S7 Edge Bildirim Işığı

Bu konuyu okuyanlar

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar eylül ayından beri s7 edge kullanıyorum bir sorunum yoktu ama geçen gün nougat ila güncellenen always on u devre dışı bıraktım.Bildiğiniz gibi always on ekranından bildirimler ekranda görünüyor ve hızli geçiş yapabiliyorsunuz.Yalnız bildirimlerde bildirim ışığım yanıp sönmüyor.sebebinin always onun acik olması diye düşündüm ama always on kapalıykende aynı şekilde.Ekran ayarlarından led ışığı açık durumda ve telefon sarjdayken ve sarj doluyken ışık yanıyor ama whatsapp veya baska bie uygulamadan gelen bildirimlerde yanmıyor..

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaslar eylül ayından beri s7 edge kullanıyorum bir sorunum yoktu ama geçen gün nougat ila güncellenen always on u devre dışı bıraktım.Bildiğiniz gibi always on ekranından bildirimler ekranda görünüyor ve hızli geçiş yapabiliyorsunuz.Yalnız bildirimlerde bildirim ışığım yanıp sönmüyor.sebebinin always onun acik olması diye düşündüm ama always on kapalıykende aynı şekilde.Ekran ayarlarından led ışığı açık durumda ve telefon sarjdayken ve sarj doluyken ışık yanıyor ama whatsapp veya baska bie uygulamadan gelen bildirimlerde yanmıyor..
Ayarları iyi kontrol et kardeş , olmazsa cihazı sıfırla temiz kurulum güzeldir.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Whatsappin ayarlarina girip bak ordada olmasi lazim bildirim isigi ayarlari

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ayarlarda bildirim ledi falan yer yok mu hiç ?

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayarlarda bildirim ledi falan yer yok mu hiç ?
led göstergesi var ve açık hocam
Screenshot_20170308-151458.png

[TR]GhostKiller670

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefonun arama yerine *#0*# yaz orada led diye bir seçenek var ona tıkla oradan bildirim ışığının çalışıp çalışmadğını kontrol et

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

kavari44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 gündür benim bildirim ışığım çalışmıyor. *#0*# da led bölümünden kontrol ettim orda da çalışmıyor. benim yapabileceğim bişey var mı yoksa servise mi göndermeliyim.(s7 edge telefon)

Babyblue3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 gündür benim bildirim ışığım çalışmıyor. *#0*# da led bölümünden kontrol ettim orda da çalışmıyor. benim yapabileceğim bişey var mı yoksa servise mi göndermeliyim.(s7 edge telefon)
Servise ver kardeşim senin sorunun yazılım sorunu değil galiba

kavari44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung servisine pek güvenmiyorum ama yapacak bişey yok gibi.

Son mesajlar