RPG Oyun Önerisi !

Bu konuyu okuyanlar

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar RPG tarzında oyun arıyorum fakat adam akıllı okçuluk yapabileceğimiz bir oyun olmalı
grafikleri çok iyi Lütfen dikkat iyi değil çok iyi olmalı skyrim iyi gibi fakat çok dala vere var daha sade kafamı karıştırmayacak birşeyler arıyorum tavsiyeniz için şimdiden teşekkür ediyorum :D

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ben 3 gündür çok pis Skyrim'e sardım. resmen müptela oldum :D

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar RPG tarzında oyun arıyorum fakat adam akıllı okçuluk yapabileceğimiz bir oyun olmalı
grafikleri çok iyi Lütfen dikkat iyi değil çok iyi olmalı skyrim iyi gibi fakat çok dala vere var daha sade kafamı karıştırmayacak birşeyler arıyorum tavsiyeniz için şimdiden teşekkür ediyorum :D

Ben 2011 - 2012 oyunların hiçbirinde sağlama dişe dokunan içinde Okçuluk olan bir oyun bilmiyorm.

Mert Ahmet

Dekan
Reaksiyon puanı
41
Kingdoms of Amalur Reckoning güzel bi oyun bu da bi bak videolarına :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
evet güzele benziyor elimde tutayım bu seçeneği
Kingdoms of Amalur Reckoning güzel bi oyun bu da bi bak videolarına :D

ben kararsız kalmaktan korkuyorum :D
hiç korkma. zaten çok zorlandığın yerleri açar youtube'dan bakarsın. 10 milyon tane bitirilmiş videosu var :D

sen hangi klası seçtin ?
hiç korkma. zaten çok zorlandığın yerleri açar youtube'dan bakarsın. 10 milyon tane bitirilmiş videosu var :D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
okçuda en iyi hangisi birde hem okçu hem dagger mi oluyoruz ? yada sadece okçu olsam sanırım silahları kullandıkça lvl yükseliyormuş çok ok kullanıp diğer silahlarla uğraşmasam eovyn olurmuyum :D
high elf. mage kasıyorum :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
okçuda en iyi hangisi birde hem okçu hem dagger mi oluyoruz ? yada sadece okçu olsam sanırım silahları kullandıkça lvl yükseliyormuş çok ok kullanıp diğer silahlarla uğraşmasam eovyn olurmuyum :D

okçular wood elf oluyor. dediğin gibi hangi silahı kullanırsan o silah güçleniyor. ona paralel olarakta o silahın skillerini açıyorsun. yani okçu olacaksan büyü ve kılıç kullanma. okla adam öldürmeye çalış.

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ana silahım ok olabiliyor yani değilmi daggeri de hiç kullanmasam olur mu ?
okçular wood elf oluyor. dediğin gibi hangi silahı kullanırsan o silah güçleniyor. ona paralel olarakta o silahın skillerini açıyorsun. yani okçu olacaksan büyü ve kılıç kullanma. okla adam öldürmeye çalış.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
oo burada baya derin derin anlatmış ama ben wood elfleri sevmedim şöyle bembeyaz sarı saçlı neyinli bir bayan elfcik olsa piti piti parlakda bir l.a. giyecek oh oh dadından yinmez :D

bu oyunda öyle bir karakter yok. hepsi birbirinden meymenetsiz :)

sadboy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fallout new vegas(en sevdiğim odur) dragon age origins ya da witcher 2 (ben 1 ve 3 de sevmedim)

Son düzenleme:

Son mesajlar