Root olunmus telefonu eski haline getirmek

Bu konuyu okuyanlar

hackery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben telefonu(samsung galaxy s3)rootladim...fakat bu islem hosuma gitmedi ..eski haline nasil getire bilirim???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Cihazın garanti dışı kaldı bunu biliyorsundur Şimdi,
1. Cihaz rootlu iken google playden triangle away i indi sayacı sıfırla
2. Orijinal (stock) rom bul odinden at ( rom orjinal olduğu için sayac atmaz 0 da kalır

yani cihazın tekrar orijinal rootsuz ve garantili olacak :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefon nokia 7230 benim telefonun hattını başka bir telefona taktım . telefonumu çıkardığımda ilk açtığımda aynıydı fakat sonra çoğu dosyalar ve numaralar silinmiş gördüm BU OLAYI NASIL DÜZELTEBİLİRİM acil yardım / şimdiden teşekkürler:clover:

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Telefonuna FramaRoot programını yükle - Orda yazar Telefonunuz Root'lu diye.
Aşağıdaki seçeneklerden telefonu UnRoot yapabilirsin en basit yolu bu .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumun markası samsung galaxy s3 yurt dışından geldi ve de imei adresi kırılmış root edilmiş durumda ben telefonuma format atmak istiyorum yaklaşık 1 buçuk seneden fazladır kullanıyorum içi çok gereksiz dosya doldu bunu telefona zarar vermeden nasıl yapabilirim format atmaya kalkışsam imei gider mi hiç bir fikrim yok bilgisi olan cevaplayabilir mi

oguzcan budak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bluestacks yüklü ya şimdi benim pcde bunu telefon gibi rootlıyamıyoz mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar merhaba, ben telefonumu unroot etmek istiyorum. Triangle Away uygulamasını kurdum, telefon zaten rootlu olduğu için direk uygulamayı açtım ve Reset Binary Counter işlemini gerçekleştirmeye çalıştım. Ama tam da bu işlemde "Triangle Away Durduruldu" adlı bir hata alıyorum ve uygulama kapanıyor. Sebebini bilen var mı acaba?

umuturunc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, ben telefonumu unroot etmek istiyorum. Triangle Away uygulamasını kurdum, telefon zaten rootlu olduğu için direk uygulamayı açtım ve Reset Binary Counter işlemini gerçekleştirmeye çalıştım. Ama tam da bu işlemde "Triangle Away Durduruldu" adlı bir hata alıyorum ve uygulama kapanıyor. Sebebini bilen var mı acaba?
Uygulamanın farklı bir sürümünü dene. Sitem dilini ingilizce yap.

Siverek1285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar benim telefon j2 imei si gitti telefoncuya goturdum root atmis rootu kaldirirsam imei gider mi

Siverek1285

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar benim telefon j2 imei si gitti telefoncuya goturdum root atmis rootu kaldirirsam imei gider mi

AFLTIME

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben telefonun csc sini değiştirmek istiyorum bu işlem sayacı artırır mi

Son mesajlar