S9 plus p20 pro iphone x ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S9 plus/Note 8 İphone X/8 plus P20 pro/Mate 10 pro

• Kullanılan toplam oy
    45
Sınırsız paranız ve iki tane telefon alma hakkınız olsa hangi ikiliyi seçerdiniz ve neden?

İphone x tartışmasız.8 plus almazdım fakat önceden tam tersini sölüyodum x i biraz kullanınca görüşüm değişti

İphone x tartışmasız.8 plus almazdım fakat önceden tam tersini sölüyodum x i biraz kullanınca görüşüm değişti
Harbiden X bendede fena kafa yaptı bian note 8 den soğuyacaktım nerdeyse özellikle home tuşu yerine getirilen shift tuşu çok kullanışlı çentikte telefona ayrı bi hava katıyor

Harbiden X bendede fena kafa yaptı bian note 8 den soğuyacaktım nerdeyse özellikle home tuşu yerine getirilen shift tuşu çok kullanışlı çentikte telefona ayrı bi hava katıyor
Aynen dediğin gibi home tuşu yerini alan o altta ki çizgi çok fonksiyonel şöle bi gerçek var ki bizzat gördüğüm bu note 8 olan arkadaşımda var işyerinde x te note 8 i karşıdan gördüğümde s8+ huawei vs gibi sıradan geliyo fakat x i gördüğünde harbiden farklı bişey olduğunu hissediyosun tasarım anlamında buda büyük başarıdır bana göre çentiği çok eleştirdim ilk zamanlar fakat ilk görüldüğü gibi değil kesinlikle

Sucrofe

Profesör
iPhone X (10), amarakanın oyunudur dolar 10 tl olcak demek istiyorlar almayın aldırtmayın Samsung adamdır koreliden zarar gelmez

Aynen dediğin gibi home tuşu yerini alan o altta ki çizgi çok fonksiyonel şöle bi gerçek var ki bizzat gördüğüm bu note 8 olan arkadaşımda var işyerinde x te note 8 i karşıdan gördüğümde s8+ huawei vs gibi sıradan geliyo fakat x i gördüğünde harbiden farklı bişey olduğunu hissediyosun tasarım anlamında buda büyük başarıdır bana göre çentişi çok eleştirdim ilk zamanlar fakat ilk görüldüğü gibi değil kesinlikle
Aynen katılıyorum o çentik ve dikey kamera telefona farklı bi hava katıyor bütün firmalar taklit edince ister istemez soğuyo insan ama taklitler aslını yüceltir diyede boşuna dememişler zaten şuanda samsung apple htc sony harici firmaların dışında kendine has tasarımı olan firma neredeyse yok hep bi apple yada samsung çakması tasarımlar.Note 8 e sıradan demeyelim de x in çektiğinden dolayı olmuş olabilir o dediğin 😀

Sucrofe

Profesör
ama harbi X'in tasarımı çok güzel maalesef param yok hani bana X

Aynen katılıyorum o çentik ve dikey kamera telefona farklı bi hava katıyor bütün firmalar taklit edince ister istemez soğuyo insan ama taklitler aslını yüceltir diyede boşuna dememişler zaten şuanda samsung apple htc sony harici firmaların dışında kendine has tasarımı olan firma neredeyse yok hep bi apple yada samsung çakması tasarımlar.Note 8 e sıradan demeyelim de x in çektiğinden dolayı olmuş olabilir o dediğin 😀
Lg g7 de de çentik var fakat x te ki görüntüyü havayı veremiyo katılıyorum söylediklerine.sıradan derken tasarım olarak farklı bişey olmadığı için diğerleriyle aynı olay onu kastettim yoksa güçlü bi cihaz ona lafım yok :)

Arkadaşlar sakin dilde önerimizi yapabiliriz öyle değil mi? :)
Yoo yapamayız. Bence işin yoksa konudan git. Biz kendi aramızda tartışıp kendi aramızda konuşup eğlenip geçiniyoruz. Ban atmaya yer arıyorsun herhalde?

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama harbi X'in tasarımı çok güzel maalesef param yok hani bana X
Çok pahalı çok. Bir kaç hafta denemek isterdim aslında.

Son düzenleme:

Death Mark

Fury
Yönetici
Moderatör
Yoo yapamayız. Bence işin yoksa konudan git. Biz kendi aramızda tartışıp kendi aramızda konuşup eğlenip geçiniyoruz. Ban atmaya yer arıyorsun herhalde?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çok pahalı çok. Bir kaç hafta denemek isterdim aslında.
Ben uyarımı yaptım uyup uyumaman sana kalmış. :)
Gereğini seve seve yaparım. Az önce ki uyarı sadece ufak bir armağandı. Sinirlerinize hakim olmanızı rica ediyoruz. Konularda kural dışı davranışla huzur bozucu ortam oluşturmanıza hiçkimse müsaade edemez. Umarım cevabımı anlayışla karşılar ve İyi Geceler geçirmenizi dilerim. :)