var onun için WiFi'lı tercih ediyoruz :D 3G olması da bi avantaj ilerde lazım olabilir :D

Son mesajlar