Nvidia ve Win. 10 Pro

Bu konuyu okuyanlar

Not Afraid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayarımda win. 10 home lisansı vardı ama yanlışlıkla pro sürümünü indirdim internetten, key işini de bir şekilde hallettim internetten daha doğrusu hallettiğimi sandım ama yanılmışım, sadece bitme süresini yıl sonuna kadar ertelemişim. Daha sonra ise Nvidia'nın driver güncellemelerini yaptım ama aradan 1-2 saat geçtikten sonra bilgisayarın ekranı gidip gelmeye, takılmalar olmaya başladı ve bir baktım nvidianın driver'ı filan silinmiş, aygıt yöneticisinde ekran kartı gözükmüyor. Bende madem silinmiş komple nvidiayı sileyim program files'ten filan sonra siteden tekrar indiririm dedim ama daha sonra nvidianın sitesinden indirdiğim driver'ı kuramadım, Windows sürümüyle uyumlu değil, uygun donanım bulunamadı gibi hatalar verdi durdu. Şimdi ise öyle kala kaldım pro'dan home versiyonuna da geçiş yapamıyorum :D Microsoft'un kendi sitesinde iso dosyası varmış onu indirdim ama o da kurulu olan Windows 10 sahte diye hata verdi. Ne yapmalıyım format attırsam düzelir mi? Bilgisayarı 2-3 kere sıfırladım ne Windows sürümü eskisine dönüyor ne de Nvidia'nın dosyaları geri geliyor, afedersiniz ama mal gibi kaldım böyle :D

Not Afraid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kaç kişi okumuş bir Allahın kulu bile yardımcı olmaz mı? Hadi üyeleri geçtim yetkili kişilerde mi yardımcı olmuyor? Kapatın konuyu da hesabımı da.

Son mesajlar