OnePlus 5 alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangi Telefon

• Kullanılan toplam oy
    57

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
yüksek bir değer diyebilir miyiz diğer telefonlara kıyasla
Bazı cihazların sar değerleri şöyle; iPhone SE = 0.97 w/kg, iPhone 6s Plus = 0,93 W/kg, iPhone 6s = 0.87 w/kg, HTC 10 =0,79 w/kg, GM 5 Plus = 0,56 w/kg

Bu cihazlara oranla sar değeri fazla.

zaten hepsiburada almayalım diye fiyatı 2700 liraya çıkarmış. Gerçi işin içinde hepsiburada olunca 2 gün sonra günün fırsatı diyip eski fiyata indirirler. SDN de indirim var diye haber yapar.

mfi

Profesör
abi samsungdan kaç ne yap ne et kaç. bundan 4 sene önce note 2 kullanıyordum sınıfta bi çocuğun abisinde de note 2 vardı 2 mizdede sarj sorunu olsun birçok sorun olmaya başladı. note 2 den sonra birdaha samsung kullanmadım.
kardeşimde s5 aldı 2 sene önce sıfır olarak şimdi ekran sorunu var arada kapanıyor açılması için ekranı sıcak tutması lazım. bazen ocakta ısıtıp öyle açıyor :D
oneplus5 ve mi6 alınmaz nedeni garantisi türkiye içi değil. ithalatçı garantilerinide duyduğumuz kadarıyla beş para etmeyeceğini biliyorum.
bence aynı fiyat bandında 2. el veya sıfır türkiye garantili telefonlara yönel
en az 1 sene garantili olsun ki 2. el cihaz kafan rahat etsin. bi arızada muhattabın yetkili türkiye servisi olsun

abi samsungdan kaç ne yap ne et kaç. bundan 4 sene önce note 2 kullanıyordum sınıfta bi çocuğun abisinde de note 2 vardı 2 mizdede sarj sorunu olsun birçok sorun olmaya başladı. note 2 den sonra birdaha samsung kullanmadım.
kardeşimde s5 aldı 2 sene önce sıfır olarak şimdi ekran sorunu var arada kapanıyor açılması için ekranı sıcak tutması lazım. bazen ocakta ısıtıp öyle açıyor :D
oneplus5 ve mi6 alınmaz nedeni garantisi türkiye içi değil. ithalatçı garantilerinide duyduğumuz kadarıyla beş para etmeyeceğini biliyorum.
bence aynı fiyat bandında 2. el veya sıfır türkiye garantili telefonlara yönel
en az 1 sene garantili olsun ki 2. el cihaz kafan rahat etsin. bi arızada muhattabın yetkili türkiye servisi olsun
Katılmıyorum hepsiburada 2. El cihazdan daha güvenli

Oneplus 5 almaya karar verdim. sadece şu çok meşhur jelly efeckt olayı kafamı karıştırıyor. Çok büyük bir sorun teşkil eder mi?

Frosa

Dwayne Rock Johnson
OP 5 gayette alınabilir bir cihaz.

İyi Forumlar...

Oneplus 5 alınır mı soruma cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Dün siparişi verdim bugün geldi ama daha kullanma fırsatım olmadı. Umarım pişman olmam:)

Arkadaşlar bende one plus 5 almayı düşünüyorum. Kamera çok önemli benim için. Ya paraya kıyıp 7 plus alcam (ama ios u hiç sevmiyorum) ya da one plus. Kullanan arkadaşlar cihazın eksik yönlerini veya genel bir değerlendirmesini paylaşabilir mi? Yeni alacak arkadaşlar için iyi bir rehber olur. Şimdiden tşk.

Arkadaşlar bende one plus 5 almayı düşünüyorum. Kamera çok önemli benim için. Ya paraya kıyıp 7 plus alcam (ama ios u hiç sevmiyorum) ya da one plus. Kullanan arkadaşlar cihazın eksik yönlerini veya genel bir değerlendirmesini paylaşabilir mi? Yeni alacak arkadaşlar için iyi bir rehber olur. Şimdiden tşk.
@ozgun7 S7 edge gibi kamerası 7 plusdan daha iyi bir modelden geçti o bilgi verir
Benim sana tavsiyem o fiyata ithalatci 6gb ram HTC u11 Alman

Telefonun kamerası güzel. 7 plus yerine seve seve alabilirsin.

@ozgun7 S7 edge gibi kamerası 7 plusdan daha iyi bir modelden geçti o bilgi verir
sagolun hocam teşekkürler
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz araştırayım hocam htc yi teşekkürler

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
S OnePlus 5
Murat Burç OnePlus 9
smnfrkn OnePlus 9
S OnePlus 0
E OnePlus 2